Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Roborock Sweep One S6 White / Black

Модель знята з виробництва у 2022 році

Дивіться новий каталог роботів Xiaomi

Робот пилосос Xiaomi Roborock S6 (S602-00, S652-00) - це глобальна (Міжнародна) версія робота пилососа від виробника Xiaomi. Робот прибиральник Ксіомі Роборок с6 отримав безліч дрібних і великих доробок у всіх планах, від програмного забезпечення, до конструкції щіток. З новим програмним забезпеченням і алгоритмом планування переміщення Roborock Sweep one vacuum cleaner, вдалося скоротити час прибирання майже на 20%. Тепер можна повністю контролювати очищення, розділяючи приміщення на зони, обмежити рух віртуальної стіною, вказувати віртуальні зони локальних очисток або направити робота для збирання в певну кімнату просто тицьнувши пальцем на екрані свого смартфона. При плануванні графіка прибирання Сяомей Роборок s6 (s65) з'явилася можливість вказати точний час і день тижня прибирання як для всього приміщення, так і для кожної кімнати окремо.

Основні переваги Roborock S6: Навігація LDS (Лідар); Будує карту прибирання; Запам'ятовуючи декількох планів збирання (для будинків з кількома поверхами); Необмежені віртуальні обмежувачі; Потужність двигуна (2000 Па); Контейнер для збору сміття (480 мл) + HEPA фільтр (миється); Управління зі смартфона (Wi-Fi); Батарея 5200 mAh; Режим зональної очищення; Збільшення потужності на килимах; Регулювання подачі води (механічна на баку); Задні датчики перепаду висоти (додатковий захист від падіння зі сходів).

СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ (LDS)

Навігаційна система LDS (Laser Distance Sensor) і так є кращою на ринку, адже з нею немає необхідності в освітленні і прямому зоровому контакті зі стелею. Але Xiaomi не збираються чекати поки їх обженуть, і оснастили Roborock S6 лидара принципово нової конструкції з поліпшеними алгоритмами лазерного сканування. Який забезпечує більш швидке, стабільне і точне картування приміщення.

Можливості навігації (LDS) Roborock S6 (S602-00, S652-00)

Можливості навігації

Точність відображається карти і якість прибирання залежить не тільки від сканера, але і від програмного забезпечення. Roborock S6 не тільки будує більш точні карти прибирання, він розбиває приміщення на зони (Кухня, Вітальня, Корридор ..), що відкриває користувачеві абсолютно нові можливості. Робот здатний запам'ятовувати до трьох карт приміщення, що дозволяє з комфортом використовувати робота в двох або триповерхових будинках. Природно за вами залишається можливість ставити віртуальні стіни, захищаючи зони, де прибирати не варто і інші функції які були доступні попереднім RoboRock S50 і S55.

Потужна начинка

Сяомей S6 оснастили принципово нової електронікою. В основному процесорі використовується чіп R16 серії ALLWINNER, цифровий сигнальний процесор TI від Texas Instruments, і мікропроцесор MCU від STMicroelectronics. Крім цього 14 різних датчиків відповідають за контроль кожного окремого модуля робота. Разом вони гарантують високу продуктивність, точну і відкладену роботу на будь-яких поверхнях по максимально оптимальним маршрутом.

Потужна начинка Roborock S6 (S602-00, S652-00)

Низький рівень шуму

RoboRock S6 це перший робот пилосос від Xiaomi, де на стільки серйозно підійшли до зниження шуму до 40 дБ (на 1-й швидкості роботи двигуна). Реалізовано це шляхом оптимізації п'яти модулів є головними його джерелами. З новим 30,5 мм двигуном крутний момент незначно знижений в порівнянні з попереднім поколінням, що значно зменшило рівень шуму, не впливаючи на потужність всмоктування. Винятком є ​​режим «килима», в якому робот автоматично підвищує потужність заїжджаючи на килимове покриття. Змінена конструкція редуктора, що зменшило вібрацію під час роботи. Доопрацьовано шумоізоляційний повітряний екран навколо двигуна. У комплексі всі ці дії значно знизили рівень шуму на 50%, не зачепивши колишню потужність.

Низький рівень шуму Roborock S6 (S602-00, S652-00)

Нова Контрукція нижніх щіток

Універсальна нижня щітка збільшила в габаритах і оснащена знімними бічними підшипниками. Це дозволяє власнику легко видаляти намотані волосся за лічені секунди. Матеріал з якого виготовлена ​​щітка теж змінили на більш витривалий.

Бак для води

Резервуар для води Roborock Sweep S6 (ємністю 160 мл.) Має два режими подачі, які можна перемикати в залежності від доцільності. Наприклад, при щоденному прибиранні використовувати невелику змочування. А в разі сильного забруднення збільшити подачу води на ганчірку.

Нова Контрукція нижньої щітки Roborock S6 (S602-00, S652-00)

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 2000
Об'єм пилосбірника (л) 0.480
Об'єм баку для води 0.160
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 48
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Комбінована
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 350x353x96 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
Станція для підзарядки
Кабель живлення
поліуретановий мат
додаткові форсунки
Додатковий HEPA-фільтр
Резервуар для води
Багаторазові серветки для вологого прибирання (2 шт)
Одноразові серветки для вологого прибирання (10 шт)
Гарантія (ОФИЦИАЛ 12 міс)
Гарантійний термін, міс. 12
Тип гарантії Виробник

Робот Пилосос Xiaomi RoboRock S6 White (S602-00)

Немає в наявності
Артикул: 1608
12 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору