Компанія Segway представила новий автономний робот для доставки Loomo Go, який здатний виконувати багато корисних завдань завдяки просунутому штучному інтелекту.

Робот кур'єр і персональний помічник

Loomo Go був випущений спільно з компанією Intel і офіційно представлений на конференції AUVSI XPONENTIAL 2017. Технологія була продемонстрована генеральним директором Intel Брайаном Крзаничем (Brian Krzanich).

 

Цей механізм є молодшим братом робота Loomo, який був обнародуваний раніше цього року і позиціонувався як персональний помічник для літніх людей і інвалідів.

Робот також оснащений вдосконаленим штучним інтелектом, працюючим на процесорі Intel Atom. Це дозволяє йому спілкуватися з людьми, які з ним взаємодіють. По словах Segway Robotics, робот розуміє англійську і китайську мови. Програмне забезпечення також дає можливість роботові створювати 3D і 2D-карты для навігації в реальному часі. Хоча робот здатний самостійно переміщатися, оператори можуть змусити його йти за ними, якщо є така необхідність. Камера Intel RealSense дозволяє розпізнавати осіб і відстежувати людей. Управління роботом відбувається через фірмовий додаток Loomo Go.

 

Loomo Go зможе також використовуватися для допомоги літнім або людям з обмеженими фізичними можливостями, допомагати клієнтам в магазинах і готелях і в інших соціальних сферах. Відеодемонстрація нижче показує, що Loomo Go може також використовуватися як традиційний гироскутера Segway, якщо знадобиться.

Відео Segway Loomo Go