Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 EU (STYTJ03ZHM/BHR5055EU)

Робот пилосос Mi Robot mop 2 відноситься до 2022 модельного року і за своїми властивостями схожий з Mi Robot Vacuum Mop 1С. Оновлена модель отримала ряд доробок, таких як: п'ятипроменева бічна щітка, покращений модуль вологого прибирання, ємніший акумулятор і збільшена потужність. Смарт прибиральник розроблений для виконання якісного сухого та вологого прибирання. Потужність всмоктування збільшена до 2700 Па, так що пилосос буде ефективний як на твердій підлозі, так і на килимових покриттях. Для якісного миття передбачена система постійного тиску на швабру, яка дозволяє справлятися багатьма видами плям, а не просто зволожувати підлогу. Ємний акумулятор на 3200 мАг дозволяє роботу прибирати площу до 100 м² на одному заряді. Завдяки покращеній vSLAM навігації робот чудово орієнтується і складає карти прибирання. У додатку вам буде доступний розширений смарт-функціонал з гнучким налаштуванням графіка прибирань (покімнатне регулювання потужності всмоктування та подачі води, заборонені зони двох типів, до 5 планів приміщення тощо)

Основні переваги Mi Robot Vacuum Mop 2: Удосконалена мийка (Притискна швабра); Потужність всмоктування (2700 Па); Акумулятор (3200 mAh); vSLAM Навігація (Гіроскоп); Запам'ятовування кількох планів прибирання (для будинків з кількома поверхами); Два види обмежувачів (повна заборона та заборона на миття підлоги); Сучасний смарт-функціонал у додатку.

Відео, Огляд, Характеристики, Комплектація Xiaomi Mi robot vacuum mop 2

Нові функції у додатку

Роботом можна віддалено керувати за допомогою програми "Mi Home". З раніше недоступних функцій можна виділити побудову додаткових карт прибирання (у нагоді для використання на декількох поверхах), і два види заборонених зон. Перший виступає віртуальною стіною, за яку робот заїхати не може, а другий створює зону, в якій не потрібно мити підлогу. І звичайно ж весь спектр стандартних функцій: старту та зупинки прибирання, відображення картки очищення в реальному часі, керування голосовими підказками, зміна режимів роботи, історія очищення та багато іншого. Використовуючи ці функції, Ви можете контролювати робота, та оновлювати програмне забезпечення віддалено.

Mi Robot Vacuum Mop 2 можна віддалено керувати за допомогою програми "Mi Home"

Вологе прибирання нового рівня

У комплект поставки входить великий резервуар для води та насадки (мікрофібра), що встановлюються на нижній площині бака. У даній моделі примітна пружна система постійного тиску на швабру, яка щільно притискає ганчірку до підлоги, відповідно підвищує якість миття. Робот автоматично або за допомогою заданих Вами у додатку параметрів контролює витрату води, забезпечуючи до 40 хвилин безперервного рівномірного вологого прибирання. Резервуар для води має висувну конструкцію, тому Вам не доведеться перевертати робот. Просте від'єднання збільшує зручність використання.

Вологе прибирання Mi Robot Vacuum Mop 2

Навігаційні властивості

Робот сканує простір, наносить його на карту, і добре в ньому орієнтується, самостійно складаючи маршрути збирання. Навігаційні можливості цього пилососа хороші, оптичний модуль другого покоління (vSLAM) та 15 інших датчиків (датчики перепаду висоти, торкання, одометр, ІЧ-уповільнення, електронний компас, датчики бампера тощо). Дана система орієнтації вбереже пристрій від падіння зі сходів, ударів об меблі та інших небезпек.

Mi Robot Vacuum Mop 2 оптичний модуль другого покоління vSLAM

Якість сухого прибирання

Mi Robot 2 обладнується двигуном, який здатний створити до 2700 Па потужності всмоктування. Він ефективно видаляє сміття та розрахований на чищення не тільки твердих покриттів (плитка, паркет, ламінат), але добре справляється з килимами. Контейнер для пилу (550 мл) значно більший ніж у більшості роботів-пилососів, і дозволяє прибирати великі площі без необхідності очищати пилозбірник у процесі. Коли Вам не потрібне сильне всмоктування, Ви завжди можете змінити режим роботи двигуна на нижчий. Режими включають: тихий, нормальний, сильний та максимальний. Нижчий рівень всмоктування також означає нижчий рівень шуму. Від безшумного 45 дБ до максимального 68 дБ.

Mi Robot Vacuum Mop 2 здатний створити до 2700 Па потужності всмоктування

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості, Притискання швабри до підлоги
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Оптичний датчик (SLAM, vSLAM ...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 2700
Об'єм пилосбірника (л) 0.550
Об'єм баку для води 0.250
Ємність акумулятора (мАг) 3200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

60-100
Рівень шуму (дБ) 55
Кількість бічних щіток 1
Тип нижньої щітки Комбінована
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 345x345x84 mm
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
База для заряджання
Насадка "Швабра" + Ганчірка
Інструкція
Гарантія (12 міс)

Робот Пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 White (STYTJ03ZHM/BHR5055EU)

Немає в наявності
Артикул: 1638
9 499 грн
9 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботов пылесосов ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботов пылесосов ДОСТАВКА ПО МІСТО
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

Доставка роботов пылесосов ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

Доставка роботов пылесосов ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

Доставка роботов пылесосов БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ ПриватБанк / Монобанк
БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору