Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робот-пилосос iRobot Roomba 980

Модель знята з виробництва у 2019 році.

Нові моделі iRobot Roomba

iRobot Roomba 980 (Айробот румба 980) від компанії iRobot оснащений новітньою навігаційною системою з візуальної локалізацією (iAdapt 2.0), завдяки якій Робот-прибиральник Румба 980 самостійно вибудовує маршрут прибирання.  Смарт пилосос irobot 980 має Wi-fi модуль, який дозволяє управляти пилососом роботом на будь-якій відстані, за допомогою спеціального додатку "iRobot HOME", використовуючи смартфон або планшет.  Двигун в парі з збиральних блоком, який в свою чергу має дві спарені турбощетки (барабана), хорошою потужності для усунення забруднень різного ступеня на будь-яких поверхнях, включаючи килимові.  Система фільтрації Румба 980 захистить від розпилення залишкових частинок пилу і алергенів, завдяки застосуванню HEPA фільтра тонкого очищення.

Основні переваги iRobot Roomba 980: місткий контейнер (сміттєзбірник), Wi-Fi підключення до домашньої мережі, система навігації та орієнтування в просторі iAdapt 2.0, управління і гнучкі настройки в Смарт додатку iRobot Home.

Переваги системи навігації: Робот запам'ятовує і будує карту прибирання, комплект включає (Dual Mode Virtual Wall Barrier) автоматичні обмежувачі - 2 шт., Система візуальної локалізації iAdapt (допомагає Румба краще орієнтуватися і скорочує час прибирання).

Система навігації пилососу

Ця модель робота-пилососа виробника iRobot перша, яка наділена штучним інтелектом.  iRobot Roomba 980 використовує iAdapt 2.0 навігацію і тепер його дії можуть координуватися.  В процесі очищення Смарт робот обробляє понад 96% площі, практично не пропускаючи навіть самих важкодоступних куточків і інших місць потенційного скупчення сміття, при цьому, не проводячи прибирання в одному і тому ж місці повторно.  Для приміщень з великою площею пилосос оснащений системою автоматичної підзарядки батареї.  Якщо Румба не виконав завдання повністю він продовжить її виконання з того місця де зупинився, після того як заряд акумулятора відновиться.  Процес збирання став займати менше часу, а якість прибирання відчутно зросла.

Система навігації пилососу iRobot Roomba 980

Віддалене управління за допомогою додатка "iRobot"

Для цього достатньо завантажити і запустити на своєму смартфоні або планшеті спеціальний додаток iRobot Home.  Виконати первинні настройки і підключити Roomba 980 через Wi-fi дуже просто і швидко.  Після цього Ви зможете віддалено запускати Ваш робот «в один дотик», вибирати режим і формувати графік прибирання з будь-якої точки планети!

Віддалене управління за допомогою додатка iRobot Roomba 980

Новий двигун

Відмінною рисою iRobot Roomba 980 є функція автоматичного збільшення потужності двигуна для ретельності очищення, необхідність чого робот визначає самостійно.  Потужність всмоктування може збільшитися в десять разів - це дуже актуально для очищення килимів і килимових покриттів.  Комплекс щіток системи AeroForce вдало показав себе на пилососах Roomba серії 800 забезпечує фантастичну продуктивність при збиранні і виключає намотування на чистячі елементи шерсті домашніх тварин і волосся будь-якої довжини.

Новий двигун iRobot Roomba 980

Технічні дані Roomba 980

Новий фільтр НEPA створений спеціально, щоб не допустити остаточного викиду в повітря алергенів і пилу.  Роботи серії Румба 980 традиційно призначені тільки для прибирання сухого типу (збору дрібнофракційних сміття) на жорстких підлогові покриття (плитка, лінолеум, паркет, ламінат і т.д.), а також на м'яких (килими, килимові покриття).  Цей робот пилосос дуже простий в експлуатації - прибирання починається натисканням однієї кнопки "Clean".  Поруч розташовані кнопки активації режиму «локальна прибирання» і повернення на базу для відновлення заряду батареї.  Станція підзарядки не має зайвих проводів і оснащена вбудованим блоком живлення.

Технічні дані iRobot Roomba 980

Дуже практичною є функція обмеження руху автоматичного пилососа на небажаних ділянках.  Круговий обмежувач Dual Mode Virtual Wall Barrier за допомогою інфрачервоного бар'єру не допускає зіткнення апарату з мисками для води домашніх тварин, що може при зіткненні призвести до потрапляння вологи в пилосос, як наслідок виходу приладу з ладу і втрати гарантії.  Інші області не підлягають проникненню пилебота можна захистити віртуальної стіною.

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Ні (тільки сухе прибирання)
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Оптичний датчик (SLAM, vSLAM ...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 1500
Об'єм пилосбірника (л) 0.500
Ємність акумулятора (мАг) 3300
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 68
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Подвійна
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Так
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що не миється
Габарити 353x353x92 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Ні
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Ні
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Ні
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Ні
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Підсвічування в темряві Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник iRobot
Країна виробник Китай
Комплектація Робот-пилосос iRobot Roomba-980
Зарядна база Home Base
Запасні HEPA фільтр і бічна щітка
Обмежувач - 2 шт (батарейки в комплекті)
Інструкція
Гарантійний термін, міс. 24
Тип гарантії Офіційна Гарантія

Робот Пилосос iRobot Roomba 980 (R98004)

Немає в наявності
Артикул: 1207
16 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору