Основи партнерства

Два провідні дослідницькі центри в галузі штучного інтелекту IBM та Массачусетський технологічний інститут об'єднують свої зусилля у розвитку та просуванні технології. 10-річна угода про партнерство з університетом виллється IBM на суму близько чверті мільярда доларів. Докладніше про те, чим саме займатимуться обидві установи, читайте далі в нашому матеріалі...

MIT та IBM є лідерами у галузі розробок штучного інтелекту. Тому не дивно, що вони поєднують свої зусилля у цій галузі. IBM оголосила минулого тижня про укладання 10-річної угоди про партнерство з університетом на суму близько чверті мільярда доларів. У цих інвестиціях буде розглянуто понад 100 дослідників з обох організацій, які співпрацюватимуть у просуванні чотирьох ключових областей діяльності в області ІІ, повідомляє robotics.ua.

Ці основні області включають алгоритми глибокого навчання, які можуть допомогти нейронним мережам перейти від одноразових додатків до більш просунутим застосуванням. Мало того, це зробить системи ІІ більш універсальними, а також покращить їхній інтерфейс, дозволяючи кожному взаємодіяти з ними.

Партнерство IBM-MIT також вивчить взаємозв'язок між машинним навчанням та квантовими обчисленнями. Це взаємовигідно для обох сторін: ІІ допомагає ідентифікувати та характеризувати квантові пристрої та квантові комп'ютери, оптимізуючи методологію машинного навчання.

Лабораторія MIT також активно співпрацюватиме з офісом IBM Watson Health and Security у місті Кембриджі, штат Массачусетс, для подальшого розвитку додатків у існуючих галузях охорони здоров'я та кібербезпеки. За даними прес-релізу IBM, дослідники також вивчають економічні наслідки ІІ та досліджують, як він може покращити розвиток економіки.

Відповідно до robotics.ua, це не вперше, коли ці організації працюють над однією метою. Минулого року IBM та Департамент мозкових та когнітивних наук Масачусетського технологічного інституту почали організовувати дослідження машинного зору. Більш того, IBM також співпрацювала з Broad Institute та Гарвардом для багаторічного дослідження впливу ІІ на геноміку.

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки