Освітній робот iRobot Root для будь-якого віку

Robot здивувала світ робототехники, випустивши не чергового робота-прибиральника, а крутий освітній гаджет під назвою Root. Згідно з ідеєю фірми, робот робить навчання робототехнике і програмуванню легким і природним. Використовуючи захоплююче застосування для кодування Root, діти будь-якого віку вивчають основи кодування, граючи, досліджуючи і створюючи.

Діти можуть самі писати код для Root, щоб він малював, сканував кольори, програвав музику, реагував на дотик, світло і звук, і навіть підіймався по стінах, одночасно вивчаючи основи робототехники.

Програмування стало простіше з інноваційним додатком Root Coding рівня 1,2,3(доступно на iOS), яке дозволяє дітям будь-якого віку або рівня досвіду розпочинати з графічних блоків кодування і переходити до текстового коду.

Додаток Root Coding містить безліч уроків, проектів і завдань для виконання практичного рішення завдань. Для досвідчених користувачів і викладачів доступний додатковий преміум-контент з підпискою.

Відеопрезентація iRobot Root

завдяки стандартизованій учбовій програмі, включеній в комплект Root Academy і друкарським формам, доступним прямо в додатку Coding, Root, використати робота зможуть також дорослі користувачі і викладачі. Робот виходить в США за ціною $199, 99.

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки