Зміст:

 1. Вступ
 2. Відеопрезентація роботи
 3. Крок 1. Матеріали та інструменти
 4. Крок 2. Колеса та сервоприводи
 5. Крок 3. Тіло робота
 6. Крок 4. Складання частин разом
 7. Крок 5. Задня частина тіла робота
 8. Крок 6. Передня частина тіла робота
 9. Крок 7. Верхня частина тіла робота
 10. Крок 8. Електроніка
 11. Крок 9. Зброя
 12. Крок 10. Фіксація дротів
 13. Крок 11. Заключна частина

Вступ:

Бойові роботи Battle Bot, як правило, досить цікаві та різноманітні. Ми представляємо вам інструкцію одного міні-робота Battle Bot, який невеликий, дуже легкий та простий у створенні.
Ви його можете зібрати в будь-який вільний та зручний для вас час. Він не вимагає дорогих деталей та інструментів. Так що, почнемо!
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 01
1 - серводвигун та колеса; 2 – лезо
 

Відеопрезентація роботи:


Крок 1. Матеріали та інструменти:

 

 

Більшість матеріалів для робота можна знайти прямо в будинку, але якщо чогось не вистачає, їх можна купити дешево.

 • двигун (12 Вольт)
 • невелике лезо-пила
 • кілька дротів
 • два сервоприводи
 • 6-вольтна батарея
 • 12-вольтна батарея
 • колеса
 • алюмінієва пластина
 • невеликі гвинти
 • невеликі болти
 • радіоприймач
 • радіопередавач
 • 2 затискачі
 • супер клей
 • перемикач

Інструменти:

 • дриль або інструмент дрімання
 • ножиці для різання жорстких матеріалів
 • викрутки
 • плоскогубці
 • заклепки

Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 3
1 - серводвигуни та колеса; 2 – двигун; 3 - плоскогубці, батареї, передавач та болти; 4 - передавач та інструмент із заклепками; 5 – ножиці для різання жорстких матеріалів.

Крок 2. Колеса та сервоприводи:

Насамперед, вам потрібні дві середнього розміру сервоприводи, які можуть бути куплені на eBay та в багатьох інших місцях. Вони повинні бути налаштовані так, щоб здійснювати повний обіг під час використання.
Колеса можуть бути приклеєні, бажано суперклеєм до гвинтів сервоприводу, це втримає їх на місці. Можуть бути використані колеса будь-якого розміру.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 4
1 - колесо, приклеєне до сервоприводу; 2 - налаштований сервопривід.

Крок 3. Тіло робота:

Це, мабуть, найважча частина нашої роботи. Тіло робота може бути зроблено, як ви захочете. Цей приклад має тіло у формі трикутника. Це цілком оптимальна форма для устрою, і її не складно зробити.
Одну металеву пластину потрібно розрізати розміром близько 10x21 см разом із алюмінієвою пластиною.
Після цього вам знадобиться 4 шматочки алюмінієвої плівки розмірами близько 4x1 см для встановлення сервоприводів на місце та підтримки частин з двох алюмінієвих пластин 9x4 см. Після вирізування цих шматків можна з'єднувати частини разом.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 5
1 – алюмінієва пластина 10х21 см.

Крок 4. Складання частин разом:
Для основи робота нам потрібні чотири невеликі частини 4х1 см. Вони мають бути зігнуті в розмірі близько 1 см з одного боку пластини, формуючи L-подібний шматок. У нижній частині цього шматка потрібно зробити отвори. Вони мають бути розташовані ближче до середини L-шматка.
Верхня частина L-пластини також повинна мати два отвори, просвердлені і розподілені окремо настільки, щоб відповідати сервоприводам.
Отвори повинні бути розміщені на нижньому металевому листі (10x21 см) однаково один до одного так, щоб тримати сервопривід на місці. Він перебуватиме на задній частині основи.
Встановіть два L-шматки на відстані 3,5 см та 8,5 см від задньої частини основи. Вони також повинні бути на відстані близько 1 см, так що сервопривід може розміститися вільно, трохи виступаючи за краї пластини.
Тепер закріпіть шматки на місці і ви отримаєте початкову стадію тіла робота.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 6
1 – L-подібний алюмінієвий шматок.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 7
1 - сервопривід відмінно поміщається між алюмінієвими пластинками.

Крок 5. Задня частина тіла робота:

Для задньої частини тіла робота нам необхідно створити трохи місця для леза з алюмінієвими обрізками 9х4 см. Нам потрібно зігнути лише один см цих частин на обох сторонах у формі U або C, так щоб нижня частина була з'єднана з основою, а верхня частина повинна з'єднуватися з кришкою тіла робота. Два отвори мають бути розташовані рівномірно на верхній частині, а два інших отвори – на нижній частині у формі С.

Інші два отвори повинні бути розташовані на металевій пластині, що діє, на одній лінії з основою двох пластин у формі U або C.

Ці шматки повинні бути розміщені на краю іншої сторони основи та прикріплені заклепками на потрібному місці.

Для останньої частини вам необхідно з'єднати алюмінієвий шматок 10 х 4 см та основу, щоб вона умістилася навколо двигуна з трохи місця на кінці. Це дозволяє вигнутий кінець з'єднувати з верхньою частиною алюмінієвої частини, залишаючи місце двигуна. Для цього потрібно просвердлити отвори на задній частині верхньої пластини, інші отвори на кінці металевого листа, щоб він міг надійно триматися на кришці.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 8
1 – шматок на кінці пластини.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 9
1 – задня частина тіла робота з величезним вирізом для леза.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 10
1 – тримач для двигуна; 2 – невеликий отвір для болта на кришці.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 11
1 - деталь у формі знака питання; 2 – місце на кінці частини.
 

Крок 6. Передня частина тіла робота:
Тепер вам потрібно зробити передню частину тіла, це дуже легко зробити, використовуючи два навіси, вони будуть розміщуватися з іншого боку передньої частини основи. На основі потрібно просвердлити отвір, де ви побачите отвори на навісах. Якщо ви це зробили, потрібно закріпити навіси за допомогою заклепок і у вас вийде нижня частина тіла робота.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 13
1 - навіси на кінці нижньої частини тіла робота; 2 – заклепано дома.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 14
1 – закінчена нижня частина робота.

Крок 7. Верхня частина тіла робота:

Для верхньої частини необхідно вирізати лист алюмінію близько 21x10 см для задньої частини за допомогою ножиць для різання жорстких матеріалів. Прямокутник необхідно вирізати так, щоб лезо змогло зручно поміститися всередині, з великим зазором.

Передня частина має бути настільки відміряною, щоб отвори могли стати місцями для навісів, а навіси змогли поміститися на іншій стороні. Це дозволить верхній частині гойдатися під час відкриття та закриття. Просвердліть 4 отвори для навісів та закріпіть їх за допомогою заклепок.

З тримачем двигуна, зібраним раніше для основної частини, знайдіть, де отвір поєднується з кінцевою частиною, так щоб отвір було створено на верхній частині. Це використовується, щоб болт міг затягнутися, і це посилить дію двигуна на даху робота. З правильно розташованим отвором можна закріпити навіси на верхній частині основи.

4 отвори також необхідні, щоб верхня частина могла з'єднуватись з іншими деталями. Болти повинні бути встановлені, щоб з'єднати ці частини разом.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 15
1 - навіси з'єднані заклепками з верхньою частиною; 2 - Отвір для кріплення болтів для двигуна.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 17
1 - отвір потрібно закріпити болтом, щоб тримати двигун, який поміщається на частини праворуч; 2 – отвори, щоб з'єднати болти з верхньою частиною.

Крок 8. Електроніка:
Тепер, коли основний корпус робота готовий, потрібно встановити електроніку, щоб робот міг рухатися. Першу частину потрібно з'єднати з сервоприводом та L-подібним шматком на основі. Краще використовувати шурупи від сервоприводу, хоча замість цього можна використовувати болти.
Цю частину потрібно з'єднати з каналами 1 та 2 приймача, а також батареями приймача. Все це потрібно приклеїти до основи робота.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 18
1 - сервоприводи з колесами, прикріпленими до L-частини;
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 19
1 - сервоприводи повинні приєднуватися до цього.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 20
1 – батареї; 2 – сервоприводи, з'єднані з батареями.

Крок 9. Зброя:
Ви можете вибрати будь-яку зброю. У цьому прикладі використовується лезо-пила, підключене до двигуна. Це, звичайно, не найкраща зброя, але вона працює на досить високій швидкості. Для того, щоб його встановити, потрібно приклеїти два пластмасових шматки навколо великого отвору на лезо, використовуючи суперклей.
Невеликий отвір потрібно зробити посередині пластмасового шматка, де з'єднується двигун. Двигун покладіть на тримач, встановлений на основі.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 21
1 - лезо-пила; 2 – запасний пластиковий шматок для з'єднання двигуна.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 22
1 - двигун з'єднаний із лезом.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 23
1 - двигун поміщений у тримач.

Крок 10. Фіксація дротів:
Двигун можна легко зафіксувати проводами, з'єднавши всього два дроти з батареєю та перемикачем. Це означатиме, що коли перемикач повертається, двигун починає обертатися, а разом із ним і лезо. Якщо повернути інший перемикач на приймачі, це дозволить колесам повертатися за допомогою передавача.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 24
1 – батареї; 2 – перемикач; 3 – двигун з лезом.

Крок 11. Заключна частина:
Нарешті розмістіть болти в задній частині, щоб тримати верхню частину належним чином, а також для моторної частини, щоб двигун отримував імпульси верхньої частини основи. Це значною мірою завершує BattleBot. Тепер можете спостерігати, як робот рухається вперед та знищує предмети на своєму шляху. За бажання можна додати мікроконтролер і запрограмувати робота на складніші дії.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 25
1 – лезо; 2 - сервопривід та колеса.
Збираємо Бойовий Міні-Робот Battlebot Своїми Руками - 26

1 – готовий робот BattleBot з лезом.