Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Основні відмінності Xiaomi Dreame L10 Ultra

Робот-пилосос у якому реалізовано цикл самообслуговування. У процесі та після прибирання робот самостійно скидає сміття в базу, а також пере та сушить на ній свої миючі насадки. L10 Ultra отримав ефективний модуль вологого прибирання: диски, що обертаються, відмінно відтирають від підлоги навіть присохлі плями. У момент заїзду на килим - пилосос піднімає насадки та збільшує потужність всмоктування, а з'їжджаючи на тверду підлогу - знову притискає їх до підлоги, подає воду, продовжуючи пилососити з мийкою. Також модель демонструє рекордну на момент виходу потужність всмоктування – 5300 Pa. За побудову точних карт відповідає LiDAR нового покоління та 3D датчики на бампері. Додаток порадує Вас повним спектром функцій: покімнатне зонування, віртуальні обмежувачі, запам'ятовування кількох поверхів, підтримка голосових помічників, та багато іншого для зрозумілого та цікавого управління.

Переваги Dreame L10 Ultra: Навігація - Lidar (малює 3D карту прибирання); Потужність всмоктування (5300 Па); Батарея (5200 mAh); Датчик визначення килимів (автоматично збільшує потужність); База з системою самоочищення, промивання та сушіння ганчірок; Запам'ятовує кілька карт прибирання; Розумна турбо-мийка (можливістю підіймати миючі насадки до 7 мм).

Відео, Огляд, Характеристики Dreame L10 Ultra

Самообслуговування на базі

Станція робота пере ганчірки і висмоктує з контейнера сміття. Після цього робот продовжує прибирання, а якщо він вже закінчив, то ще і висушує насадки, та залишається заряджатися до нового запуску.

Самообслуговування на базі Dreame L10 Ultra

Розумна турбо-мийка

У процесі миття робот обертає губки, періодично заїжджаючи на базу промити їх.

Розумна турбо-мийка Dreame L10 Ultra

Чи варто говорити, що якість вологого прибирання залишає далеко позаду більшість роботів, що навіть позиціонуються як натирачі, оскільки робот справляється навіть з сухими плямами. У Mi Home доступне регулювання інтервалу часу промивання насадок.

Миття підлоги Dreame L10 Ultra

Потужне сухе прибирання

Нововведенням у цій моделі є функція підйому серветок, при заїзді на килим, та подоланні порогів. Одночасно робот підвищує потужність всмоктування на килимовому покритті.

Потужне сухе прибирання Dreame L10 Ultra

Це дозволяє роботу без проблем одночасно мити підлогу та пилососити на килимах, та ще й як, з потужністю всмоктування 5300 Па.

Потужне прибирання Dreame L10 Ultra

Смарт управління та інші функції

Робот може зберігати багато карт приміщень, що дозволяє з комфортом використовувати його у двох або триповерхових будинках. Покриття підлоги та види забруднень у межах будинку можуть відрізнятись, причому значно. Тому робот розбиває карту на кімнати, і в кожній з них дозволяє налаштувати індивідуальні параметри збирання: Потужність всмоктування, Вологість ганчірки.

Смарт управління Dreame L10 Ultra

Робот сумісний з розумним будинком та після синхронізації Ви зможете керувати ним за допомогою голосових асистентів. Зони в які заїжджати не варто можна відзначити як "заборонені", і робот не перетинатиме їх меж.

Функції Dreame L10 Ultra

Ємний акумулятор на 5200 мАг дозволяє прибирати до 120 м² на одній зарядці і близько 300 м² за три підходи. Стабільно долає пороги та килими до 2 см. Безліч датчиків убереже робот від падінь та зіткнень, і не дозволить заплутатися навіть у найскладніших умовах.

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Очищення пилозбірника, Промивання миючої насадки (холодна вода), Сушіння миючих насадок (гаряче повітря), Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості, Притискання швабри до підлоги, Підйом швабри на килимах, Ротаційні диски
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Лазерний 3D датчик (PreciSense LiDAR), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 5300
Об'єм пилосбірника (л) 0.350
Об'єм баку для води 0.080
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 66
Кількість бічних щіток 1
Тип нижньої щітки Силіконова
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити Робот: 350x350x97 мм База: 403×403×483 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Так
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Так
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Так
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Так
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
Мультифункціональна зарядна станція
Інструмент для чистки
Мішок для пилу
Пара дискових кріплень (швабр)
Пара чистячих насадок (ганчірки)
Інструкція

Робот Пилосос Xiaomi Dreame L10 Ultra (RLS6LADC-6)

Очікується
Артикул: 16402
31 999 грн
36 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
  • ВИГОДА КУПІВЛІ ❤️ ROBOTICS
  • 🧑‍🔧 EXTRA Гарантія до 24 міс.
  • Отримай знижку 50% на ремонт та запчастини після закінчення гарантії!
До кінця акції
0
дні
00
години
00
хв
00
сек
Доставка роботов пылесосов ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботов пылесосов ДОСТАВКА ПО МІСТО
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

Доставка роботов пылесосов ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

Доставка роботов пылесосов ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

Доставка роботов пылесосов БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ ПриватБанк / Монобанк
БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору