Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Roborock S8 Pro Ultra

Робот пилосос Roborock s8Pro Ultra, із абсолютно інноваційними рішеннями у сфері автоматичного прибирання з повним циклом самообслуговування від суббренду Roborock (2023 модельний рік). База повного самообслуговування дозволяє виконати весь необхідний процес догляду за роботом після прибирання. Як флагман своєї лінійки, S8 Pro Ultra отримав максимально технологічний модуль вологого прибирання: швабра не просто вібрує і має ліфт для килимків, робот ще щільно притискає її до підлоги. Новий прибиральний блок одночасно з двома гумовими валиками здатний на 30% ефективніше збирати сміття. Також модель демонструє рекордну на момент виходу потужність всмоктування - 6000 Pa.. За побудову точних карт відповідає PreciSense LiDAR нового покоління здатний створювати тривимірні карти, крім звичайних. Додаток порадує Вас повним спектром функцій: Побудова 3D-карти прибирання, управління від першої особи, покімнатне зонування, віртуальні обмежувачі, запам'ятовування кількох поверхів, підтримка голосових помічників, та багато іншого для зрозумілого та цікавого управління.

Переваги Roborock S8 Pro Ultra: Навігація – PreciSense Lidar (малює 3D карту прибирання); Система уникнення перешкод Reactive 3D Obstacle Avoidance (штучний інтелект); Потужність всмоктування (6000 Па); Батарея (5200 mAh); Бак для води (200мл); Бак для сміття (350мл); Датчик визначення килимів (автоматично збільшує потужність); База із системою самоочищення, промивання ганчірки, доливання води в робота та сушіння миючої насадки (гарячим повітрям); Запам'ятовує до 4-х карт прибирання; Розумне миття з подвійним механізмом вібрації та ліфтом 5 мм., для килимів; Ліфт збирального блоку; Кібербезпека (ETSI EN 303645); Блокування від дітей; Функція Fast Charding – швидка зарядка.

Абсолютно новий підхід до якості прибирання

Roborock s8 Pro Ultra має інноваційний модуль вологого прибирання "VibroRice 2.0", він вібрує під час миття зі швидкістю 3000 разів/хв., паралельно здійснюючи тиск на мікрофібру. На цей раз пилосос отримав бак для води (200 мл) і відразу два вібруючі блоки, що має суттєво вплинути на якість миття. Виявивши килим під час вологого прибирання, робот просто підтягує швабру до днища і пилососить. А з'їхавши на тверде покриття - знову притискає її до підлоги і продовжує миття. Висота ворсу килимового покриття не повинна перевищувати 4 мм., в іншому випадку необхідно буде додатком активувати функцію обходу килима.

Модуль вологого прибирання Roborock S8 Pro Ultra White VibroRice 2.0 вібрує під час миття

Нове рішення торкнулося і нижнього прибирального блока - DuoRoller Riser Brush. Він, як і миючий блок, отримав можливість регулювання висоти (ліфт) і може підніматися під час вологого прибирання, якщо відключена функція пилососа. Таким чином нижні щітки не заважають мийці і не брудняться самі і не залишають сліди на вологій підлозі. Встановлено одразу два валики нижніх щіток, які захищені від намотування волосся, забивання вовною. Продуктивність такого блоку у зборі сміття, волосся та вовни зросла на 30%, порівняно з блоками з однією щіткою.

Roborock S8 Pro Ultra White DuoRoller Riser Brush

Повний цикл самообслуговування

Ultra - в назві моделі позначає наявність найсучаснішої на момент виходу бази самообслуговування. Станція вміє заряджати робота, чистити його сміттєвий бак (350 мл), промивати і сушити роботу ганчірку і заповнювати об'єм води, що бракує, в баку. Сушіння відбувається гарячим повітрям, що зменшує ймовірність утворення цвілі та бактерій під корпусом пилососу.

Станція Roborock S8 Pro Ultra White вміє заряджати робота, чистити його сміттєвий бак (350 мл), промивати і сушити роботу ганчірку і заповнювати об'єм води, що бракує, в баку

Система розпізнавання предметів на підлозі

Тривимірний сканер – здатний фіксувати невеликі об'єкти, не помітні для лідара та будувати об'ємні 3D карти приміщення. Система здатна розпізнавати предмети на підлозі та намагається уникнути контакту з ними.

Штучний інтелект Roborock S8 Pro Ultra

Смарт управління

Керується робот за допомогою смартфона та програми "Mi Home" або фірмового "Roborock". Для відображення карти прибирання є три режими - 3D, Матриця і стандартна 2D-карта. Робот може зберігати кілька карт приміщень, що дозволяє комфортно використовувати його в двох або триповерхових будинках. Зони в які заїжджати не варто можна відзначити як "заборонені", і робот не перетинатиме їх меж.

Смарт управління Roborock S8 Pro Ultra White

Природно покриття підлоги та види забруднень у межах будинку можуть відрізнятись, причому значно. Тому бояр розбиває карту на кімнати і в кожній з них дозволяє налаштувати індивідуальні параметри прибирання: Потужність всмоктування, силу подачі води та інтенсивність вібрації.

Інші функції

Робот сумісний з розумним будинком та після синхронізації Ви зможете керувати ним за допомогою голосових асистентів. Ємний акумулятор на 5200 мАг дозволяє прибирати до 120 м² на одній зарядці і близько 300 м² за три підходи. Стабільно долає пороги та килими до 2 см. Безліч датчиків убереже робот від падінь та зіткнень і не дозволить заплутатися навіть у найскладніших умовах. А блокування від дітей убереже від ненавмисних запусків.

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Очищення пилозбірника, Заповнення бака водою, Промивання миючої насадки (холодна вода), Сушіння миючих насадок (гаряче повітря), Дезінфекція води, Самоочищення бази, Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості, Притискання швабри до підлоги, Підйом швабри на килимах, Вібрація швабри
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Розпізнавання предметів (DTOF, TOF...), Лазерний 3D датчик (PreciSense LiDAR), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 6000
Об'єм пилосбірника (л) 0.350
Об'єм баку для води 0.200
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 67
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Подвійна
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Так
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити Робот: 353*350*96.5 мм База: 426*514*450 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Так
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Так
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Так
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот Пилосос
Мультифункціональна зарядна станція
Кабель живлення
Бак для води VibraWash
Кріплення для швабри VibraWash
Мікрофібра для швабри VibraWash
Інструкція

Робот-Пилосос Xiaomi Roborock S8 Pro Ultra (White) S8PU02-00

В наявності
Артикул: 1675
52 999 грн
54 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
В кредит
Замовити швидко
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Відгуки 1
Остался очень доволен!
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору