Зміст:

 1. Введення
 2. Позиціонування Hobot 168
 3. Комплект постачання Hobot 168
 4. Дизайн і елементи управління Hobot 168
 5. Технічних характеристик Hobot 168
 6. Принцип роботи / продуктивність Hobot 168
 7. Обслуговування Hobot 168
 8. Висновок

Введення

Представляємо Вашій увазі робота-мийника вікон Hobot 168. Маючи потужний вакуумний двигун, апарат здатний утримуватися як на горизонтальній, так і на вертикальній поверхні. У його роботу входить не лише чищення стекол і вікон, але і стін з кахлю, дзеркал, скляних дверей, столів і навіть натирання паркету. Детальніше про усі характеристики і особливості цього домашнього помічника читайте в нашому огляді.

Позиціонування Hobot 168

Hobot 168 - попередник більше просунутого робота Hobot 188. Ці дві моделі мало чим відрізняються, хіба що дизайном і більше вдосконаленим алгоритмом пересування(у Hobot 188).

По продуктивності роботи для вікон Hobot, і зокрема Hobot 168 можна порівняти з роботом-мийником вікон Windoro WCR - I001 від iRobot, хоча зовні і технологічно ці два пристрої розрізняються. Windoro має квадратну форму і пересувається за рахунок магнітів, а Hobot за допомогою потужного вакууму. У цьому його перевагу - він здатний впоратися з різними типами поверхонь, навіть нерівними і ребристими. У експлуатації Hobot набагато простіше, плюс у нього краще продумана система безпеки. Він призначений в першу чергу в допомогу хазяйкам в митті домашніх вікон, а Windoro - швидше для офісів і торгових центрів, оскільки може охоплювати більше площі. Одним з мінусів мийника Hobot 168 є відсутність автоматичного подання миючого засобу на чистячі серветки. Але періодично збризкувати їх вручну є не таким вже і важким завданням.

Комплект постачання Hobot 168

 • Робот для миття вікон Hobot 168
 • Блок живлення 240 В
 • Акумуляторні батареї LiPo 4 шт
 • Серветки з мікрофібри - 12 шт
 • Кріпильні кільця для серветок - 4 шт
 • Страхувальний трос - 4,5 м
 • Подовжувач постійного струму - 4 м
 • Пульт дистанційного керування
 • Інструкція з експлуатації Hobot 168
 • Гарантійний талон.

Дизайн і елементи управління Hobot 168

Робот Hobot 168 має мініатюрні розміри і приємний зовнішній вигляд з мінімальною кількістю елементів управління. Корпус пристрою виконаний з білого або сірого міцного пластика. Згори знаходяться отвори для кабелю живлення і страхувального шнура, а також кнопка включення. У нижній частині встановлюються дві серветки з мікрофібри, які активно обертаються і відтирають поверхні. Управління роботом відбувається з пульта, який має стандартний інтерфейс : кнопка включення, напряму в різні боки, вибір режиму, пауза. Ручний контроль з пульта потрібний, якщо робот не може самостійно очистити усю поверхню і пропускає деякі ділянки на ній.

Технічні характеристики Hobot 168

 • Режимів очищення - 3
 • Максимальний розмір вікна - 6 х 5 м
 • Габарити - 29,5 × 14,8 × 12 см
 • Вес - 930 грам
 • Швидкість роботи - 1 кв.м за 4 хвилини
 • Час роботи від акумулятора - 20 хвилин
 • Довжина кабелю живлення - 5 м
 • Довжина страхувального троса - 4,5 м
 • Споживана потужність - 80 Вт/ч Рівень шуму - 70 дБ.

Принцип роботи / продуктивність Hobot 168

Робот-мийник Hobot 168 працює за простим принципом. Ви можете настроїти його на автономне очищення або управляти з пульта. Він чистить поверхні в трьох режимах поетапно - вологе миття, потім усунення розлучень і сухе протирання. Для максимального ефекту треба задіяти відразу три режими, але якщо в цьому немає потреби, то ви можете застосувати їх на власний розсуд.

Перед запуском пристрою на роботу, треба перевірити підключення кабелю до мережі і наявність страхувального троса(на випадок, якщо живлення пропаде, щоб робот не впав). Далі треба сбрызнуть серветки миючим засобом і натиснути кнопку включення на корпусі. Прилад починає рухатися зигзагом по усій поверхні і всмоктувати частинки бруду і пилу. Потужний вакуумний насос надійно утримує пристрій на вертикальній або горизонтальній поверхні без необхідності використання магнітів або присосків.

Інтегровані датчики допомагають роботові краще визначати краї поверхонь і не падати з них.

Апарат демонструє вражаючу продуктивність: вікно розміром 6 х 5 м він відмиє приблизно за 25 хвилин. У режимі "вологого прибирання" робот рухається в принципі повільно, та зате досить якісно очищає поверхню від забруднень. Для протирання вікна від розлучень треба змінити брудні серветки на чисті(добре, що в комплекті їх цілих 12 штук), додати невелику кількість води і відправити робота на роботу. Таким чином, повноцінний процес миття одного вікна у будинку займе у робота від 30 до 40 хвилин.

Тепер детальніше про чистячі серветки з мікрофібри. Вони мають натуральну структуру, тому не сідають при пранні, не линяють, а завдяки своїй щільності, не залишають ниток на поверхні під час чищення.

Hobot 168 також має переваги в плані безпеки. Окрім згадуваного раніше страхувального троса, цей прилад може працювати від батарейок. Заряду їх вистачить десь на 20 хвилин. Також при виникненні будь-яких збоїв в роботі апарату лунає звуковий сигнал і спалахує світовий індікатор.

По закінченню своєї роботи пристрій самостійно повертається на точку старту, і його можна відключати і прибирати з поверхні.

Відеопрезентація:

Обслуговування Hobot 168

Робот Hobot 168 не вимагає особливих заходів в обслуговуванні. Серветки з мікрофібри легко знімаються і очищаються від бруду або під проточною водою, або під час прання, у тому числі і машинною. Колеса також слід протирати від скопленого сміття, перед тим, як знову надівати на них серветки. При правильній експлуатації апарат прослужить дуже довго. (фото 8)

Висновок

Купити Hobot 168 можна у нас в магазині. Проаналізувавши усе вищесказане, ми можемо зробити висновок, що Хобот 168 може стати прекрасною альтернативою ганчіркам, губкам, швабрам і іншому ручному устаткуванню для чищення вікон. З ним цей процес стане простим і приємним, а результат порадує кожну хазяйку.