Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робот Пилосос Proscenic M8 PRO (LSM8R)

Модель знята з виробництва

Дивіться новий каталог роботів пилососів

Робот прибиральник Proscenic M8 PRO (2020 модельний рік), відноситься до серії топових роботів пилососів від виробника Proscenic. Пилосос Просценік М8 Про призначений для сухого та вологого прибирання і обладнаний базою з системою самоочищення. Для зручності зверху на базі встановлені кнопки управління роботом і основні індикатори стану заряду і заповнення сміттєвого мішка. Завдяки відмінній потужності всмоктування (3000 Па) Proscenic M8 PRO легко збирає не тільки крихти і сміття, а й пил або пісок. Гібридний робот пилосос легко перетворюється з пилососа в робот натирач і має поєднаний бак (2 в 1), з електронним регулюванням подачі води через додаток. Новий навігаційний модуль дозволяє картографувати (малювати карту прибирання) приміщення і запам'ятовувати кілька планів збирання для будинків з кількома поверхами.

Основні переваги Proscenic M8 PRO: База для самоочищення (в комплекті); Комбінований бак для сміття (280 мл) і води (300 мл) з електронним регулюванням подачі води; Батарея 5200 mAh; Смарт управління; Потужність всмоктування 3000 Па; Регулювання потужності всмоктування (3 рівня); Регулювання подачі води (3 рівня); Додаткові кнопки управління на верхній кришці бази.

Переваги системи навігації: Навігаційний модуль - LDS 8.0 (Лідар); Робот створює карту прибирання на Вашому смартфоні; Запам'ятовує 5 планів збирання (для будинків з кількома поверхами); Покомнатно розбивка (можна відправляти для прибирання в окрему кімнату); Позначка килимових зон; Зональні обмежувачі і віртуальні стіни (до 15 штук).

Робот Пилосос Proscenic M8 PRO

База з системою самоочищення

На передню панель док-станції виробник виніс основні клавіші і індикатори управління роботом. За допомогою сенсорних кнопок можна запустити або зупинити прибирання, а також повернути робота назад на базу. Світлові індикатори повідомляють про стан заряду батареї і наповнення сміттєвого бака.

База з системою самоочищення Proscenic M8 PRO

Навігація LDS (Лидар)

Система навігації з новим сенсором лидара LDS 8.0 дозволяє сканувати приміщення у високому розділенні. Робот малює карту прибирання, розпізнає і наносить на карту килимові покриття і запам'ятовує декілька планів прибирання. Є можливість покомнатного розділення і відправки пилососа для прибирання однієї кімнати. При необхідності можна встановити віртуальні обмежувачі і створити карту заборонених зон для прибирання.

Навігація LDS (Лидар) Proscenic M8 PRO

Мобільне застосування

Управління Proscenic M8 PRO здійснюється через спеціальне застосування із смартфону. Тут відкривається повний функціонал усіх налаштувань і відображається карта прибирання. На карті для зручності Ви можете розділити всю квартиру на окремі кімнати і управляти прибиранням як Вам буде потрібно. Можна поміняти потужність або силу подання води, настроїти графік прибирання на тиждень вперед і т.д.

Мобільне застосування Proscenic M8 PRO

Вологе прибирання

Робот Пилосос Proscenic M8 PRO здатний працювати в трьох режимах, включаючи режим робота-натирача. Налаштування зон вологого протирання здійснюється через додаток і тут же можна змінити силу подання води в трьох рівнях. Робот має окремий режим пересування у формі букви "Y", що підвищує ефективність миття.

Вологе прибирання Proscenic M8 PRO

Розпізнавання килимових покриттів

У робота прибиральника є присутнім одна з сучасних функцій, яка підвищує якість прибирання на килимових покриттях. Пилосос сам розпізнає зміну підлогового покриття і автоматично збільшує потужність там, де це необхідно.

Розпізнавання килимових покриттів Proscenic M8 PRO

Потужність

Робот Пилосос Proscenic M8 PRO підходить для очищення і збору будь-якого сміття. Мотор здатний нагнітати потужність до 3000 Па., що дозволяє його використання на килимах.

Потужність Proscenic M8 PRO

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Очищення пилозбірника, Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 3000
Об'єм пилосбірника (л) 0.280
Об'єм баку для води 0.300
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 64
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Комбінована
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 350x350x98 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Підсвічування в темряві Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Proscenic
Країна виробник Китай
Комплектація Робот Пилосос
Зарядна станція
Бак для сміття і води (280 мл + 300 мл)
Швабра
HEPA-фільтр
Ганчірочки
Бічна щітка
Пульт дистанційного керування
Посібник користувача
Гарантійний термін, міс. 12
Тип гарантії Виробник

Робот Пилосос Proscenic M8 PRO (LSM8R)

Немає в наявності
Артикул: 11601
13 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Відгуки 1
Поки що враження тільки найкращі. Маємо кицьку - з шерстю, з волоссям і дрібним сміттям справляється відмінно. Правда сама кицька до пилососа ніяк не звикне)))
Усі заявлені функції працюють, мапу квартири малює добре, чудово визначає перешкоди, меблі. Маю зауважити, що в нас немає захаращень в квартирі, мінімум меблів. Однак, боки об наші цегляні стіни собі вже пообтесав. Трохи "агресивно" ставиться до плінтусів і інколи зриває заглушки.
Не дуже шумить, тільки в момент вивантаження сміття на базу нетривалий голосний гул, як від звичайного пилососа.

У застосунку українська мова відсутня, як і російська. Для мене це не проблема, бо англійську знаю. Але, там все інтуїтивно зрозуміло і так. Ну і оглядів на YouTube на цей пилосос і подібні моделі достатньо аби розібратись.

Навіть не знаю, що ще додати крім того, що і цілому, як людина яка має мало вільного часу і ненавидить прибирання..) я вважаю цю покупку ледве не найкращим своїм капіталовкладенням за останні роки. Враховуючи те, що вибір роботів-писососів зараз величезний і можна обрати на будь-який бюджет - це дійсно необхідна покупка для тих, хто цінує свій час..

Можу рекомендувати.
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору