У цьому огляді ми розглянемо усі особливості, характеристики і можливості робота-пилососа iClebo O5 Smart і можливо зробимо висновок, що це дійсно хороший продуктивний апарат для прибирання, який зможе працювати щодня, управляється дистанційно і справляється з усіма покриттями у будинку. Чи це так? читайте далі...

Зміст:

 1. Введення
 2. Позиціонування
 3. Комплект
 4. Дизайн
 5. Специфікації
 6. Принцип роботи
 7. Обслуговування
 8. Відеоогляд
 9. Висновок

Введення

Робот-пилосос 2018 року випуску. Це автономний прибиральник нового покоління, який вже встиг стати флагманом компанії Yujin Robot. Він має переконливий ряд технічних характеристик, завдяки яким демонструє високі показники якості, надійності, продуктивності і ефективності. У цьому огляді ми розглянемо його функції, порівняємо з моделями-конкурентами і виділимо ключові особливості.

Позиціонування iiClebo O5 Smart

Позиціонуючи модель O5 Smart ми, звичайно, не можемо не згадати про робота-пилосос iClebo Omega. Новачок успадкував як зовнішній вигляд, так і багато технічних характеристик від попередника, якому майже не було рівних серед роботів-прибиральників на ринку за цим ціновим показником. На відміну від Омеги, у нового робота доступні такі розумні функції, як управління із смартфону, відображення карти приміщення, регулювання потужності і обмеження зон прибирання.

Великою перевагою O5 Smart над подібними роботами-пилососами(iRobot Roomba 980, Neato Botvac D4 Connected) є функція вологого прибирання. Це дуже зручна річ, особливо якщо у будинку маленькі діти. Плюс, він дуже продуктивний: на одному заряді акумулятора зможе очистити площу до 220 кв.м! Далі розглянемо чим же ще особливо відрізняється робот-пилосос iClebo O5 Smart.

Комплект постачання iClebo O5 Smart

 • Робот-пилосос
 • Зарядна станція
 • Кабель живлення
 • Пульт ДУ
 • Насадка для вологого прибирання
 • Серветка з мікрофібри - 2 шт.
 • Аксесуар для очищення пилосбірника
 • Інструкція

 Дизайн і елементи управління iClebo O5 Smart

Робот виконаний в овальній формі, має досить компактні габарити, тому здатний заходити у важкодоступні місця, діставати до кутів і прибирати уздовж плінтусів. Забарвлення - темно-сіре. В цілому, корпус представлений елегантно, але в той же час просто. Згори знаходиться сенсорна панель управління, чітко видно камера, яка служить для навігації робота.

Тут же розташована кришка для діставання пылесборника. Збоку знаходиться прогумований бампер, а із зворотного боку можна побачити два бічні колеса і одно переднє колесо напряму. Також ззаду знаходяться пази для установки на зарядну станцію, внизу - відсік для батареї, бічні щітки і основна турбощетка. У спеціальні пази можна прикріплювати швабру з серветкою з мікрофібри, щоб робот виконав вологе прибирання.

Технічні характеристики iClebo O5 Smart

 • Тип прибирання - суха і волога
 • Акумулятор - Li - Ion, 5200 мАч
 • Час роботи на одному заряді батареї - 70-120 хв.
 • Час зарядки - 240 хв.
 • Максимальна площа прибирання - до 220 кв.м.
 • Висота подоланних перешкод - 15 мм
 • Тип пилосбірника - циклонний фільтр
 • Об'єм пилосбірника - 600 мл
 • Розміри - 354 мм х 346 х мм х 87 мм
 • Вага - 3,1 кг
 • Рівень шуму - до 70 дБ.

Принцип роботи / Продуктивність iClebo O5 Smart

Робот O5 Smart призначений для сухого і вологого прибирання будь-яких домашніх підлогових покриттів, а також килимів і ковроліну з довжиною ворсу до 2 см Завдяки потужному безколекторному двигуну робот робить високу потужність всмоктування і здатний збирати найдрібніші частки пилу, крихт з підлоги і інші фрагменти сміття. За один прохід бот збирає до 90% сміття з підлоги. Це відмінний результат як для такого маленького домашнього помічника. 

За допомогою широкої силіконової щітки він справляється також з більшим сміттям, зокрема, волоссям і шерстю.

Працює агрегат в таких режимах прибирання :

автоматичний - повноцінне прибирання з побудовою карти, проходження по усьому периметру з можливим заряджанням (120 хвилин);

локальний (прибирання в радіусі 1 м);

максимальний - режим на максимальній потужності - наприклад, прибирання килимів (70 хвилин);

вологе протирання підлоги за допомогою серветки з мікрофібри.

Крім того, є додатковий режим - Silent, призначений для прибирання відносно чистих просторів. У нім робот працює на мінімальній потужності, і рівень шуму складає всього 44 дБ.

Процес прибирання традиційно складається з таких компонентів - збір сміття бічними щітками і основною силіконовою, який потрапляє у всмоктуючий отвір, а звідти через фільтр - в контейнер. Вологе прибирання твердих підлог роботом розраховане на площу до 30 квадратних метрів. Мінусом цієї моделі є відсутність окремого бака для води. Мікрофібру треба намочувати вручну.

Апарат має вбудований Wi - Fi модуль, тому його можна настроювати і управляти через мобільне застосування на смартфоні або планшеті. Програмне забезпечення дозволяє боту самостійно будувати карту приміщення і запам'ятовувати маршрут пересування. Створені карти зберігаються в пам'яті робота, тому у вас є можливість обмежувати зону прибирання дистанційно. У додатку також можна встановити таймер, щоб робот самостійно вирушав на прибирання.

Ще одно оновлення - це відправка голосових команд через помічників Alexa і Google Assistant. Хто користується цими пристроями, зможе управляти роботом просто своїм голосом.

На зарядку робот-пилосос вирушає самостійно і встановлюється на неї, щоб зарядиться до наступного процесу прибирання.

Обслуговування iClebo O5 Smart

Доглядати за роботом iClebo O5 Smart не складе ніяких труднощів. Усі компоненти легко знімаються і встановлюються. Пылесборник дістати можна усього лише натиснувши на кришку згори. При частому використанні об'єму контейнера(600 мл) вистачає буде не на одну, а на два прибирання, тому не треба буде часто бруднити руки, очищаючи його.

Серветку з мікрофібри досить просто полоскати під краном після вологого прибирання, тобто точно також як ви поводитеся із звичайною статевою ганчіркою.

Відеоогляд iClebo o5 Smart

Висновок

Пилосос поставляється з офіційною гарантією від виробника на 12 місяців. Купити iClebo O5 Smart можна у нас в магазині за найвигіднішими умовами.