Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Xiaomi VIOMI V2 Robot Vacuum Cleaner (Global Version) Grey

Модель знято з виробництва.

Нові моделі Xiaomi

Xiaomi Viomi v2 V-RVCLM21B - глобальна (Міжнародна) версія нового робота пилососа від виробника Xiaomi. Робот Пилосос Ксіомі Віомі є гібридним пристроєм, який поєднує в собі миючий та звичайний робот пилосос. Крім того, дана модель на 2019 рік є найпотужнішою серед усієї лінійки роботів прибиральників Xiaomi і здатна розвивати потужність всмоктування до 2150 Па.. Ви зможете підтримувати чистоту в будинку позбавляючись не тільки від крихт, вовни та волосся, але і від пилу та бруду використовуючи повноцінну мийку з регулюванням подачі води через додаток. Viomi v2 отримав безліч дрібних і великих доробок у всіх планах, від програмного забезпечення, до конструкції щіток. 

З новим програмним забезпеченням та алгоритмом планування переміщення Roborock Sweep one vacuum cleaner вдалося скоротити час прибирання майже на 20%. Тепер можна повністю контролювати очищення, розділяючи приміщення на зони, обмежити рух віртуальною стіною, вказувати віртуальні зони локальних очищень або направити робота для прибирання в певну кімнату, просто тицьнувши пальцем на екрані свого смартфона. При плануванні графіка прибирання Сяомі Віомі 2 з'явилася можливість вказати точний час та день тижня прибирання як для всього приміщення, так і для кожної кімнати окремо.

Модуль навігації

Навігаційна система LDS (Лідар) і так є найкращою на ринку, адже з нею немає необхідності у освітленні та прямому зоровому контакті зі стелею. Xiaomi Viomi оснастили лідаром принципово нової конструкції, з покращеними алгоритмами лазерного сканування. Він забезпечує більш швидке, стабільне та точне картування приміщення.

Модуль навігації Viomi V2

Розумна система роботи

Але точність карти, що відображається, і якість прибирання залежить не тільки від сканера, але і від програмного забезпечення. Миючий робот пилосос не тільки будує більш точні карти прибирання, він розбиває приміщення на зони (Кухня, Вітальня, Коридор). Це відкриває користувачу абсолютно нові можливості в управлінні. Робот здатний запам'ятовувати до трьох карт приміщення, що дозволяє комфортно використовувати робота в двох або триповерхових будинках. Природно за вами залишається можливість ставити віртуальні стіни, обгороджуючи зони, де прибирати не варто та інші функції, які були доступні попереднім моделям Xiaomi Vacuum Cleaner.

Розумна система роботи Viomi V2

Двигун

Робот Xiaomi оснастили принципово новою електронікою. Крім цього, понад десять різних датчиків відповідають за контроль кожного окремого модуля робота пилососа. Разом вони гарантують високу продуктивність, точну та відкладену роботу на будь-яких поверхнях за максимально оптимальним маршрутом.

Двигун Viomi V2

Подача води

Модель V-RVCLM21B - це перший робот пилосос від Xiaomi, де настільки серйозно підійшли до миття підлоги. Реалізовано це шляхом використання нової системи подачі води з понад об'ємним баком на 560 мл., якого за стандартних умов вистачатиме до 80 кв.м. збирання. Передбачено два типи миючих ганчірочок (мікрофібра). Одні підходять для гібрибного прибирання (пилосос + протирання), другі для повноцінного миття на великій площі. При використанні режиму "мийка", у програмі Mi Home доступна функція регулювання подачі води.

Подача води Viomi V2

Подолання перешкод

Робот пилосос Viomi Xiaomi v2 здатний стабільно працювати на підлозі з перепадами висоти до 20 мм.. З встановленою шваброю або при використанні робота в режимі Мийка, поріг подолання висоти знижується до 5 мм.

Подолання перешкод Viomi V2

Карта прибирання

Нова система навігації дозволить Вам повністю налаштувати маршрути пересування робота пилососу, уникаючи небажаних прибиральних зон. Xiaomi v2 Viomi вміє не тільки ділити кімнатні зони, а й запам'ятовувати до 3-х планів збирання. Зональне очищення – мрія будь-якої домогосподарки. Немає необхідності чистити всю площу, достатньо направити розумний пилосос безпосередньо в забруднену зону, після очищення якої робот повернеться на базу.

Нова система навігації Viomi V2

Приємні дрібниці

Комплектація робота пилососа включає все потрібне. Усередині Ви знайдете щітку по догляду за роботом, а також вона є незамінним інструментом для очищення основної щітки від волосся, що намоталося. База для автоматичного заряджання буде тримати Вашого робота завжди в тонусі і готовим до виконання чергових завдань. Сміттєзбірник легко промивається водою, включаючи елемент, що фільтрує (перед установкою добре просушити).

Приємні дрібниці Viomi V2

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 2150
Об'єм пилосбірника (л) 0.600
Об'єм баку для води 0.300
Ємність акумулятора (мАг) 3200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

60-100
Рівень шуму (дБ) 76
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Комбінована
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 350x350x95 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Ні
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Так
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
Зарядна база
Додатковий бак для води
Швабра-насадка +2 насадки
Запасна бокова щітка
Гарантійний талон
Гарантійний термін, міс. 12
Тип гарантії Виробник

Робот Пилосос Xiaomi Viomi V2 (V-RVCLM21B) Gray

Немає в наявності
Артикул: 1610
9 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору