iRobot придбав Root Robotics в червні 2019 року, щоб підвищити свої пропозиції STEM. І це, звичайно, робить це сьогодні з введенням iRobot Root кодування робота rt0. iRobot Root rt0 ($129) оснащений багатьма тими ж функціями і датчиками, що і оригінальний Root rt1, але стоїть на $70 дешевше.

iRobot Root rt0 оснащений 20-кратними датчиками, які дозволяють йому управляти, малювати, виявляти дотики, відтворювати музику і багато що інше.

Root rt0 - двоколісний мобільний робот, призначений для дітей

Він працює на основі команд програмування, які дають йому діти, через компаньйона iRobot Coding App. iRobot Root rt0 пропонує три рівні мови програмування : прості графічні блоки для дітей, і повнотекстове програмування для більше просунутих користувачів. rt0 має автоматичний перетворювач рівня програмування, який перекладає з одного рівня навчання на інший.

Структура програмування Square була розроблена дослідницькою групою в Інституті біологічної інженерії Уайсса Гарвардського університету. "Программировние стало такою фундаментальною навичкою для навчання, як читання, лист і математика", - сказав Колин Энгл, голова і генеральний директор iRobot. "Наше бачення полягає в тому, щоб дати можливість дітям будь-якого рівня навичок, від новачків до експертів, навчитися програмуванню. Пропонуючи дві версії Root, дешевшу версію для тих хто шукає якісних домашніх STEM- роботів, і оригінальну Root для більше цілісних внутрішньокласних налаштувань, iRobot може зробити навчання програмуванню доступнішим для викладачів, учнів і батьків ".

Компанія iRobot придбала Root Robotics частково тому, що була добре знайома із співзасновником і генеральним директором Зивтханом Дубровским, який працював в iRobot в 2003 - 2009 роках менеджером по програмах і старшим менеджером по продуктах. Дубровский повернувся в iRobot в якості генерального менеджера. Вершина кореневої цеглини iRobot iRobot також представив кореневу цеглину Top аксесуар, який дозволяє користувачам завершити зовнішній вигляд робота за допомогою будівельних блоків. На фотографіях нижче зображені панда і алігатор на вершині робота. Коренева цеглина з'єднується з роботом за допомогою вбудованих магнітів і сумісна з різними звичайними будівельними блоками(продається окремо за $19, 99).

 

На додаток до існуючих додатків iOS і веб-застосуванням на Chrome OS, Windows і macOS, нова Android- версія платформи iRobot Coding тепер доступна для скачування через Google Play Store.

У квітні 2020 року iRobot створив підрозділ під назвою iRobot Education, щоб розмістити усі свої освітні продукти і послуги під одним дахом.

iRobot Education включає кореневих роботів-кодувальників, Create 2, платформу iRobot Coding і інформаційно-пропагандистську програму компанії STEM.

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки