Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Xiaomi Dreame Bot Z10 Pro (Global Version)

Модель знята з виробництва у 2022 році

Дивіться новий каталог роботів Xiaomi

Робот пилосос Dreame Bot Z10 Pro (RLS5D) Міжнародна версія (2021 модельний рік), з новою системою DToF (розпізнавання перешкод і предметів на підлозі) від Dreame. Пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot Z10 обладнаний найпотужнішим двигуном всмоктування на 2021 рік, в порівнянні з усіма роботами від Xiaomi. Додатково передня камера пилососа може транслювати відео прямо на Ваш смартфон, коли Вам це необхідно. Резервуар для води з електронним регулюванням робить мийку підлоги більш розумною та замовною. Час роботи від одного заряду батареї досягає 180 хвилин, з покриттям площі збирання до 240 кв.м..

Основні переваги Dreame Bot Z10 Pro: База з автоматичним очищенням контейнера пилососа (до 45 днів автономної роботи); навчальна система DToF (Розпізнавання об'єктів на підлозі); Навігація LDS (Лідар); Будує карту прибирання; Запам'ятовування декількох планів збирання (для будинків з кількома поверхами); Необмежені віртуальні обмежувачі; Потужність двигуна (4000 Па); Контейнер для збору сміття (570 мл) + HEPA фільтр (миється); Управління зі смартфона (Wi-Fi); Батарея 5200 mAh; Режим зональної очищення; Збільшення потужності на килимах; Бак 270 мл + Регулювання подачі води (електронна через додаток).

Система навігації

Найбільш швидке, стабільне і точне картування приміщення забезпечує навігаційна система LDS (Лідар). Вона є найкращою технологією на ринку, адже з нею немає необхідності в освітленні і прямому зоровому контакті зі стелею. Сканування відбувається на рівні верхньої частини корпусу пилососа і це допомагає роботу краще обходити ніжки стільців, столу і подібні меблі. Сама кришка навігації обладнана кнопкою автовозврата робота при застряганні під низькими меблями.

Система навігації Dreame Bot Z10 Pro

Система DToF

Xiaomi Dreame Bot Z10 Pro - це друга модель робота пилососа від виробника Xiaomi, яка вміє розпізнавати меблі або предмети, що зустрічаються, на підлозі і майстерно обходити їх, вберігаючи пилосос від застрягання або пошкодження. Робот практично не стосується плінтусів та меблів, зберігаючи і не дряпаючи їх. Ця функція буде корисною для тих у кого маленькі діти, які розкидають на підлозі іграшки.

Система DToF Dreame Bot Z10 Pro

Прибирання на вищому рівні

Розташування прибиральних модулів на Dreame Bot Z10 Pro стандартне, як для будь-якого робота від Xiaomi. Бічна щітка для захоплення пилу від плінтусів, нижній прибиральний блок з турбощіткою, що обертається, і плаваючою конструкцією для щільного притискання до підлоги і HEPA фільтр виходить повітря, що фільтрує. Головною фішкою цієї моделі є найпотужніший двигун з раніше встановлюваних на пилососи Xiaomi, з піковою потужність всмоктування до 4000 Па. Регулювання потужності в 4 рівні доступне в додатку Mi-Home.

Прибирання на вищому рівні Dreame Bot Z10 Pro

Управління за допомогою додатка Mi Home

Процедура підключення робота до домашньої мережі дуже проста. Функціонал управління і усіляких налаштувань дуже різноманітний. Робот відображає карту прибирання у Вашому смартфоні, де Ви можете налаштовувати графік прибирання, встановлювати заборонені зони для прибирання, відправляти робота для очищення окремої зони або кімнати.

Управління за допомогою додатка Mi Home Dreame Bot Z10 Pro

Розпізнавання типу покриттів

Як і на більшості моделей роботів прибиральників від Xiaomi, смарт робот Dreame Bot Z10 Pro самостійно уміє визначати тип поверхні і відповідно збільшувати або зменшувати потужність всмоктування.

Розпізнавання типу покриттів Dreame Bot Z10 Pro

Вологе прибирання

Миття підлоги реалізована за допомогою знімного бака для води і ганчірочки з мікрофібри, яку в процесі прибирання змочують форсунки, беручи воду з бака. Сама місткість обладнана вбудованою помпою, яка допомагає воді поступати на ганчірочку і Ви можете регулювати інтенсивність подання в трьох рівнях.

Вологе прибирання Dreame Bot Z10 Pro

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Очищення пилозбірника, Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Розпізнавання предметів (DTOF, TOF...), Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 4000
Об'єм пилосбірника (л) 0.400
Об'єм баку для води 0.150
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 65
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Комбінована
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Так
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 353x350x96 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Так
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Так
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
База з системою самоочищення
Бак для води
Ганчірочка з мікрофібри (багаторазова) - 1 шт.
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантійний термін, міс. 12
Тип гарантії Виробник

Робот Пилосос Xiaomi Dreame Bot Z10 Pro (RLS5D)

Немає в наявності
Артикул: 1636
19 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору