Ще більше автоматизації на складі від KUKA і Swisslog

KUKA і Swisslog представили на стенді F12 виставки CеMAT в Мельбурні, яка проходила з 24 по 26 липня інтелектуальні логістичні рішення, які поєднують автоматизацію складу з робототехникой, людино-машинною співпрацею, а також додатки доповненої реальності. Разом з цим KUKA представила нову хмарну платформу для управління своїми роботами - Connect, - передає robotics.ua.

Уперше в Австралії на виставці CeMAT в швейцарській системі CarryStar поєднувалися автоматичні керовані транспортні засоби(AGV), роботи KUKA і новітнє програмне забезпечення KUKA Connect з метою оптимізації ефективності, гнучкості, надійності і стійкості при проведенні складських операцій.

Маніпулятор KUKA на складі

Роботи KUKA утворюють ключовий компонент рішення CarryStar, оскільки вони автоматизують процес комплектування товарів на складах. Повністю автоматизований процес розпочинається із станції подання піддону, з якого автоматичні транспортні засоби KUKA транспортують піддони у буферні позиції або в зону збору коробок, розташовану навколо промислового маніпулятора KUKA. Модуль Star Robot призначений для вибору шарів, штабелів або окремих ящиків для створення веселкових або базових піддонів для виконання замовлень. Як тільки піддони із замовленням готові, автоматичні транспортні засоби KUKA перевозять їх на іншу станцію, де вони маркіруються до того, як дійдуть до диспетчерської зони.

"Забезпечуючи послідовність і високу точність виконання, система створює скорочення витрат на складські витрати і підвищує ефективність комплектування", - говорить старший консультант Swisslog Пол Стрингман. - "CarryStar - це модульне і масштабоване рішення, що підтримує технологію Industry 4.0, для поліпшення внутрішньологічної ефективності працюючих і нових складів".

"CarryStar притягнув велику увагу на CeMAT цього року. AGV і роботи у дії завжди вражають, але люди знайшли час, щоб дізнатися, як це рішення може бути адаптоване під замовлення відповідно до їх застосування", - сказав він. "Система CarryStar є повністю модульною і масштабованою, що дозволяє підтримувати зростання відповідно до вашого бізнесу. Окрім необхідності мати тільки мінімальну фіксовану інфраструктуру, вона не вимагає яких-небудь конвеєрів, що додає гнучкості при оновленні або розширенні операцій. CarryStar адаптується до малих, середніх і великих рівнів і операцій логістики".

Відео роботів KUKA і Swisslog

Хмарна платформа KUKA Connect

Разом з системою складської автоматизації, компанія KUKA представила нову хмарну платформу Connect. Це абсолютно нова система, яка дозволяє клієнтам легко отримувати і аналізувати дані робота KUKA на будь-якому пристрої у будь-якому місці і у будь-який час.

Це інноваційна платформа, що забезпечує належний фундамент і інструменти для миттєвого доступу до важливих даних і характеристик роботів KUKA. Основними особливостями платформи є:

  • інтерфейс UI / UX світового класу, зручний і такий, що легко настроюється
  • безпечна передача даних в хмару
  • доступ до аналізу даних
  • усебічні дані робота з повідомленнями в режимі реального часу
  • відкрита інфраструктура API сприяє сторонній співпраці для підвищення загального досвіду
  • безкоштовне обслуговування з установкою програмного забезпечення.

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки