Британські експерти засуджують кампанію секс-роботів, називаючи їх "нелюдяними" і небезпечними для здоров'я людей

Неймовірно реалістичні ляльки для сексу вже легко доступні, але розробники продовжують працювати над цими пристроями, щоб зробити їх по-справжньому "живими" коханцями.

Загроза або порятунок?

Кетлін Ричардсон, старший науковий співробітник з питань етики робототехники в університеті Лестера Де Монфор, підтримала кампанію проти секс-роботів. Вона попередила, що ці машини дозволять людям з хворими фантазіями утілити в життя свої думки, включаючи насильство дітей.

Експерт також попереджає, що це сприятиме більше збоченим образам жінок і змусить чоловіків думати про них виключно як про "сексуальні об'єкти".

Свою заяву доктор Ричардсон додала зустрічним питанням: "Як ви думаєте, чому ці машини створюються виключно у формі жінок і неповнолітніх дівчат? Тому що більшість споживачів чоловіка, у свідомості яких є необхідність у будь-якому досвіді, у тому числі і сексі з дітьми".

Експерт також додала: "Дозвольте мені сказати так: якби ми повинні були створити робота, який був би схожий на раба 18-го століття, це викликало б жах. Але чому тоді ми ось так ось просто і байдуже дивимося на образи жінок, які зазвичай є присутніми в порнографії і проституції. Причина цього в тому, що люди досі вважають прийнятним розглядати жінок як не більше, ніж сексуальний об'єкт".

Згідно robotics.ua, секс-роботи будуть предметом обговорення в наступному місяці на другому Міжнародному конгресі "Любов і секс з роботами", що проходить в університеті Лондона. З'їзд проходитиме під керівництвом доктора Кейта Девлин, яка, до речі, вважає, що аргументи від кампанії проти секс-роботів абсолютно "недалекі".

Вона заявила, що ці роботи можуть мати важливе терапевтичне значення: "Ми бачили такі речі, як віртуальна реальність, які використовуються для лікування таких проблем, як соціальна знедоленість. Приймаючи крок вперед у фізичній сфері, секс-роботи можуть стати дійсно корисною річчю".

Фото найбільш реалістичних моделей

Секс-ляльки

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки