Роботи над запуском виробництва Afeela вже у розпалі, а початок продажів заплановано на 2026 рік. Модельний ряд стартує з трьох машин: Кросовера, Седана та Міні-Відень. Але на першій своїй презентації виробник обмежився лише седаном AFEELA.

Afeela Sony Honda

Автомобіль обладнаний 45 датчиками безпеки, починаючи з камер, які стежать за дорожнім рухом.

Afeela Sony Honda

Несподіваним рішенням виявився вмонтований між фарами дисплей, на який можуть виводитись світлові сигнали, та інформація для людей, які знаходяться зовні.

Afeela Sony Honda

Технічних характеристик та інших подробиць презентація не розкриває, але вже відомо, що основою автомобіля стане платформа Honda E-N Architecture, яка була презентована раніше, і поки що знаходиться на етапі розробки.

Afeela Sony Honda

За апаратні потужності, у свою чергу, відповідають чіпи Qualcomm, що забезпечують роботу всіх розумних функцій та мультимедіа. І так за ходові частини та кузов машини відповідатимуть Honda, а всю електроніку, та розробку системи автономного водіння візьме на себе Sony.

Afeela Sony Honda

Ми бачимо, що Sony досить пізно вривається в гонку зі створення автопілота, але хто знає, японці вмію дивувати. За час свого існування Соні неодноразово перевертала ринок, і ще частіше демонструвала проривні темпи розвитку сирих технологій та доведенням їх до досконалості.

Afeela Sony Honda