Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Купити робот‐пилосос Neato Botvac D85

Модель снята с производства.

Новые модели Роботов пылесосов

Автоматичний робот-прибиральник Neato Botvac D85 – модель високотехнологічних роботів-пилососів D-серії. Ця модель відрізняється простою та комфортною експлуатацією, найбагатшою комплектацією і не вимагає до себе багато уваги. Навігаційна система "LDS" дозволяє апарату чудово орієнтуватися і уникати зіткнень з перешкодами. У пилососі застосовується дуже вдала тактика прибирання - спочатку прибиральник проходить приміщення вздовж периметра, а далі пересуваючись паралельними лініями, чистить всю площу.

Повного заряду батареї вистачає на очищення 120 м2, після чого робот автоматично повертається на базу для заряджання. Для зручності є функція встановлення графіка прибирання як у дні тижня, так і за часом. Роботи-пилососи сімейства Neato Robotics призначені лише для сухого прибирання.

Лазерне сканування "Laser Smart"

У навігаційній системі Botvac D85 застосовується технологія лазерного сканування всього приміщення у міру руху пилососа в реальному часі. Система "LaserSmart" сканує довкілля від початку прибирання до завершення. Це дуже практично - пилобот одразу бачить перешкоди, які щойно з'явилися на дорозі і може відкоригувати свій маршрут, щоб їх обійти. Система має високу точність і завдяки їй робот здатний якісно прибрати 98% площі Вашої квартири чи офісу.

Лазерне сканування "Laser Smart" Neato Botvac D85

Очисна система "Spin Flow"

В отличии от других роботов-пылесосов (электровеников), где сбор засорений производится щетками, в Ботвак Д85 мусор собирается путем мощного поглощения (всасывания). Не смотря на то, что данный сборщик мусора практически не нуждается в щетках, на него установлена комбинированная турбо-щетка, но она только ассистирует двигателю. Аппарат универсален, потому что адаптирован под любой тип напольного покрытия и сбор любого вида засорений, кроме жидких.

Очисна система "Spin Flow" Neato Botvac D85

Практична форма корпусу

Така форма дозволяє роботу максимально глибоко входити в кути та ретельно працювати вздовж плінтусів. У моделі добре продуманий елемент захоплення сміття - смуга довжиною 31 см. Силіконова щітка переконливо упорядковує килимові покриття, якісно збираючи і дрібне сміття (наприклад, крихти) або щось більше (наприклад, пелюстки квітів, що обсипалися). Комбінована щітка призначена для збирання вовни та волосся будь-якої довжини. Обидві щітки обладнані додатковим захистом від намотування волосся на підшипник.

Практична форма корпусу Neato Botvac D85

Система керування Botvac D85

Пульт керування в Neato Botvac D85 не передбачений - всі налаштування та керування розумним роботом здійснюються на кольоровому дисплеї. Для комфорту власника та автономності пристрою рекомендується скласти графік прибирання на кілька днів або тиждень, з точно позначеним часом старту. В цьому випадку апарат буде працювати, поки Вас немає вдома і нікого не бентежити своїм шумом. Інші функції та режими змінюються натисканням сенсорних кнопок.

Система керування Neato Botvac D85

База для заряджання (Докстанція)

Для підтримки постійної бойової готовності пилобот повинен постійно перебувати на базі та підтримувати рівень заряду, оскільки прибирання розпочнеться лише при повному акумуляторі. Опція очищення активується натисканням відповідної кнопки на корпусі пилососа і апарат розпочне роботу. Якщо заряду батареї не вистачає на весь запланований обсяг, робот автоматично проводить до двох підзарядок за одне прибирання. Площа максимального охоплення Botvac D85 – до 250 м². Для зручності процесу заряджання базу слід розміщувати у легкодоступному для робота-пилососа місці.

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Ні (тільки сухе прибирання)
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 4500
Об'єм пилосбірника (л) 0.700
Ємність акумулятора (мАг) 3600
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

60-100
Рівень шуму (дБ) 75
Кількість бічних щіток 1
Тип нижньої щітки Комбінована
Тип фільтру Hepa Ultra Performance, Фільтр, що не миється
Габарити 335x321x100 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Ні
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Ні
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Ні
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Ні
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Neato
Країна виробник Китай
Комплектація Розумний робот‐пилосос Neato D85
Підлогова станція для заряджання
Стрічка обмежувач ‐ 2 метри
Турбощітка комбінована
Hepa фільтр ‐ 3 шт.
Турбощітка силіконова
Інструкція
Офіційна гарантія – 12 міс

Робот-пилосос Neato Botvac D85

Немає в наявності
Артикул: 1407
16 995 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору