Роботизований домашній улюбленець від Keyi Loona

На CES 2023 компанією Keyi був презентований неймовірно кумедний домашній робот Loona. Луна спроектований досить незвичайним чином, він схожий на голову робо-кролика на колісній базі.

Keyi Loona подає лапу

Лицьова частина робота це овальний чорний дисплей. На ньому відображаються красиві очі, які постійно анімуються, імітуючи різноманітні емоції.

Keyi Loona дивується і засмучується

Але найприкольнішою фішкою відвідувачі відзначили кролячі вуха, якими робот може ворушити одночасно з анімацією очей, імітуючи радість, смуток, здивування. та інші емоції.

Keyi Loona грається з хазяїном

Навігація вихованця хороша. Він досить розумний щоб переміщатися по будинку без зіткнень. Комфортно почувається у просторі, ні в що не врізається, не падає зі сходів та меблів.

Keyi Loona атакує червону тканину

Так само він вміє розпізнавати обличчя, жести та рухи тіла, але найголовніше – людські емоції. Якщо Луна бачить, що господар засумував, то з усіх сил намагається підбадьорити його.

Keyi Loona ніжиться з хазяїном

Loona, як справжній вихованець відмінно проявляє емоції, грає з різними предметами, смішно чухається, і навіть чхає. Крім того, він здатний повторювати за господарем його слова своїм кумедним голосом.

↩️ Останні новини та значні події у світі робототехніки