Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Xiaomi Lydsto R1 Pro

Робот Пилосос Xiaomi Lydsto R1 Pro (2021-й модельний рік), з функцією гібридної (сухий + вологою) прибирання в комплекті з базою для самоочищення. Робот прибиральник Lydsto Pro підходить для комплексного прибирання, оснащений потужним мотором, топовим акумулятором, лідаром і повним спектром можливостей. Смарт пилосос долає перепади висоти до 2 см., Має миється HEPA фільтр тонкого очищення повітря, що виходить і підходить для виконання будь-яких завдань, без обмежень по площі збирання. Головною відмінністю від попередньої моделі (Lydsto R1) є - підвищена потужність та нове програмне забезпечення.

Основні переваги Lydsto R1 Pro: База з системою самоочищення (до 30 прибирань); Мотор 1000W в базі (один з найпотужніших); Водяний бак з регулюванням подачі води (250 мл) + сміттєвий бак (470 мл); Батарея 5200 mAh; Смарт управління (додаток Lydsto); Потужність всмоктування 2700 Па; Регулювання потужності всмоктування (4 рівня); Хороша комплектація; Найнижча ціна за робот з базою самоочищення.

Переваги системи навігації: Навігаційний модуль - LDS (Лідар); Робот малює карту прибирання на Вашому смартфоні; Запам'ятовує 3 плану збирання (для будинків з кількома поверхами); Зональні обмежувачі і віртуальні стіни; Покімнатно розбивка з можливістю відправки робота для збирання в окрему кімнату.

База з системою автоматичного спорожнення

Xiaomi Lydsto R1 Pro - одна з не багатьох моделей, яка комплектується системою самоочищення сміттєвого бака і фільтру. Все сміття збирається в спеціальний одноразовий мішок, розташований в базі і при щоденному використанні такого мішка вистачить приблизно на 30 прибирань.

База з системою автоматичного спорожнення Lydsto R1 Pro

Автоматичне регулювання потужності

Як і на більшості моделей роботів прибиральників від Xiaomi, смарт робот Lydsto R1 самостійно уміє визначати тип поверхні і відповідно збільшувати або зменшувати потужність всмоктування. Окрім цього він уміє відключати подання води при заїзді на килимові покриття.

Автоматичне регулювання потужності Lydsto R1 Pro

Вологе прибирання

Xiaomi Lydsto R1 Pro комплектується баком для води з об'ємом 250 мл, і можливістю електронного регулювання подання води через додаток. Доступний 3 рівні регулювання інтенсивності змочування ганчірочки. У комплектацію входить одна багаторазова ганчірочка (мікрофібра) і цілих 30 шт., одноразових.

Вологе прибирання Lydsto R1 Pro

Висока потужність

Мотор здатний нагнітати силу всмоктування до 2700 Па., і має регулювання потужності в 4 рівні. Цієї потужності цілком достатньо для очищення будь-яких покриттів, включаючи килимові з маленьким і середнім ворсом. Навіть при піковій потужності рівень шуму від роботи робота пилососа не перевищує 65 Дб.

Висока потужність Lydsto R1 Pro

Навігація

Найбільш швидке, стабільне і точне картування приміщення забезпечує навігаційна система LDS (Лидар). Ця технологія є найбільш точною і ефективною на ринку, адже з нею немає необхідності в освітленні і прямому зоровому контакті із стелею. Робот робить сканування по низу і найточніше виявляє перешкоди, створюючи точний алгоритм його обходу.

Навігація Lydsto R1 Pro

Мобільний застосунок

Робот прибиральник розбиває карту приміщення на зони (Кухня, Вітальня, Коридор і так далі). Є можливістю налаштувати потужність всмоктування, рівень подання води і інші параметри в кожній зоні. Лидсто Р1 здатний запам'ятовувати до трьох карт приміщення, що дозволяє з комфортом використати робота в двох або триповерхових будинках.

Lydsto R1 Pro розбиває карту приміщення на зони

Зональне прибирання - дозволяє прибирати тільки вибрані зони. Локальне прибирання - направляє пилосос безпосередньо в забруднену зону. Віртуальні стіни - обмежують вказану ділянку (робот прибере все окрім нього). І врешті-решт увесь цей функціонал доступний при складанні графіку прибирань.

Локальне прибирання направляє Lydsto R1 Pro безпосередньо в забруднену зону

Інші характеристики

Місткий акумулятор на 5200 мАч. Це дозволяє Lydsto R1 Pro прибирати близько 120 м² за раз, і близько 350 м² за три перезарядки. За наявності бази для скидання сміття - цих показників більш ніж достатньо для постійного прибирання практично будь-якого житла. Завдяки хорошій трансмісії робот здатний стабільно працювати на підлозі з порогами і килимами - перепадами висоти до 2 см Дуже простий в обслуговуванні. Сміттєзбірник легко витрушується. а при необхідності промивається водою, включаючи елемент (перед установкою добре просушити), що фільтрує.

Характеристики Lydsto R1 Pro

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 2700
Об'єм пилосбірника (л) 0.300
Об'єм баку для води 0.250
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 65
Кількість бічних щіток 1
Тип нижньої щітки Комбінована
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 350x353x96 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот Пилосос
База з самочисткою
Основа швабри
Ганчірочка з мікрофібри (багаторазова) - 1 шт.
Ганчірочка з мікрофібри (одноразова) - 30 шт.
Змінні мішки для сміття - 6 шт.
Інструкція
Гарантійний талон

Робот Пилососа Xiaomi Lydsto R1 Pro (White)

В наявності
Артикул: 1671
16 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
В кредит
Замовити швидко
  • ВИГОДА КУПІВЛІ ❤️ ROBOTICS
  • 🧑‍🔧 EXTRA Гарантія
  • Отримай знижку 50% на ремонт та запчастини після закінчення гарантії!
До кінця акції
0
дні
00
години
00
хв
00
сек
Доставка роботов пылесосов ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботов пылесосов ДОСТАВКА ПО МІСТО
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

Доставка роботов пылесосов ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

Доставка роботов пылесосов ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

Доставка роботов пылесосов БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ ПриватБанк / Монобанк
БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору