Комплексні рішення по виробничій автоматизації

Виробник промислових роботів Epson Robots представить новий маніпулятор типу SCARА Synthis T3 на майбутній виставці Pack Expo. Крім того, компанія випустила Force Guide - високопродуктивне інтегроване рішення для управління силовими системами разом з різними ведучими роботами T6 All - in - One для автоматизації виробництва.

маніпулятор Epson SCARА Synthis T3

Synthis T3 і нові роботи SCARA T6 All - in - One забезпечують ідеальний спосіб автоматизації заводських майданчиків без втрати часу або засобів на дорогі комплексні рішення. Вони оснащені вбудованим контроллером, новою технологічною функцією, яка призначена для зниження вимог до простору і спрощує налаштування і середовище розробки Epson RC +, яка включена в усі автомати Epson.

Ці роботи ідеально підходять для простих застосувань, таких як збір і розміщення, складання, обробка деталей і упаковка в промисловості, починаючи від автомобільної і машинобудівної сфери, і закінчуючи лабораторною автоматикою, побутовою електронікою, електронними компонентами і легкою промисловістю.

Відео презентація Epson T3

Нові роботи будуть продемонстровані за допомогою системи Vision Guide, яка окрім огляду пропонує можливості розміщення додатків з використанням простого керівництва.

Ще один компактний робот Flexion N2 з 6 осями має перший в галузі складаний кронштейн, який відповідає більш високим вимогам до ефективного переміщення і точного розміщення для спільної роботи з людьми. Він ідеально підходить для використання у виробництві і забезпеченні якості в автомобільній, електронній, медичній і лабораторній промисловості, що вимагає рішень по використанню менших роботів і робочих місць.

Ця презентація також послужить відправною точкою для тих, хто займається автоматизацією. Відвідувачі підуть з хорошим розумінням того, як розпочати роботу з робототехникой в автоматизації і основних аспектів розгляду.

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки