Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Головне про DreameBot X40 Ultra

Робот-пилосос Dreame Bot X40 Ultra демонструє велитенську потужність в 12 000 Па, та оснащений неймовірною кількістю інноваційних технологій для дійсно якісного та автономного прибирання. Робот може в реальному часі коригувати як вертикальне, так і горизонтальне положення бічної щітки і турбо-дисків, що забезпечує якісне вимітання в кутах, мийку вздовж стін і меблів, та можливість пилососити килими піднявши модуль вологого прибирання. Крім цього модель оснащена просунутими алгоритмами прибирання. Завдяки машинному зору Дрімі Х40 здатний визначати плями, та інші зони, що потребують більш ретельного очищення, розпізнавати та обходити сюрпризи від домашніх тварин, та інші дрібні обʼєкти що могли б завадити прибиранню. Станція Dreame Bot X40 Ultra відповідає за повний цикл самообслуговування робота. Прання насадок здійснюється гарячою водою із додаванням миючої рідини, дозволяючи роботу очищати навіть жирні і липкі плями. За побудову точних карт відповідає фронтальна камера, LiDAR нового покоління та 3D датчики на бампері. Додаток порадує Вас повним спектром функцій для зрозумілого та цікавого управління. Детальніше читайте далі...

Основні переваги Dreame X40 Ultra: Потужність 12000 Pa; Рухома бічна щітка для вимітання в кутах; Рухомий модуль вологого прибирання для миття вздовж стін і прибирання на килимах; Додаткове очищення на особливо брудних ділянках; Підсвітка фронтального сенсору; Штучний Інтелект для розпізнавання і обходу перешкод; Віддалене управління; LiDAR нового покоління для 3D карт; Батарея 6400 mAh; Захист від намотування волосся; Датчик визначення килимів для збільшення потужності; База повного самообслуговування; Збілшені обʼєми резервуарів (4 л./4,5 л./3,2 л.); Прання насадок гарячою водою і сушіння гарячим повітрям; Картридж з миючим розчином підвищує ефективність мийки, та прання насадок; Голосове керування через асистентів; Можливість стаціонарного підключення до водопроводу і каналізації.

Нові технології для бездоганного прибирання

Мабуть головною інновацією даної моделі є висувна бічна щітка, завдяки якій Dreame Bot X40 Ultra чудово вимітає в кутах, та вздовж стін. При цьому можливість ховати бічну щітку допомагає роботу не втрачати маневреність на вузьких ділянках простору, між ніжками стільців, та інших меблів.

Мийка вздовж стін Dreame Bot X40 Ultra

Так само влаштований і модуль вологого прибирання. Завдяки висувному механізму правого турбо-диску Дрім Х40 здатен якісно вимивати підлогу впритул до стін та меблів, не залишаючи брудних ділянок вздовж стін, на відміну від більшості існуючих роботів. У процесі миття робот швидко обертає, та притискає до поверхні миючі диски, періодично заїжджаючи на базу для їх очистки, щоб на протязі всього прибирання мити підлогу чистими насадками.

Dreame Bot X40 Ultra просто піднімає диски та щітки

Також робот здатний регулювати їх положення і в іншій площині, тож за необхідності може піднімати та опускати всі три прибираючі модулі - бічну щітку, основну щітку, та турбо диски. Навіщо це потрібно? При виявленні килима робот піднімає миючі диски, припиняє подавати воду і підвищує потужність всмоктування, яка сягає аж 12 000 Па. На момент виходу це абсолютний рекорд потужності, тож X40 Ultra немає рівних в якості чищення килимів.

Dreame Bot X40 Ultra - прибирання на килимах

Робот може прибирати з піднятими дисками і тверді поверхні, якщо налаштоване сухе прибирання, в якому модуль вологого прибирання не задіяний. Плаваюча силіконова турбо-щітка чудово вичищає будь-яку поверхню, не намотуючи на себе волосся, і теж може підніматися. Це потрібно у випадках коли здійснюється лише мийка, або коли робот повертається на базу для зарядки, щоб не лишати слідів на щойно вимитій поверхні.

Dreame Bot X40 Ultra прибирання вздовж стін

Підняття бічної щітки спрацьовує коли робот виявляє сильні забруднення, що можуть забруднити її. Щоб цього не сталося, Dreame Bot X40 Ultra спочатку промиє таку ділянку, і лише потім опустить туди свою щітку - це дуже розумний пристрій. 

Повне самообслуговування на базі

Все обслуговування робота, здійснюється автономно, станція самостійо висмоктує сміття з робота, заповнює йому бак для води, дозує миючу рідину в воду, а також пере і сушить насадки. Обʼєм мішків для сміття в базі складає 3,2 літри, резервуару для чистої води - 4,5 літри, і для брудної води 4 літри. Цього може вистачити до 75 днів автономного функціонування пристрою.

Самообслуговування на базі Dreame Bot X40 Ultra

Прання серветок здійснюється гарячою водою (70℃) з додаванням миючої рідини, завдяки чому можливо випрати навіть складні жирні або липкі забруднення. До того ж станція оснащена інтелектуальним датчиком, завдяки якому визначає рівень забруднення ганчірок, і завершує прання коли вони чисті, а не по заданому таймеру.

Dreame Bot X40 Ultra миє диски гарячою водою

Якщо прибирання вже завершено, то після прання база висушує насадки гарячим повітрям, тож робот залишається чекаючи нового запуску сухим і чистим, без ризику розмноження бактерій, чи грибків. Також базу можна підключити до водопроводу та каналізації, докупивши відповідний модуль. В такому разі вам більше не доведеться дбати навіть про зміну води в резервуарах, і цей аспект теж буде автоматизовано.

Штучний інтелект та зручне керування

Система машинного зору зі штучним інтелектом, дозволяє роботу визначати рівень забруднення підлоги, і реагувати відповідно. Відштовхуючись від типу забруднень робот може збільшувати інтенсивність всмоктування чи миття, частіше прати насадки, або повторно повертатись на проблемні ділянки. Розумні алгоритми очищення дозволяють Dreame Bot X40 Ultra впоратись навіть із присохлими плямами.

Dreame Bot X40 Ultra розпізнає забруднення

Також, завдяки фронтальній камері та ШІ, даному роботу не страшні сюрпризи залишені домашніми улюбленцями, та будь-які інші предмети. Це стосується капців, шкарпеток, дротів, конструктора, та інших перешкод, які могли б завадити прибиранню, або які робот міг би пошкодити. Пристрій виявляє всі підозрілі об'єкти і обходить їх стороною, маркуючи дані місця на карті прибирання. І головне, що завдяки розумній підсвітці, дані функції працюють навіть у темряві.

Dreame Bot X40 Ultra виявляє предмети у темряві за допомогою підсвічування

Тривимірний LDS сенсор слугує для побудови точної мапи прибирання, точніше навіть обʼємної моделі кожного поверху. Робот може зберігати у памʼяті до 4 таких мап з індивідуальними налаштуваннями, що дуже зручно, якщо використовувати його на різних поверхах будинку, чи взагалі у різних приміщеннях. Дані мапи будуть доступні для перегляду і налаштування у фірмовому додатку, де є все, включно з можливістю перемикатись між пласкими і обʼємними режимами перегляду, і слідкувати за прибиранням в реальному часі.

Обʼємні мапи поверхів побудовані Dreame Bot X40 Ultra

Робот самостійно розбиває кожну карту на кімнати, та їх межі можна коригувати вручну. Це дозволяє налаштувати індивідуальні параметри прибирання (потужність всмоктування, вологість ганчірки, частоту заходів на базу, та багато інших нюансів) у кожній зоні будинку. Зони в які заїжджати не варто можна відзначити як заборонені, і робот не перетинатиме їх меж.

Заборонені зони Dreame Bot X40 Ultra

Окремо можна налаштувати зони в яких заборонено мочити підлогу, та багато інших цікавих і корисних функцій, таких як голосове керування за допомогою Alexa, Siri, або Google Home. Та все це доступно лише для вашого задоволення, і не є обовʼязковим для комфортного застосування пристрою. Сукупність розумних алгоритмів і датчиків дозволяє роботу працювати абсолютно автономно, без жодних зіткнень, падінь і не дозволить заплутатись навіть у найскладніших умовах. 

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Очищення пилозбірника, Заповнення бака водою, Промивання миючої насадки (гаряча вода), Сушіння миючих насадок (гаряче повітря), Картридж з миючим засобом, Самоочищення бази, Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості, Притискання швабри до підлоги, Підйом швабри на килимах, Ротаційні диски, Мийка вздовж стін
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Камера з штучним інтелектом, Розпізнавання предметів (DTOF, TOF...), Лазерний 3D датчик (PreciSense LiDAR), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 12000
Об'єм пилосбірника (л) 0.300
Об'єм баку для води 0.080
Ємність акумулятора (мАг) 6400
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 65
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Так
Тип нижньої щітки Силіконова
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Так
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити Робот 350 x 350 x 97 мм
База 456.7 x 340 x 590.5 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Так
Підсвічування в темряві Так
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Так
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Так
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот-пилосос
Пилозбірник
Основна щітка (силіконова, V-подібна)
Бічна щітка
Модулі для миття підлоги х 2
Насадки для миття підлоги х 2
Мультифункціональна станція
Кабель живлення
Подовжувальна пластина рампи
Пляшка з миючим засобом
Інструмент для чищення пристрою
Інструкція користувача
Гарантійний талон
Гарантійний термін, міс. 12
Тип гарантії Виробник

Робот Пилосос Xiaomi Dreame Bot X40 Ultra White (RLX63CE-Wh)

В наявності
Артикул: 16420
63 999 грн
66 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
В кредит
Замовити швидко
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору