Можливості секс-робота Henry

Відома нам раніше компанія-виробник секс-роботов Realbotix випустила нового реалістичного персонажа, цього разу, виключно для жінок. Сексуальний робот Генрі має красиве осіб, штучну щетину і мускулисте тіло, що притягає жіночі погляди. Багато хто порівнює Генрі з Маренням Питтом в молодості

 

Секc-робот Генрі - це прекрасний компаньйон, про якого мріє кожна жінка. Він може прочитати романтичну поему, заспівати пісню або розповісти анекдот. Також робот оснащений силіконовим пенісом, який підбирається по індивідуальних перевагах замовника.

Можливості секс-робота Henry

Генрі створений за середніми параметрами здорового чоловіка. Зростання його складає 180 см вартість одного екземпляра коливається залежно від параметрів, заданих купувальницею. В середньому - близько 10 тыс доларів. Крім того, що представлений винахід є першим у світі секс-роботом для жінок, він також має деякий інтелект, що дозволяє відчувати романтичну атмосферу своїй власниці. Варто відмітити, що компанія Realbotix неодноразово представляла своїх роботів, наділених штучним інтелектом, але про найвідомішим експериментом був Harmony, що пройшов випробування з реальним користувачем.

Генрі може привітатися хазяйкою, що прийшла додому після важкого робочого дня. Говорить він англійською мовою з дивовижним британським акцентом.

Також додамо, що компанія Realbotix спеціалізується на виробництві секс-роботов-кукол. У неї є ряд базових моделей, таких як Майкл, Мика, Нета. У цих екземплярах можна самостійно вибирати колір волосся, очей, шкіри, параметри статевого органу з можливістю знімання.

Як заявляє Метт Мак-Муллен, ген.дир. Abyss Creation(компанія-власник Realbotix), жінкам не потрібний робот-коханець із стандартними функціями, їм потрібний компаньйон, з яким можна поговорити, тому у виробництві секс-роботов для жінок надалі, буде зроблений акцент саме на цей аспект.

Коротеньке відео з секс роботом Realbotix Henry

З появою Генрі, індустрія виробництва секс-роботов стане більше орієнтована на жіночі потреби, не виключаючи при цьому присутність штучного інтелекту.

Ринок виробництва секс-роботов нестримно росте і до 2020 року сума від продажів може досягти рекордної відмітки в 30 мільярдів доларів, згідно з думкою експертів.

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки