Нова ступінь еволюції від iRobot

Почнемо огляд з найголовнішого: Roomba i7+ став проривом і вивів нішу роботів-пилососів irobot на принципово новий рівень. Справа в тому, що всі хвалені функції, завдяки яким роботу пилососу можна призначати прибирання з будь-якої точки світу або задавати графік прибирання втрачають свою значущість, якщо людина не має можливості в щоденному очищенні контейнера пилососа. Адже контейнер після кожного прибирання хтось має витрушувати. Отже, допустимо Ви їдете у відпустку або просто забудете почистити сміттєзбірник, наступне прибирання вже може не відбутися через заповнений сміттєзбірник. Нагадаємо, що у будь-якого навіть найсучаснішого робота пилососа сміттєзбірники мають об'єм не більше 0.7 літра, чого вистачає на одну чи дві очистки, але не більше.

Нова модель iRobot i7 Plus вирішила цю проблему. Тепер док-станція не тільки заряджає робота, а й очищає його контейнер, висмоктуючи все сміття у спеціальний одноразовий мішок. Вам же залишається раз на кілька тижнів почистити фільтр та замінити мішок для сміття у самій базі.

Несправедливо ігноруватиме той факт, що ідея з автоматичним випорожненням контейнера вже застосовується виробниками Ecovacs, Samsung та ін, і iRobot лише підхопили естафету, щоб йти в ногу з часом. Нова навігаційна система iAdapt 3.0 з візуальною локалізацією є найсучаснішим рішенням і дозволяє запам'ятовувати планування Вашого будинку для внесення подальших коригувань користувачем.

Найновіші та найкрутіші моделі від виробника iRobot дивіться за цим посиланням.

Відео, огляд iRobot Roomba i7

А 

База для заряджання Roomba i7 Plus

Інноваційна зарядна станція "Clean Base" сама очищує контейнер для сміття у роботі! У попередніх моделях автоматизували весь процес прибирання, але контейнер все одно доводилося витрушувати вручну. Айробот здійснили прорив у цьому плані і тепер єдиною Вашою турботою буде заміна мішка для сміття у самій базі. Мішок для збору сміття має об'єм 3 літри і цього вистачатиме приблизно на 30 стандартних прибирань. База очищає не тільки сміттєзбірник робота, а й HEPA фільтр робота пилососа.

Новий двигун підвищеної потужності

Roomba i7+ став значно потужнішим за попередників. Для порівняння було взято представника 600-ї серії Румба. Так от у порівнянні з ним потужність нового Айроботу Ай7 зросла більш ніж у 10 разів. З таким двигуном виробник гарантує, що на килимових покриттях цьому хлопцю не буде рівних! Розташування двигуна теж змінили, він тепер знаходиться безпосередньо в корпусі робота, і це дозволило зробити сміттєвий бак робота, що миється.

Розумна навігація

Запатентована навігаційна система vSLAM третього покоління дозволяє роботу відображати та запам'ятовувати довкілля (планування Вашого будинку). Раніше ця функція була доступна лише роботам з лазерною навігацією на базі лідара (LDS). Робот створює візуальні орієнтири, щоб відстежувати прибрані та неприбрані ділянки. Стала доступна функція віртуального обмежувача та зоноване прибирання.

Фільтрація повітря, що виходить

3-ступінчаста система очищення захоплює не тільки видиме сміття (вовна, бруд і волосся), але також алергени та пил. Високоефективний HEPA фільтр виготовлений із спеціального матеріалу, який очищає повітряний потік, що виходить із робота на 99% від пилку, пилових кліщів та алергенів домашніх тварин.

Нижній збиральний блок

Кожна з двох щіток має гумові валики. Система спроектована так, щоб постійно знаходиться в контакті з поверхнею, що прибирається, і ідеально справлятися з будь-яким сміттям на будь-яких поверхнях. Від пластівців на ламінаті до дрібного пилу у ворсі килима. Основною перевагою такого прибирального блоку є те, що він практично не потребує очищення. Гумові валики не намотують на себе волосся і не забиваються вовною.

Додаток для керування роботом "iRobot HOME"

Система Imprint Smart Mapping дозволить Румбі i7+ стати частиною розумного будинку (Amazon Alexa, Echo або Google Assistant). Робот вивчить Ваш будинок, намалює карту прибирання та зробить розбивку по кімнатах, а Вам залишиться лише дати йому команду за допомогою голосового керування. Робот здатний запам'ятовувати кілька планів прибирання та дозволить Вам повноцінно його використовувати у будинках з кількома поверхами.

Інші функції

Румба йде в ногу з часом, так що він забезпечений усім необхідним функціоналом:

  • Управління через Wi-Fi
  • визначення ступеня забруднення
  • інтелектуальна навігація
  • автопідзарядка та відновлення роботи, та багато іншого…

Сподіваємося, що наш огляд моделей виробника iRobot дозволить Вам хоч трохи зорієнтуватися та наблизитись до вибору моделі саме для Ваших потреб, щоб не переплачувати за непотрібні Вам функції. А для більш детальної консультації звертайтесь до наших офіційних шоурумів робототехніки за адресою:

  • Київ Поділ вул. Кожем'янська 12Г ТРЦ «Osobnyak» метро Контрактова площа
  • Одеса Таїрова вул. Косманавта Комарова 10 Завод "Промзв'язок".

Для консультацій телефонуйте на гарячу лінію ROBOTYPE +38 (097) 707-47-44