Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Характеристики Xiaomi Dreame L10s Pro (RLS6L)

Робот пилосос із високими показниками якості сучасного прибирання. Модуль DToF дозволяє розпізнавати на підлозі об'єкти нижче рівня лідара і акуратно обходити їх. Флагман своєї лінійки отримав максимально ефективний модуль вологого прибирання: диски, що обертаються, відмінно відтирають від підлоги навіть присохлі плями. У момент заїзду на килим - пилосос піднімає насадки та збільшує потужність всмоктування, а з'їжджаючи на тверду підлогу - знову притискає їх до підлоги, подає воду, продовжуючи пилососити з мийкою. Також модель демонструє рекордну на момент виходу потужність всмоктування – 5300 Pa.. За побудову точних карт відповідає LiDAR нового покоління та 3D датчики на бампері. Програма порадує Вас повним спектром функцій: управління від першої особи, покімнатне зонування, віртуальні обмежувачі, запам'ятовування кількох поверхів, підтримка голосових помічників, та багато іншого для зрозумілого та цікавого управління.

Переваги Dreame L10s Pro: Навігація – Lidar (малює 3D карту прибирання); Система уникнення перешкод HIGH PRECISION 3D (ініціалізує предмети на підлозі); Потужність всмоктування (5300 Па); Батарея (5200 mAh); Сміттєвий бак (450 мл); Бак для води (190мл); Датчик визначення килимів (автоматично збільшує потужність); Запам'ятовує кілька карт прибирання (для кількох поверхів); Розумна турбо-мийка (можливістю піднімати миючі насадки до 7 мм); Миючий блок (Ротаційні диски).

Детальніше читайте у нашому детальному огляді

Система розпізнавання предметів на підлозі

Тривимірний сканер - здатний фіксувати об'єкти, не помітні для лідара і будувати об'ємні карти приміщення. Завдання модуля DToF уникати зіткнень із предметами, які можуть зустрітися на підлозі. Також робот більш обережно ставиться до меблів і стін, практично не торкаючись їх.

Система розпізнавання предметів на підлозі Dreame Bot L10s Pro

Розумна турбо-мийка

У процесі миття робот обертає та притискає губки до підлоги, а заїжджаючи на килимові покриття піднімає їх. Чи варто говорити, що якість вологого прибирання залишає далеко позаду більшість роботів, що навіть позиціонуються як натирачі, оскільки робот справляється навіть з сухими плямами. Подача води регулюється у трьох рівнях.

Dreame Bot L10s Pro обертає та притискає губки до підлоги

Система ліфт миючих насадок працює на килимках з висотою ворсу тільки до 5 мм., інакше робот обходитиме їх.

Dreame Bot L10s Pro працює на килимках з висотою ворсу до 5 мм

Потужне сухе прибирання

Прибиральний блок має плаваючу конструкцію та повністю прилягає до поверхні підлоги. Гумова щітка не намотує волосся і не забивається вовною. Потужний двигун здатний нагнітати потужність всмоктування до 5300 Па, чого вистачає для очищення будь-яких покриттів.

потужність всмоктування Dreame Bot L10s Pro до 5300 Па

Смарт управління та інші функції

Робот може зберігати кілька карт приміщень, що дозволяє комфортно використовувати його в двох або триповерхових будинках. Зони в які заїжджати не варто можна відзначити як "заборонені", і робот не перетинатиме їх меж. Природно покриття підлоги та види забруднень у межах будинку можуть відрізнятись, причому значно. Тому робот розбиває карту на кімнати і в кожній з них дозволяє налаштувати індивідуальні параметри прибирання: Потужність всмоктування, силу подачі води та час старту.

Смарт управління та інші функції Dreame Bot L10s Pro

Робот сумісний з розумним будинком і після синхронізації Ви зможете керувати ним за допомогою голосових помічників Google Assistant або Siri. Для використання сервісу Google Assistant потрібний пристрій, який підтримує голосову технологію. Для використання Siri потрібна програма "Dreame home". Ємний акумулятор на 5200 мАг дозволяє прибирати до 120 м² на одній зарядці і близько 300 м² за три підходи. Стабільно долає пороги та килими заввишки до 2 см. Безліч датчиків убереже робот від падінь та зіткнень, і не дозволить заплутатися навіть у найскладніших умовах.

 

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості, Притискання швабри до підлоги, Підйом швабри на килимах, Ротаційні диски
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Розпізнавання предметів (DTOF, TOF...), Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 5300
Об'єм пилосбірника (л) 0.450
Об'єм баку для води 0.190
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 66
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Силіконова
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Так
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити Робот: 350x350x97
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Так
Підсвічування в темряві Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Так
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Так
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
Зарядна станція
Тримач для миючих насадок - 2 шт..
Миючі насадки (мікрофібра) - 2 шт..
Інструкція
Гарантійний термін, міс. 12
Тип гарантії Виробник

Робот Пилосос Xiaomi Dreame L10s Pro (RLS6L)

В наявності
Артикул: 1673
13 999 грн
18 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
В кредит
Замовити швидко
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Відгуки 2
Робот классный,полы протирает качественно.
Відповісти
Супер. Прибирає кожен день. Тепер менше роботи по прибиранню. Задоволені.
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору