Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робот пилосос Xiaomi Mi Vacuum Cleaner (SDJQR02RR)

Модель знята з виробництва у 2019 році

Дивіться новий каталог роботів Xiaomi

Xiaomi MiJia Robot Vacuum Cleaner ще можна зустріти як SKV4000CN / SKV4022GL - Global (Міжнародної версії). Робот прибиральник Xiaomi Mi Robot Vacuum (1st generation) призначений для щоденної сухого прибирання, на площі до 250 кв.м .. Незважаючи на насичений функціонал (набір функцій), вражаючі характеристики і авторитет бренду цей робот-прибиральник знаходиться в середньому ціновому сегменті і доступний кожному.

Основні переваги Mi Robot Vacuum Cleaner: Навігація LDS (Лідар); Будує карту прибирання; Необмежені віртуальні обмежувачі; Потужність двигуна (1800 Па); Контейнер для збору сміття (500 мл) + HEPA фільтр; Управління зі смартфона (Wi-Fi); Батарея 5200 mAh; Режим зональної очищення; Збільшення потужності на килимах

Відео, Огляд, Тест, Розпакування

Віддалене управління

Після того, як додаток для смартфона або планшета Mi Home буде встановлено, необхідно буде оновити і його і пилебот до крайньої версії прошивки. За допомогою цієї програми власник може контролювати всі етапи збирання, роботу двигуна, знос витратних елементів, рівень зарядки батареї, а також встановлювати періодичність прибирання, тобто скласти графік. На дисплей смартфона або планшета апарат викидає сформовану ним карту прибирання, яку при бажанні можна відкоригувати (наприклад, вилучити з завдань не важливі для користувача зони прибирання).

Віддалене управління Xiaomi Mi Robot

Прогресивна навігація (Laser Distance Sensor)

Лазерний гіроскоп входить в навігаційну систему типу Лідар, безперервно сканує приміщення в процесі збирання на всьому шляху проходження робота. На відміну від оптичних гіроскопів, які сканують приміщення по верхній позначці (по стелі), лазерний гіроскоп сканує кімнату по нижній позначці (по підлозі) і фіксує всі потенційні перешкоди - меблі, вази, дроти і т.п. Весь процес збирання демонструється в режимі онлайн на дисплеї телефону.

Прогресивна навігація Laser Distance Sensor Xiaomi Mi Robot

Інтелектуальне прибирання

Відсканувавши приміщення і визначивши можливі перепони, пилебот рухається по сформованому ним маршруту, легко обходячи ніжки стільців, місця тварин і інші перешкоди. Очищення підлоги відбувається спершу, уздовж периметра (в кутах, під плінтусами), а потім апарат продовжує роботу над серединою. На великих площах одного заряду батареї може не вистачити. У разі, якщо намічений фронт робіт не виконано, робот Xiaomi Mi Vacuum Cleaner слід на базу, заряджається і продовжує виконувати прибирання з того місця, на якому зупинився.

Інтелектуальне прибирання Xiaomi Mi Robot

Сміттєзбірна система

Інтелектуальний Xiaomi Robot оснащений двигуном з регулюванням потужності всмоктування трьох режимів (звичайний, середній, турбо), однієї бічної щіткою, плаваючим блоком з турбощеткой комбінованого типу і захистом від намотування кабелів (проводів). При очищенні підлогового покриття щітка ретельно збирає сміття, повторюючи всі нерівності поверхні.

Сміттєзбірна система Xiaomi Mi Robot

Очищення по периметру

Під час прибирання під плінтусами, для поліпшення її якості в пилоботі Xiaomi Mi Vacuum Cleaner встановлений спеціальний датчик, який утримує пилосос на оптимальній відстані від стіни - 1 см (10 мм). Це дозволяє бічній щітці працювати максимально ефективно.

Очищення по периметру Xiaomi Mi Robot

Мізки розумного пилососа

Робота апарату контролюється трьома процесорами

  1. Процесор обробки сигналів (Texas Instruments);
  2. Співпроцесор (мікроконтролер ARM 32BIT Cortex M3 512B Flash 100pin);
  3. ARM Cortex ALLWINNER (Чотирьох ядерний процесор Cortex-A7 з частотою 1,2 ГГц).

Процесор Xiaomi Mi Robot

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Ні (тільки сухе прибирання)
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 1800
Об'єм пилосбірника (л) 0.500
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 55
Кількість бічних щіток 1
Тип нижньої щітки Комбінована
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що не миється
Габарити 345x345x96 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Ні
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Підсвічування в темряві Ні
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
Станція для підзарядки
Щіточка для догляду
Кабель живлення
Інструкція

Робот Пилосос Xiaomi Mi Robot (1st generation)

Немає в наявності
Артикул: 1601
7 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботов пылесосов ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботов пылесосов ДОСТАВКА ПО МІСТО
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

Доставка роботов пылесосов ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

Доставка роботов пылесосов ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

Доставка роботов пылесосов БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ ПриватБанк / Монобанк
БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору