Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Опис Xiaomi RoboRock E5 (E502-02)

Міжнародна версія робота пилососа Xiaomi Roborock E5 (вийшла на ринок в 2021 році) і є продовженням бюджетної лінійки роботів від суббренду Roborock. Робот отримав відмінні характеристики потужності всмоктування, тривалість роботи і він навіть малює карту прибирання, незважаючи на відсутність повноцінного (LDS) модуля навігації. Конструкція прибирального блоку, двигун і акумулятор встановлені ідентичні тим, що комплектуються і у більше старших моделях. Мало того, він має і ряд переваг перед флагманами S-серії. таких як дуже місткий пилосбірник, невелика висота корпусу і пульт дистанційного керування в комплекті. З недоліків моделі можна рахувати лише відсутність регулювання силу змочування мікрофібри під час вологого прибирання, і проте - це відмінний вибір в цьому ціновому сегменті.

Основні переваги Roborock E5: Навігаційна система OpticEye (Гіроскоп); Будує карту прибирання; Пульт управління в комплекті; Розпізнавання килимових покриттів (авторегулювання потужності); Потужність двигуна (2500 Па); Контейнер для збору сміття (640 мл)  + HEPA фільтр (Що миється); Батарея 5200 mAh; Дистанційне керування і Пультом і Смартфоном; Вологе прибирання; Невелика висота; Низька вартість

Навігаційна система RoboRock E5

Для орієнтування в просторі робот використовує навігаційний модуль "OpticEye". Він не сканує околиці, а створює карту Вашого будинку у міру прибирання. Карта не така точна, як створена за допомогою модуля LDS або роботами на основі оптичних камер SLAM, але все одно дозволяє стежити за ходом прибирання в реальному часі. Це означає, що робот вибиратиме правильний маршрут очищення і малюватиме карту прибирання, але Ви не зможете встановити заборонені зони, щоб робот знаходився чимдалі від небажаних областей, або відправити його для прибирання певної кімнати. Зате робот може заїжджати на станцію для заряджання, і продовжувати прибирання з того місця де розрядився.

Дистанційне керування

Усе налаштування і управління Xiaomi Roborock E5 можливі в зручному мобільному додатку "Mi Home". Функціонал буде урізаний в порівнянні з дорожчими роботами від Xiaomi, але в нім доступні найважливіші функції, такі як графік прибирання, відображення карти і часу прибирання, оновлення і т.д..

Але також роботом можна управляти і з пульта, якщо в приміщенні немає Wi - Fi, або користувач не хоче встановлювати додаткове ПЗ на телефон, або ділитися даними.

Конструкція прибирального блоку

Прибиральний блок Xiaomi Roborock Е5 такий самий, як у дорожчих моделей пилососів Xiaomi. Він включає комбіновану, розбірну нижню щітку для легшого очищення, яке добре збирає волосся і шерсть. Бічна щітка теж захищена від намотування волосся і повністю силіконова, фільтр можна мити. Місткий контейнер в комбінації з потужним двигуном дозволяє роботові добре вичищати навіть килими з невисоким ворсом.

Прибирання килимів

Roborock Е5 має стандартну конструкцію і відмінно долає перешкоди заввишки до 1,5-2 см. (залежно від форми перешкоди). Це дозволяє йому забиратися на килими і переїжджати невеликі пороги. Заїжджаючи на килимове покриття робот сам включає максимальну потужність, і вимикає її з'їжджаючи на тверду підлогу, що дозволяє якісно чистити килими, при цьому надмірно не витрачаючи заряд батареї.

Вологе прибирання

Знімний модуль для вологого прибирання дозволить робити вологе протирання і має легкий доступ для зняття і установки промитої ганчірочки. Швабра оснащена баком з механічним поданням води на ганчірку, поступово зволожуючи її в міру необхідності. У комплект входить поліуретановий килимок, який захистить підлогу, якщо робот з мокрою ганчіркою "паркується" для зарядки на паркеті або ламінаті.

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 2500
Об'єм пилосбірника (л) 0.640
Об'єм баку для води 0.180
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 65
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Комбінована
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 350x350x90 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Ні
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Ні
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Ні
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Ні
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
База для заряджання
Пульт дистанційного керування
Швабра
Багаторазова Ганчірочка
Додаткові форсунки
Полиуритановый килимок
Інструкція
Гарантія - 12 мес.
Гарантійний термін, міс. 12
Тип гарантії Виробник

Робот-Пилосос Xiaomi Roborock E5 Black (E552-00)

Немає в наявності
Артикул: 1635
9 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору