Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Xiaomi Roidmi EVE Plus (1С605EUW)

Модель знята з виробництва у 2022 році

Дивіться новий каталог роботів Xiaomi

Автономний Робот Пилосос Xiaomi Roidmi EVE Plus - глобальна (Міжнародна) версія з функцією гібридної (сухий + вологою) збирання, і базою для самоочищення. Робот прибиральник Ксіомі Іві Плюс підходить для прибирання будь-яких підлогових покриттів, включаючи килимові і здатний долати перепади висоти до 2-х см .. Робот Roidmi EVE Plus має HEPA фільтр тонкого очищення повітря, що виходить, і підходить для виконання стандартних завдань на великий.

Основні переваги Roidmi EVE Plus: База з системою самоочищення (до 30 днів автономної роботи); Гібридний контейнер з HEPA фільтром і регулюванням подачі води; Батарея 5200 mAh; Смарт управління (додаток Mi Home); Потужність двигуна 2700 Па; Регулювання потужності (4 рівня).

Переваги системи навігації: Навігаційний модуль - LDS (Лідар); Робот малює карту прибирання на Вашому смартфоні; Запам'ятовує 5 планів збирання (для будинків з кількома поверхами); Покімнатна розбивка (можна відправляти для прибирання в окрему кімнату); Зональні обмежувачі і віртуальні стіни.

База з системою самоочищення

Інноваційна зарядна станція сама очищає контейнер для сміття! У більшості роботів автоматизований весь процес збирання, але контейнер все одно доводилося витрушувати вручну. Але з EVE Plus єдиною вашою турботою буде заміна мішка для сміття в самій базі.

База з системою самоочищення Roidmi EVE Plus

Об'єм мішка для сміття - 3 літри, замінювати його доведеться приблизно раз в 30 прибирань. Легким дотиком до екрану на базі ви отримаєте доступ до інформації про заповнення. Так само рівень заповнення можна відстежувати в додатку.

Рівень заповнювання бази Roidmi EVE Plus можна відстежувати в додатку

Вологе прибирання

Комбінований бак (суха + вологе прибирання). У додатку Mi Home доступна регулювання подачі води. Крім того, ці режими можна розподіляти по простору в залежності від покриття (наприклад встановлювати абільне змочування на плитці, і слабке на ламінаті) або інших умов.

Roidmi EVE Plus

Ємкий акумулятор

Робот забезпечений ємним акумулятором на 5200 мАч. Таке рішення значно збільшує площу прибирання робота на кожному заряді. Дозволяючи Roidmi прибирати близько 120 м² за раз, і 350 м² сумарно. При наявности бази для скидання сміття - цих показників більш ніж достатньо для прибирання практично будь-якого житлового приміщення.

Акумулятор Roidmi EVE Plus

Навігація

Найбільш швидке, стабільне і точне картування приміщення забезпечує навігаційна система LDS. Laser Distance Sensor і так є найкращою технологією на ринку, адже з нею немає необхідності в освітленні і прямому зоровому контакті зі стелею. Але Xiaomi не збираються чекати поки їх обженуть, і оснастили Roidmi EVE Plus лідаром принципово нової конструкції з поліпшеними алгоритмами лазерного сканування.

Навігація Roidmi EVE Plus

Додаток

Roidmi EVE Plus розбиває карту приміщення на зони (Кухня, Вітальня, Коридор і т.д.). Так само в програмі є можливістю налаштовувати потужність всмоктування, рівень подачі води і інші параметри. На додачу до цього Родмі здатний запам'ятовувати до п'яти карт приміщення, що дозволяє з комфортом використовувати робота в двох або триповерхових будинках.

Додаток розбиває карту приміщення на зони Roidmi EVE Plus

Зональне прибирання - дозволяє прибирати тільки вибрані зони. Локальна прибирання - направляє пилосос безпосередньо в забруднену зону. Віртуальні стіни - обмежують зазначену ділянку, робот прибере всі крім нього. І врешті-решт весь цей функціонал доступний при складанні графіка прибирань.

Roidmi EVE Plus дозволяє прибирати тільки вибрані зони

Інші "Корисністі"

Робот-пилосос здатний стабільно працювати на підлозі з перепадами висоти до 2 см. (Зі встановленою шваброю поріг подолання висоти значно знижується). У комплекті ви також знайдете як багаторазові так і одноразові ганчірки дя вологого прибирання, і запасний фільтр. База для автоматичної зарядки завжди буде тримати робота в тонусі і готовим до виконання чергових завдань. Сміттєзбірник легко промивається водою, включаючи фільтруючий елемент (перед установкою добре просушити).

Roidmi EVE Plus здатний стабільно працювати на підлозі з перепадами висоти до 2 см

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Очищення пилозбірника, Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 2700
Об'єм пилосбірника (л) 0.300
Об'єм баку для води 0.250
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 65
Кількість бічних щіток 2
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Комбінована
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Так
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що не миється
Габарити 350x350x98 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
База з функцією самоочищення
Основа швабри
Насадки з мікро-фібри
Одноразові насадки
Бічна щітка
Основна щітка
Запасний фільтр
Інструкція
Гарантійний талон (12 міс)
Гарантійний термін, міс. 12
Тип гарантії Виробник

Робот Пилосос Xiaomi Roidmi EVE Plus (1С605EUW)

Немає в наявності
Артикул: 1629
17 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору