Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Xiaomi Dreame Bot W10 PRO (RLS6TAC)

Модель знята з виробництва

Дивіться новий каталог роботів Dreame

Автономний робот-пилосос Dreame Bot W10 PRO від Xiaomi отримав камеру зі Штучним Інтелектом та інноваційну базу, яка ополіскує і сушить чистячі насадки після вологого прибирання. Якість миття піднялося на принципово новий рівень. Новий дизайн корпусу створений не просто щоб підвищити візуальну привабливість пристрою, він забезпечує чудове вимітання сміття з кутів. Центральна турбо-щітка розширена до 192 мм, що дозволяє роботу пилососити велику площу за один прохід. Сила всмоктування становить 4000 Па, так що робот однаково якісно прибиратиме як тверді, так і килимові покриття. А ємний акумулятор, аж на 6400 мАг, забезпечить тривалу безперервну роботу на великій площі. У Вашому розпорядженні весь передовий, на момент виходу, програмний функціонал і відмінна прохідність перешкод.

Основні переваги Dreame Bot W10 PRO: Виявлення та розпізнавання предметів на підлозі (Ai Action); Автоочищення та сушіння ганчірки гарячим повітрям; Установка таймера промивання миючих насадок; Широка турбо-щітка (192 мм); Акумулятор 6400 мАг; Смарт управління у додатку Mi Home (з повним набором функцій); Підтримка голосових помічників; Регулювання потужності всмоктування та подачі води; Потужний двигун (4000 Па); Датчик автоматичного визначення килимових покриттів.

Камера та Штучний Інтелект

Тривимірний сканер – здатний фіксувати невеликі об'єкти, не помітні для лідара, та будувати об'ємні карти приміщення. А фронтальна PGB-Камера дозволяє розпізнавати в них предмети за допомогою машинного навчання.

Камера та Штучний Інтелект Dreame Bot W10 PRO

Станція із самоочищенням насадок

Інноваційна зарядна станція автоматично очищає і змочує миючі насадки, для цього робот періодично заїжджає на станцію в процесі прибирання! Після після роботи пристрій паркується на базу, промиває і сушить миючі насадки, щоб запобігти пліснявінню або неприємним запахам. Об'єм бака для чистої води становить 4 літри і такий самий бак для використаної води.

Станція самоочищенням насадок Dreame Bot W10 PRO

Додатково на верхній кришці бази є кнопки управління пилососом (Пуск/Пауза і повернення на базу). Протягом 20 очищень вода поступово перекочує з одного відсіку до іншого, і її потрібно буде замінити. Зручності експлуатації додає паркувальна пластина, яку можна витягти одним рухом, і промити під проточною водою, у разі потреби.

Вологе прибирання Dreame Bot W10 PRO

Вологе прибирання

У процесі миття робот обертає та притискає губки до підлоги. Чи варто говорити, що якість вологого прибирання залишає далеко позаду більшості роботів, що навіть позиціонуються як натирачі. У програмі Mi Home доступне регулювання інтервалу часу промивання насадок.

Dreame Bot W10 PRO обертає та притискає губки до підлоги

Додаток

Dreame Bot W10 PRO розбиває карту приміщення на зони (Кухня, Вітальня, Коридор тощо). Також у додатку є можливістю налаштовувати потужність всмоктування та інші параметри. Зональне прибирання – дозволяє прибирати лише вибрані зони. Локальне прибирання - спрямовує пилосос безпосередньо в забруднену зону. Віртуальні стіни - обмежують вказану ділянку, робот прибере все крім нього. І, зрештою, весь цей функціонал доступний при складанні графіка прибирань. На додачу до цього Dreame W10 здатний запам'ятовувати до п'яти карт приміщення, що дозволяє використовувати його в двох або триповерхових будинках.

Додаток Dreame Bot W10 PRO

Інші "Корисності"

Dreame Bot W10 PRO сумісний з домашніми помічниками, і відмінно інтегрується в розумний будинок. Робот здатний стабільно працювати на підлозі з перепадами висоти до 2 см., а з встановленими миючими насадками поріг подолання висоти знижується до 10 мм. Завдяки новому дизайну корпусу він чудово вимітає сміття з кутів.

Dreame Bot W10 PRO інтегрується в розумний будинок

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Промивання миючої насадки (холодна вода), Сушіння миючих насадок (гаряче повітря), Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості, Притискання швабри до підлоги, Ротаційні диски
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Камера з штучним інтелектом, Розпізнавання предметів (DTOF, TOF...), Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 4000
Об'єм пилосбірника (л) 0.450
Ємність акумулятора (мАг) 6400
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 65
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Так
Тип нижньої щітки Комбінована
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити Робот: 334x314x105,5 мм
База: 375х400х430
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Так
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Так
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
База з автоматичним промиванням швабри
Чистячі насадки (Мікрофібра) - 2 шт.
Бічна щітка – 1 шт.
Щітка для догляду
Кабель живлення
Інструкція
Гарантійний талон

Робот Пилосос Xiaomi Dreame Bot W10 PRO (RLS6TAC)

Немає в наявності
Артикул: 1669
34 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Відгуки 1
Чи має підключення до водопроводу і каеалізації?
Відповісти
Тамара, ні
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору