Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro (MJST1SHW)

Модель знята з виробництва у 2022 році

Дивіться новий каталог Роботів Xiaomi

Робот пилосос Mi Robot vacuum Mop 2 Pro відноситься до 2022 модельного року. Vacuum mop 2 pro отримав ряд доробок, таких як вібро-швабра, ємний акумулятор та збільшена потужність. Xiaomi vacuum mop 2 pro розроблений для виконання якісного сухого та вологого прибирання. Потужність всмоктування збільшена до 3000 Па, так що робот пи буде ефективний як на твердій підлозі, так і на килимових покриттях. Для якісного миття передбачена "вібро-швабра", яка дозволяє ефективно відтирати плями, а не просто зволожувати підлогу. До того ж mi vacuum mop 2 pro можна запрограмувати на окремий режим миття Y-подібною траєкторією. Місткий акумулятор на 5200 мАг дозволяє роботу прибирати площу понад 100 м² на одному заряді. Завдяки LDS-навігації робот чудово орієнтується і складає точні карти прибирання. У додатку вам буде доступний весь сучасний смарт-функціонал з гнучким налаштуванням графіка прибирань (покімнатне регулювання потужності всмоктування та подачі води, віртуальні стіни, до 5 планів приміщення тощо)

Основні переваги xiaomi robot vacuum mop 2 pro: Вибро-швабра; Потужність всмоктування 3000 Па; Акумулятор 5200 мАг; Лазерна Навігація (LDS); Запам'ятовування кількох планів прибирання (для будинків з декількома поверхами); Окремий режим під миття підлоги; Весь сучасний смарт-функціонал у додатку.

Додаток

Mi Robot 2 Pro розбиває карту приміщення на зони (Кухня, Вітальня, Коридор тощо). Є можливість налаштовувати потужність всмоктування, рівень подачі води і інші параметри в кожній зоні. РобоРок здатний запам'ятовувати до п'яти карт приміщення, що дозволяє з комфортом використовувати робота у двох або триповерхових будинках.

Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro розбиває карту приміщення на зони

Зональне прибирання - дозволяє прибирати тільки вибрані зони. Локальне прибирання - спрямовує пилосос безпосередньо в забруднену зону. Віртуальні стіни - обмежують зазначену ділянку (робот прибере все крім неї). І, зрештою, весь цей функціонал доступний при складанні графіка прибирань.

Приклад можливого налаштування графіка прибирання: На мінімальній потужності та вологості пройти коридор. Потім на середній потужності але більш рясному змочуванні та вібрації вимити кухню (не наближаючись до мисок з водою для домашніх улюбленців). А вітальню прибрати у турбо-режимі вже без вібрації. Спальню прибрати після обіду (не заїжджаючи на дитячий килимок з іграшками).

Потужність всмоктування Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro становить 3000 Па

В максимальному режимі потужність всмоктування становить 3000 Па. Якщо не налаштовувати потужність вручну, то робот самостійно підвищує її на килимах і робить менше на твердому покритті.

Вібро-швабра

Mi Robot 2 Pro має інноваційний модуль для вологого прибирання, який з величезною швидкістю вібрує під час миття. Раніше ця функція застосовувалася лише в спеціальних роботах для миття підлоги HOBOT LEGEE 7, але тепер і у мийників Сяомі з'явилася можливість відмити плями, а не просто протерти підлогу. З невеликою витратою та містким баком цей робот готовий мити величезні площі без необхідності доливати воду.

Модуль для вологого прибирання Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro вібрує під час миття

У Mi Home доступне регулювання подачі води, і спеціальний режим миття по Y-подібної траєкторії для кращого відтирання.

Інші "Корисності"

Ємний акумулятор на 5200 мАг. Це дозволяє роботу прибирати близько 120 м² за раз, і близько 350 м² за три підходи. Завдяки хорошій трансмісії робот здатний стабільно працювати на підлозі з порогами та килимами - перепадами висоти до 2 см. Дуже простий в обслуговуванні. Сміттєзбірник легко витрушується. А при необхідності промивається водою, включаючи елемент, що фільтрує (перед установкою добре просушити).

Акумулятор Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro на 5200 мАг

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості, Вібрація швабри
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 3000
Об'єм пилосбірника (л) 0.300
Об'єм баку для води 0.200
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 65
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Комбінована
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 345x345x96 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Так
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
База для заряджання
Насадка "Швабра" + Ганчірка
Інструкція
Гарантія (12 міс)

Робот Пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro (Black)

Немає в наявності
Артикул: 1640
10 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору