Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Xiaomi RoboRock S5 Max (S5E02-00/S5E52-00)

Робот пилосос Xiaomi Roborock S5 Max - вдосконалена та найвдаліша на 2020 рік версія робота-прибирача другого покоління автоматичних пилососів від Xiaomi та суббренду Roborock. Модель має гібридну основу 2 в 1, з функцією вологого прибирання Roborock S5 Max отримала повноцінний та вже вбудований у корпус бак з можливістю електронного регулювання подачі води. Інші переваги стандартної моделі, такі як розпізнавання килимових покриттів, були вдосконалені. Розширений функціонал програми включає можливість встановлювати віртуальні обмежувачі, які будуть працювати тільки в режимі протирання підлоги і вимикатись в режимі сухого прибирання.

Основні переваги Roborock S5 Max: Навігація LDS; Великий бак для води (280 мл); Електронне регулювання подачі води; Потужність всмоктування (2000 Па); Батарея 5200 mAh; Розбірна нижня щітка (легша очищення); Місткий контейнер (сміттєзбірник), Wi-Fi підключення до домашньої мережі, Будує карту прибирання; Запам'ятовує кілька планів збирання (для кількох поверхів); Покімнатна розбивка (для налаштування прибирання в окремій кімнаті); Віртуальні та зональні обмежувачі.

Відео, огляд, ТЕСТ, Розпаковування, Порівняння S5 Max

Полная чистота

Roborock 5 Max гібридний пилосос, він може проводити очистку в два етапи, домагаючись максимального результату. На першому етапі він очищає підлогу від пилу, вовни і різного сміття, а на другому протирає підлогу вологою ганчіркою. Але при бажанні робот може одночасно і пилососити, і протирати підлогу. Недоліком такого прибирання є те, що поки встановлений модуль вологого прибирання, робот не може долати перешкоди вище 8 мм, а значить не зможе заїхати на килим або переступати пороги. У будь-якому випадку після завершення збирання пилосос повернеться на базу. При бажанні робот можна використовувати без модуля вологого прибирання.

Полная чистота с RoboRock S5 Max 

Резервуар для води

Робот оснащений вбудованим баком з регульованою подачею води на багаторазову або одноразову очищувальну насадку. S5 Max поступово зволожує її з необхідною інтенсивністю, а по закінченню прибирання автоматично припиняє подачу води. Робот починає подачу води тільки коли на бак встановлений модуль для вологого прибирання. Як бачимо Roborock не возить по підлозі раніше змочену ганчірку, система набагато розумніші і регулюється в додатку, так що Вам не доведеться зупиняти прибирання, щоб намочити або віджати ганчірку.

Резервуар для води RoboRock S5 Max 

LDS навігація

Роборок 5 Макс оснащений найпросунутішої на даний момент системою навігації LDS другого покоління, раніше застосовуваної тільки в модель S6. У комбінації з системою датчиків вона дозволяє роботу будувати точний план кімнати, визначати площу прибирання, складати максимально продуктивний маршрут, зонувати площу і багато іншого.

LDS навігація RoboRock S5 Max 

Додаток

Дана модель дублює весь функціонал Xiaomi Roborock S5, а так само має ще парочку можливостей, якими раніше міг похвалитися тільки Roborock S6. В першу чергу це запам'ятовування декількох планів збирання і можливість встановлювати віртуальні кордону які будуть включатися тільки під час вологого прибирання. У плані додатки Xiaomi явно досягли успіху, забезпечивши його найширшим функціоналом. Там Ви зможете призначати прибирання певної зони, міняти режими і планувати прибирання за графіком.

Додаток RoboRock S5 Max 

Датчики

Roborock забезпечений усіма необхідними датчиками, щоб не упаде, то не заглиблюватися об стіни і меблі, і взагалі продуктивно прибирати без будь-яких пригод. Але на відміну від молодшого брата він визначає покриття, яке прибирає. Що дозволяє йому продуктивно чистити при цьому економлячи енергію. Заїжджаючи на килими він працює в повну потужність, і зменшує її на гладких поверхнях (функція регулюється через додаток).

Датчики RoboRock S5 Max 

Реальні і віртуальні перешкоди

Подолання перешкод заввишки до 20 мм не є новинкою, але не можна не враховувати цей момент вибираючи робота. Так як саме завдяки їй пилосос зможе прибрати всю квартиру поки ви на роботі, і пороги не стануть того перешкодою. Але так само в програмі є можливість встановити віртуальні перешкоди, за якими будуть зони, в які Ви б не хотіли пускати робота.

Реальні і віртуальні перешкоди RoboRock S5 Max 

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 2000
Об'єм пилосбірника (л) 0.500
Об'єм баку для води 0.280
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 65
Кількість бічних щіток 1
Тип нижньої щітки Комбінована
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 350x353x96 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Підсвічування в темряві Ні
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Xiaomi Roborock S5 Max
Станція для підзарядки
Кабель живлення
Модуль вологого прибирання
Чистячі насадки (мікрофібра) - 1 шт.
Інструкція
Гарантійний талон (ОФІЦІАЛ 12 міс.)

Робот Пилосос RoboRock S5 Max Black (S5E52-00)

Немає в наявності
Артикул: 1613
16 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботов пылесосов ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботов пылесосов ДОСТАВКА ПО МІСТО
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

Доставка роботов пылесосов ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

Доставка роботов пылесосов ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

Доставка роботов пылесосов БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ ПриватБанк / Монобанк
БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору