Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Xiaomi Lydsto W2

Робот Пилосос Lydsto W2 (2022-й модельний рік), з функцією гібридного (сухого + вологого) прибирання в комплекті з базою самоочищення. База виконує повний комплекс обслуговування робота, має два баки по 4 літри для чистої та брудної води та мішок на 3 літри для сухого сміття. Робот прибиральник Xiaomi W2 підходить для комплексного прибирання, оснащений потужним мотором, ємним акумулятором, Лідаром та повним спектром можливостей. Смарт пилосос долає перепади висоти до 2 см., має миючий HEPA фільтр тонкого очищення повітря, що виходить, і підходить для виконання будь-яких завдань, без обмежень по площі прибирання.

Основні переваги Lydsto w2: База із системою самоочищення (до 30 прибирань); Автоматичне промивання ганчірки (Інтервал 6-9-12 хвилин); Обробка миючих насадок гарячою парою; Сміттєвий бак (350 мл); Батарея 5200 mAh; Смарт управління (додаток Mi Home); Потужність всмоктування 5000 Па; Регулювання потужності всмоктування (4 рівні); Принцип миття підлоги (ротаційні диски).

Переваги системи навігації: Навігаційний модуль – LDS (Лідар); Робот малює карту прибирання на Вашому смартфоні; Запам'ятовує 3 плани прибирання (для будинків з кількома поверхами); Зональні обмежувачі та віртуальні стіни; Покімнатна розбивка з можливістю надсилання робота для прибирання в окрему кімнату.

База самообслуговування пилососу

Станція для обслуговування робота може чистити бак для сміття, мити його миючі насадки і дезінфікувати їх гарячою парою. На корпусі є кнопки керування пилососом та кольоровий дисплей з відображенням інформації про стан робота. Все сміття збирається в спеціальний одноразовий мішок, розташований у базі та при щоденному використанні такого мішка вистачить приблизно на 30 прибирань.

База самообслуговування пилососу Lydsto W2

Вологе прибирання

Lydsto W2 комплектується двома круглими миючими дисками, на які кріпиться мікрофібра. Такий спосіб миття вважається найбільш ефективним. Диски імітують кругові рухи руки людини, коли ми щось відтираємо. Робот не має бака для води і для змочування та промивання ганчірок бігає на свою станцію. Вам залишається вибрати інтервал часу, через який робот це робитиме. Це може бути 6, 9 чи 12 хвилин.

Вологе прибирання Lydsto W2

Після закінчення прибирання миючі диски остаточно промиваються і вмикається режим дезінфекції. Щоб на ганчірках не утворювалася пліснява і грибок вони піддаються термообробці гарячою парою.

Щоб на ганчірках Lydsto W2 не утворювалася пліснява і грибок вони піддаються термообробці гарячою парою

Висока потужність двигуна

Двигун Lydsto W2 здатний нагнітати силу всмоктування до 5000 Па. і має регулювання потужності в 4 рівні. Цієї потужності цілком достатньо для очищення будь-яких покриттів, включаючи килимові з маленьким та середнім ворсом. Навіть при піковій потужності рівень шуму від роботи робота пилососа не перевищує 65 Дб..

Lydsto W2 здатний нагнітати силу всмоктування до 5000 Па

Навігація робота пилососа

Найбільш швидке, стабільне та точне картування приміщення забезпечує навігаційна система LDS (Лідар). Ця технологія є найбільш точною та ефективною на ринку, адже з нею немає необхідності у освітленні та прямому зоровому контакті зі стелею. Робот робить сканування по низу і найточніше виявляє перешкоди, створюючи точний алгоритм його обходу. Карта прибирання відображається у вашому смартфоні у 2D форматі.

Навігація робота пилососа Lydsto W2

Мобільний додаток "Mi Home"

Робот прибиральник розбиває карту приміщення на зони (Кухня, Вітальня, Коридор тощо). Є можливість налаштовувати потужність всмоктування, частоту інтервалів промивання насадок та інші параметри в кожній зоні. Лідсто В2 здатний запам'ятовувати до трьох карт приміщення, що дозволяє комфортно використовувати робота в двох або триповерхових будинках.

Мобільний додаток Lydsto W2

Зональне прибирання – дозволяє прибирати лише вибрані зони. Локальне прибирання - спрямовує пилосос безпосередньо в забруднену зону. Віртуальні стіни - обмежують вказану ділянку (робот прибере все крім неї). І, зрештою, весь цей функціонал доступний при складанні графіка прибирань.

Інші характеристики Lydsto 2W

Ємний акумулятор на 5200 мАг. Це дозволяє Lydsto 2W прибирати близько 120 м² за раз, і близько 300 м² за три перезарядки. За наявності бази для скидання сміття цих показників більш ніж достатньо для постійного прибирання практично будь-якого житлового приміщення.

Завдяки гарній трансмісії робот здатний стабільно працювати на підлозі з порогами та килимами - перепадами висоти до 2 см.

Дуже простий у обслуговуванні. Сміттєзбірник при необхідності промивається водою, включаючи елемент, що фільтрує (перед установкою добре просушити).

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Очищення пилозбірника, Промивання миючої насадки (холодна вода), Сушіння миючих насадок (гаряче повітря), Дезінфекція води, Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Притискання швабри до підлоги, Ротаційні диски
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 5000
Об'єм пилосбірника (л) 0.350
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 68
Кількість бічних щіток 2
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Комбінована
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити Пилосос 354x354x98.5 мм
База 455х430х454 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Підсвічування в темряві Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
База самообслуговування
Миючі насадки - 4 штуки
Змінні мішки для сміття - 1 шт.
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантійний термін, міс. 12
Тип гарантії Виробник

Робот Пилосос Xiaomi Lydsto W2 (JCB-W2-W03)

В наявності
Артикул: 1674
32 999 грн
34 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
В кредит
Замовити швидко
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору