Принцип роботи та нові можливості

Компанія Airdog представила новий просунутий квадрокоптер Airdog II, який має нові можливості польоту та відеозйомки. Зокрема, це нові функції режиму стеження, що дозволяють запускати дрон в екстремальних місцях, а також наявність сучасних датчиків LIDAR і 3D-Line для запобігання зіткненням з перешкодами. Детальніше читайте далі…

Коли компанія Airdog вперше дала про себе знати в 2014 році, вона була однією з перших, що пропонує безпілотні літальні апарати з технологією автоматичного відстеження. З того часу багато компаній-конкурентів представили цю функцію у своїх моделях, але команда Airdog, схоже, має намір їх «переплюнути». Нещодавно оголошений Airdog II демонструє кілька нових можливостей, небачених раніше, передає robotics.ua.

Новий Airdog має сильну подібність до першої моделі квадрокоптера, лопаті якого складаються для полегшення транспортування. Також, як і оригінал, інженери наголосили на бездротовому польоті, тому вам не знадобиться пульт дистанційного керування. Дрон отримує сигнали від гаджета під назвою Airleash. Це маленький пристрій у формі звичайного наручного годинника, який кріпиться до руки користувача, зап'ястя або ноги, і з'єднується з дроном через Bluetooth. Користувачі керують зльотом і можуть швидко налаштовувати політ за допомогою кнопок пристрою. Ідея полягає в тому, щоб звести ручне керування до мінімуму, захоплюючи при цьому всі дії.

Однією з нових функцій є запобігання зіткненням завдяки вбудованому датчику LIDAR. Це працює з сенсором тиску повітря, акселерометром та GPS для відстеження змін висоти і повинно не дозволити дрону врізатися в землю, коли користувач переміщається нерівною місцевістю.

Іншим оновленням є те, що компанія називає 3D-Line Mode, що дозволяє користувачам встановлювати користувальницькі колії для автоматичної траєкторії польоту на різних висотах. Це доповнює набір встановлених режимів польоту, призначених для кращого захоплення різних видів спорту, таких як "За човном", "Сніговий парк", "Трейл", а також режим зйомки для мальовничих краєвидів.

Є також перероблена карданна підвіска, яка працює з камерою GoPro і оснащена новими кріпленнями, які, за словами компанії, повинні знімати тряску і робити більш плавні кадри. Апарат сам по собі має час польоту від 10 до 20 хвилин, що залежатиме від таких умов, як вітер та швидкість польоту, яка досягає вражаючих 72 км/год. Діапазон керування з Airleash – 150 м.

За інформацією robotics.ua, Airdog II зараз має кампанію на Kickstarter, де виробники хочуть зібрати 250 000 доларів США для масового виробництва. Доступні застави на замовлення пристроїв у розмірі $1099, які будуть відправлені покупцям у серпні цього року, якщо кампанія пройде за планом.

Ви можете подивитися відео з новим дроном Airdog II нижче:

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки