ADT Commercial представило на CES 2023 роботизовані системи безпеки EvoGuard. Ця система керується штучним інтелектом, що оперує у віртуальному просторі, та відповідає реальній локації в реальному часі.

Робот EvoGuard їздить по офісу

Найголовніше - дані для моніторингу простору система отримує не тільки зі стаціонарних камер, але також із парку гуманоїдних роботів і літаючих дронів. І до тих і інших оператор може підключатися в режимі реального часу не тільки для перегляду, але і для перехоплення управління, в разі необхідності.

Дрони EvoGuard

Вишнею на торті звичайно є робот, до якого можна підключитися в режимі аватара в доповненій реальності. Самі по собі роботи здатні виконувати багато різних функцій, тому що мають дрібну моторику і можуть бути запрограмовані на будь-що, від цілодобового патрулювання, до управління ліфтами, в різний час доби. Робот здатний самостійно викликати екстрені служби, сповістити власників про інцидент і передати управління в охоронну компанію.

Вид з камери робота EvoGuard

ADT Commercial вже цього року почнуть пропонувати послуги комплексного спостереження за безпекою EvoGuard у різних комерційних сферах. Компанія може забезпечувати цілодобове патрулювання, двосторонній зв'язок, зйомку порушників у реальному часі, керування дверима та ліфтами та швидке оповіщення екстрених служб.

Охоронець перевіряє безпеку через систему EvoGuard

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки