Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Xiaomi Mijia Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra (STYTJ05ZHMHW)

Модель знята з виробництва у 2023 році

Дивіться новий каталог Роботів Xiaomi

Робот пилосос Mi Robot 2 Ultra відноситься до 2022 модельного року - і є флагманом своєї лінійки, з неймовірною потужністю всмоктування 4000 Па, так що пилосос буде ефективний на килимових покриттях. Ємний акумулятор на 5200 мАг дозволяє роботу прибирати площу понад 100 м² на одному заряді. Завдяки комбінації DToF датчика та LDS-навігації робот виявляє великі об'єкти перед собою, чудово орієнтується, і становить точні карти прибирання. У додатку вам буде доступний весь сучасний смарт-функціонал з гнучким налаштуванням графіка прибирань (покімнатне регулювання потужності всмоктування та подачі води, віртуальні стіни, до 5 планів приміщення тощо)

Основні переваги Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra: Потужність всмоктування 4000 Па; Система DToF (для розпізнавання предметів на підлозі); Акумулятор 5200 мАг; Запам'ятовування кількох планів прибирання (для будинків з декількома поверхами); Можливість роботи з базою з системою самоочищення (Опція); Весь сучасний смарт-функціонал у додатку.

Навігація

На даний робот пилосос встановлений стандартний модуль LDS, і датчик ToF, який сканує простір перед собою, визначаючи дрібні предмети та об'єкти розташовані нижче рівня лідара. Це дозволяє акуратніше обходити перешкоди і створювати більш точну карту прибирання.

Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra модуль LDS, і датчик ToF, який сканує простір перед собою

Додаток

Mi Robot 2 Pro розбиває карту приміщення на зони (Кухня, Вітальня, Коридор тощо). Є можливість налаштовувати потужність всмоктування, рівень подачі води і інші параметри в кожній зоні. РобоРок здатний запам'ятовувати до п'яти карт приміщення, що дозволяє з комфортом використовувати робота у двох або триповерхових будинках.

Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra розбиває карту приміщення на зони

Зональне прибирання - дозволяє прибирати тільки вибрані зони. Локальне прибирання - спрямовує пилосос безпосередньо в забруднену зону. Віртуальні стіни - обмежують зазначену ділянку (робот прибере все крім неї). І, зрештою, весь цей функціонал доступний при складанні графіка прибирань.

Приклад можливого налаштування графіка прибирання: На мінімальній потужності та вологості пройти коридор. Потім на середній потужності але більш рясному змочуванні та вібрації вимити кухню (не наближаючись до мисок з водою для домашніх улюбленців). А вітальню прибрати у турбо-режимі вже без вібрації. Спальню прибрати після обіду (не заїжджаючи на дитячий килимок з іграшками).

Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra потужність всмоктування становить 4000 ПаВ максимальному режимі потужність всмоктування становить 4000 Па. Якщо не налаштовувати потужність вручну, то робот самостійно підвищує її на килимах і робить менше на твердому покритті.

Вологе прибирання

Mi Robot 2 Ultra забезпечений модулем для вологого збирання. З невеликою витратою та містким баком цей робот готовий мити пристойні площі без необхідності доливати воду.

Вологе прибирання Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra

У програмі Mi Home доступне регулювання подачі води. Крім того, ці режими можна розподіляти по простору залежно від покриття (наприклад встановлювати рясно змочування на плитці, і слабке на ламінаті).

Інші "Корисності"

Ємний акумулятор (5200 мАг)  дозволяє роботу прибирати близько 120 м² за раз, і близько 350 м² за три підходи. Завдяки хорошій трансмісії робот здатний стабільно працювати на підлозі з порогами та килимами - перепадами висоти до 2 см. Дуже простий в обслуговуванні. Сміттєзбірник легко витрушується. а при необхідності промивається водою, включаючи елемент, що фільтрує (перед установкою добре просушити). Робот здатний синхронізуватися з базою самоочищення, яка докуповується окремо. В цьому випадку весь догляд за роботом зводиться до заміни сміттєзбірника в базі приблизно раз на місяць.

Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra здатний синхронізуватися з базою самоочищення

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Розпізнавання предметів (DTOF, TOF...), Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 4000
Об'єм пилосбірника (л) 0.550
Об'єм баку для води 0.200
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 65
Кількість бічних щіток 1
Тип нижньої щітки Комбінована
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 345x345x96 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Так
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Так
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
База для заряджання
Модуль вологого прибирання + Ганчірка
Інструкція
Гарантія (12 міс)

Робот пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra EU (STYTJ05ZHMHW)

Немає в наявності
Артикул: 1642
16 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботов пылесосов ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботов пылесосов ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

Доставка роботов пылесосов ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

Доставка роботов пылесосов ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

Доставка роботов пылесосов БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору