Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Roborock S6 MaxV (Global version)

Модель знято з виробництва.
Нові моделі
 Xiaomi

Робот пилосос Roborock S6 MaxV (S6V52-00) Міжнародна версія, з новим рівнем інтелекту розпізнавання перешкод ReactiveAI, в поєднанні з потужним процесором Qualcomm APQ8053 і відомої навігаційною системою LDS (Лідар) від Roborock. Пилосос з вологим прибиранням S6 MaxV обладнаний більш потужним двигуном в порівнянні з попередніми Roborock S6 і Roborock S6 Pure, для більш глибокого очищення. Резервуар для води з електронним регулюванням робить мийку підлоги більш розумною та замовною. Час роботи від одного заряду батареї досягає 180 хвилин, з покриттям площі збирання до 240 кв.м..

Основні переваги Roborock S6 MaxV: навчальна система штучного інтелекту (Розпізнавання об'єктів на підлозі); Відео трансляція з передньої камери + передача мови через динамік пилососа; Навігація LDS (Лідар); Будує карту прибирання; запам'ятовуючи декількох планів збирання (для будинків з кількома поверхами); Необмежені віртуальні обмежувачі; Потужність двигуна (2500 Па); Контейнер для збору сміття (500 мл) + HEPA фільтр (миється); Управління зі смартфона (Wi-Fi); Батарея 5200 mAh; Режим зональної очищення; Збільшення потужності на килимах; Регулювання подачі води (електронна через додаток).

Бачити значить знати

Подвійна камера Roborock S6 MaxV - це нове революційне рішення в системі виявлення перешкод. Запатентована технологія ReactiveAl дозволяє автоматично уникати і розпізнавати місце розташування і розмір предметів на шляху руху робота навіть в повній темряві. Потужний процесор Qualcomm обробляє інформацію на 50% швидше, ніж у будь-якого робота з сімейства Roborock, керуючись точною нейронною мережею Tensorflow з використанням новітньої архітектури глибокого навчання. Xiaomi S6 MaxV навчений розпізнавати десятки тисяч реальних зображень предметів, які можуть зустрітися на його шляху. Тому він може дізнатися і обійти звичайні домашні предмети на своєму шляху, які можуть заплутати інших роботів. Це може бути взуття, дроти, підставки і навіть розлита на підлозі вода. Але поки є й невеликий мінус. Точність розпізнавання об'єкта залежить від декількох факторів навколишнього середовища, наприклад таких як освітлення.

Подвійна камера RoboRock S6 MaxV

Уникнення зіткнення з предметами

Більш глибоке сприйняття перешкод означає, що будь-який об'єкт на шляху - товщиною не менше 5 см., І висотою 2 сантиметри робот зможе побачити і обійти. Це дозволяє безпечно обходити забуті іграшки на підлозі, миски для домашніх тварин, подовжувач проводів та ін..

Уникнення зіткнення з предметами RoboRock S6 MaxV

Безпека передачі даних

Коли справа доходить до камери за допомогою якої робот може бачити Ваш будинок, конфіденційність і безпеку мають вирішальне значення. Кожне зображення зняте в Вашому домі необхідне для роботи процесів ReactiveAI захоплюється і віддаляється в одну мить. Ніщо не дублюється, не зберігається і не відправляється в хмару.

Безпека передачі даних RoboRock S6 MaxV

Розпізнавання предметів на підлозі

Нова подвійна камера дозволяє бачити, які перешкоди зустрілися на шляху очищення Вашого робота. Смарт пилосос показує їх на екрані смартфона у вигляді значків із зображенням передбачуваного предмета.

Розпізнавання предметів на підлозі RoboRock S6 MaxV

Всмоктування до максимуму

Вперше на Roborock S6 MaxV встановлений найпотужніший двигун HyperForce (з піковою потужністю до 2500 Па), який на 25% могутніше всіх, раніше встановлених на пилососи Сяомей. Робот може працювати на будь-якому покритті, включаючи килими з високим ворсом.

Всмоктування до максимуму RoboRock S6 MaxV

Запам'ятовування декількох планів прибирання

Система картографії робота для розпізнавання різних рівнів Вашого будинку використовує навігацію LDS (лідар). Ви можете налаштувати план очищення кожного поверху і послідовність очищення кожної кімнати, встановити віртуальні стіни для обмеження пересування бота або виключити цілі зони прибирання. Надалі Роборок S6 MaxV автоматично розпізнає місце де він знаходиться і переключається на потрібний поверх і план прибирання.

Запам'ятовування декількох планів прибирання RoboRock S6 MaxV

Карта вологого прибирання (миття)

Функція вологого прибирання SnapMop має бак для води об'ємом 280 мл., Чого вистачить для роботи на площі приблизно 200 кв. м .. Але не забувайте, що чим частіше Ви промиваєте очищувальну насадку (тряпочку), тим буде ефективніше очищення Вашої підлоги. Ви можете налаштувати через додаток повну карту миття підлоги в кожній кімнаті, з виділенням обмежують зон в районі килима і регулюванням подачі води в окремій зоні.

Карта вологого прибирання RoboRock S6 MaxV

 

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Камера з штучним інтелектом, Розпізнавання предметів (DTOF, TOF...), Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 2500
Об'єм пилосбірника (л) 0.500
Об'єм баку для води 0.280
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 58
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Комбінована
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 350x353x96 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Так
Підсвічування в темряві Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
Зарядна станція
Полиуритановый мат (захист від протікань)
Насадка швабра + ганчірочка (1 шт.)
Додатковий Hepa фільтр - 1 шт.
Інструкція
Гарантійний талон (Офіціал 12 мес)
Гарантійний термін, міс. 12
Тип гарантії Виробник

Робот Пилосос Xiaomi RoboRock S6 MaxV (Global version)

Немає в наявності
Артикул: 1620
20 999 грн
22 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Відгуки 2
Здравствуйте, посмотрев многочисленные обзоры на вашем ютуб канале 👍по робот пылесосам и остановила выбором на нашей блохе Roborock s6 maxv. Покупала в Харькове. Но очень хотелось поблагодарить вас ребят за такие обзоры, где все кратко, по делу и понятно. Блохой довольна вся семья, кроме собаки 😂 убирает такие места, что если честно думала пропустит. Это между стульями, под мебелью, ковры вычистил идеально 👌 распознает все... Фоткает 👍👌😂ну вообще умнейшее существо. Чистота и блеск... Спасибо за вашу работу. Хороших продаж и благодарных клиентов.
Відповісти
Вчера купила эту модель в одесском филиале.
Спасибо ребятам за терпение выдержать все мои вопросы.
Помогли установить приложение и все настроить. Ответили на все и более вопросы. Более того, дожлались меня, задержавшись на работе. Спасибо огромное!!!!
Роботом довольна! Убирал сегодня 2 раза, в отличии от меня, не устал. Так же приветлив на базе и счастлив. 😜😜😜
Написал мне, будто я не знаю, где кошачий лоток.. где тапки. Вообщем, благодаря Вам, наш Кузьма Натанович - новый нужный член семьи..

PS. Пока не разобралась, как смотреть через глаз Циклопа, если не дома.
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору