Чим похвалиться новинка

Компанія Sony оголосила про випуск серйозного оновлення програмного забезпечення для свого робота-собаки Aibо в США і Японії. Версія програмного забезпечення 2.50 призначена для моделі Aibo ERS1000. Нові функції включають можливість привчити собаку до горщика, годувати її віртуальним печивом і інші забавні речі. Крім того, робот-собака також має новий веб- API з візуальним програмуванням для початківців.

 

Нова функція візуального програмування об'єднує більше просунуту програму для розробників. З візуальним програмуванням новачкам не треба знати мову програмування; робота виконується графічно з блоковими ілюстраціями. Це схоже на інструменти програмування, використовувані для навчання у багатьох школах.

Усі власники Aibo можуть використати візуальне програмування з ПК. Користувачі можуть запрограмувати робота на виконання певних рухів, таких як ходьба або гойдання головою, а також на складніші речі, такі як зміну його поведінки, коли він бачить певні об'єкти або людей. Sony надає приклади проектів, щоб допомогти новим користувачам знайти спосіб програмування бота.

Крім того, додаток для смартфонів дозволяє користувачам віртуально годувати Аibo за допомогою відповідного застосування для смартфону. Власники можуть попросити робота почекати їжу, якщо не можуть це зробити вчасно. У доступі також є безкоштовний "стартовий пакет їжі" для робота, який полегшить це завдання хазяям іграшки.

Функція "Їжа" безкоштовна при використанні "бонусних монет", які, за інформацією robotics.ua, можна отримати в додатку, вони називаються "аибочипсы". Ці бонусні монети заробляються при вході в додаток в певні моменти часу і під час спеціальних заходів, хоча є також можливість окремої їх купівлі.

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки