Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Характеристики Xiaomi Dreame L10s Plus (RLL42SD)

Dreame Bot L10s Plus отримав ряд значних інновацій, в порівнянні з L10s Pro, найбільшою з яких звичайно є інтеграція з базою самоочищення. Новий двигун забезпечує значно потужнішу силу всмоктування 7000 Па, завдяки чому робот чудово чистить килимові покриття. Також трохи збільшено обʼєм баку для води, який не поповнюється станцією. Фронтальний 3D сенсор дозволяє розпізнавати на підлозі об'єкти нижче рівня лідара і акуратно обходити їх. Ефективний модуль вологого прибирання: диски, що обертаються, відмінно відтирають від підлоги навіть присохлі плями. У момент заїзду на килим - пилосос піднімає насадки та збільшує потужність всмоктування, а з'їжджаючи на тверду підлогу - знову притискає їх до підлоги, подає воду, продовжуючи пилососити з мийкою. За побудову точних карт відповідає LiDAR нового покоління та 3D датчики на бампері. Програма порадує Вас повним спектром функцій: покімнатне зонування, віртуальні обмежувачі, запам'ятовування кількох поверхів, підтримка голосових помічників, та багато іншого для зрозумілого та цікавого управління.

Переваги Dreame L10s Plus: Самостійно скидає сміття на базі; Велетенська потужність всмоктування (7000 Па); Будує обʼємну мапу прибирання (3D LiDAR); Фронтальний модуль уникнення перешкод (Dynamic Laser); Датчик визначення килимів (автоматично збільшує потужність); Розумна турбо-мийка (Ротаційні диски з можливістю піднімати насадки до 7 мм); Запам'ятовує 4 поверхи (для не одноповерхових приміщень);  Батарея (5200 mAh); Бак для води (300мл).

Самоочищення пилозбірника

L10s Plus відрізняє наявність бази самоочищення. Це значить що робот-пилосос має можливість до 90 днів прибирати будинок без стороннього обслуговування, якщо говорити про сухе прибирання.

Самоочищення пилозбірника на станції Dreame Bot L10s Plus

Якщо ж використовувати функцію миття підлоги, то прати диски, та доливати воду у бак доведеться самостійно.

Розумна турбо-мийка

Дана модель використовує найкращий на даний момент модуль вологого прибирання, а саме рухомі турбо-диски, які робот притискає до підлоги обертаючи на великій швидкості. Дана конфігурація дозволяє моделі доволі ефективно справляється навіть з сухими плямами, не кажучи вже про менш складні забруднення.

Dreame Bot L10s Plus миє підлогу (обертає та притискає губки до підлоги)

Подача води регулюється у трьох рівнях, за допомогою спеціального додатку, про який трохи згодом. Розумний робот виявляє килимові покриття, і реагує на них відповідно.

Потужне сухе прибирання

В автоматичному режимі пристрій здійснює гібридне прибирання на твердих покриттях, тобто одночасно з щітками і пилососом працює і миючий модуль. Та виявивши килим розумний робот переходить в режим пилососа, піднімає вологі насадки, підвищує потужність всмоктування.

Dreame Bot L10s Plus піднімає насадки на килимах

Завершивши прибирання килиму і зїхавши назад на тверду підлогу робот так само автоматично притисне насадки до поверхні і продовжить гібридне прибирання, якщо ви не встановите власні налаштування прибирання.

Турбощітка потужність всмоктування Dreame Bot L10s Plus до 70000 Па

Двигун моделі здатний нагнітати потужність всмоктування до 7000 Па, чого вистачає для очищення навіть килимів з високим ворсом. Прибиральний блок має плаваючу конструкцію та повністю прилягає до поверхні підлоги. Гумова щітка не намотує волосся і не забивається хутром тварин.

Подвійне прибирання килима Dreame Bot L10s Plus

Розумні налаштування дозволяють вам обрати подвійне прибирання килимів, в якому робот добряче пропилососить іх вздовж і впоперек, перш нід перейти до прибирання твердої підлоги.

Система розпізнавання предметів на підлозі

Тривимірний сканер - здатний фіксувати об'єкти, не помітні для LiDAR, а також будувати об'ємні макети приміщення. Завдання фронтальному модулю роботу вдається уникати зіткнень навіть із дрібними предметами, які тимнеменш можуть завадити прибиранню, якщо потраплять всередину робота.

Система розпізнавання предметів на підлозі Dreame Bot L10s Plus

Наприклад дроти, шкарпетки, та невеликі іграшки можуть легко заставити більшість роботів припинити прибирання, і чекати вашої допомоги, але в даній модель захищена від подібних випадків. До того ж, завдяки фронтальному сенсору робот більш обережно ставиться також до меблів і стін, практично не торкаючись їх.

Смарт управління та інші функції

Робот може зберігати 4 карти різних приміщень або поверхів будинку, що дозволяє комфортно використовувати його в не одноповерхових будинках. Ці мапи знадобляться, якщо ви захочете персоналізувати алгоритм прибирання дому.

Смарт управління та інші функції Dreame Bot L10s Plus

Покриття підлоги та види забруднень у межах дому можуть відрізнятись, причому значно. Тому робот розбиває карту на кімнати і в кожній з них дозволяє налаштувати індивідуальні параметри прибирання: Потужність всмоктування, вологість насадок, час старту, та багато іншого.

Смарт управління та інші функції Dreame Bot L10s Plus

Зони в які заїжджати не варто можна відзначити як "заборонені", і робот не перетинатиме їх меж. Також передбачені зони в яких заборонено мити підлогу. Для відображення мапи доступно декілька режимів відображення, серед яких є і звичайний план поверху, і його обʼємна версія.

Смарт управління та інші функції Dreame Bot L10s Plus

Робот сумісний з розумним будинком і після синхронізації Ви зможете керувати ним за допомогою голосових помічників Siri, Amazon Alexa, або Google Assistant. Для використання сервісу Google Assistant потрібний пристрій, який підтримує голосову технологію. Для використання Siri потрібен додаток Dreame Home. Ємний акумулятор на 5200 мАг дозволяє прибирати до 120 м² на одній зарядці і близько 300 м² за три підходи. Стабільно долає пороги та килими заввишки до 2 см. Безліч датчиків убереже робот від падінь та зіткнень, і не дозволить заплутатися навіть у найскладніших умовах.

 

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Очищення пилозбірника, Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості, Притискання швабри до підлоги, Підйом швабри на килимах, Ротаційні диски
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Розпізнавання предметів (DTOF, TOF...), Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 7000
Об'єм пилосбірника (л) 0.350
Об'єм баку для води 0.300
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 66
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Силіконова
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Так
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити Робот: 350x350x97
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Так
Підсвічування в темряві Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Так
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Так
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот-пилосос
Станція автовивантаження сміття
Подовжувальна пластина рампи
Кабель живлення
Модулі для миття підлоги - 2 шт
Насадки для миття підлоги - 2 шт
Бічна щітка
Основна щітка (силіконова, V-подібна)
Інструмент для чищення пристрою
Інструкція користувача
Гарантійний талон
Гарантійний термін, міс. 12
Тип гарантії Виробник

Робот Пилосос Xiaomi Dreame L10s Plus (RLL42SD)

В наявності
Артикул: 16418
22 999 грн
26 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
В кредит
Замовити швидко
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору