На CES 2032 компанією Keyi був презентований неймовірно кумедний домашній робот Loona. Луна спроектований досить незвичайним чином, він схожий на голову робо-кролика на колісній базі.

Лицьова частина робота це овальний чорний дисплей. На ньому відображаються красиві очі, які постійно анімуються, імітуючи різноманітні емоції.

Але найприкольнішою фішкою відвідувачі відзначили кролячі вуха, якими робот може ворушити одночасно з анімацією очей, імітуючи радість, смуток, здивування. та інші емоції.

Навігація вихованця хороша. Він досить розумний щоб переміщатися по будинку без зіткнень. Комфортно почувається у просторі, ні в що не врізається, не падає зі сходів та меблів.

Так само він вміє розпізнавати обличчя, жести та рухи тіла, але найголовніше – людські емоції. Якщо Луна бачить, що господар засумував, то з усіх сил намагається підбадьорити його.

Loona, як справжній вихованець відмінно проявляє емоції, грає з різними предметами, смішно чухається, і навіть чхає. Крім того, він здатний повторювати за господарем його слова своїм кумедним голосом.