Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робот-пилосос iClebo Omega для сухого та вологого прибирання

Модель снята с производства.

Новый каталог Роботов пылесосов

Робот пилосос Айклебо Омега для сухого та вологого прибирання, є лідером в боротьбі з прибиранням шерсті домашніх тварин. Робот для прибирання підлоги iClebo Omega повністю універсальний в очищенні, в незалежності від виду підлогового покриття і площі збирання. Omega iclebo з індексом Ycr-M07-10 (20), є представником сьомої серії роботів пилососів від відомого Корейського виробника Yujin Robot. Модель робота пилососа iClebo Omega є однією з найпотужніших серед інших автоматичних прибиральників і підходить для чищення як твердих, так і килимових покриттів для підлоги. Килими, ламінат, лінолеум, плитка тепер будуть виглядати завжди новими і доглянутими, а догляд за роботом мінімальний.

Основні переваги Omega: Навігація (будує карту прибирання); Потужний двигун всмоктування (здатний нагнітати потужність до 9000 Па); Місткий контейнер (600 мл.); HEPA фільтр з захистом від забивання; Дві бічні щітки (рівномірно замітають сміття від плінтусів); Нижній збиральний блок не забивається волоссям і шерстю (не потребує очищення); Батарея 4400 mAh (можливість роботи на площі понад 100 кв.м.); Корейська збірка; Низька ціна.

Переваги Айклебо Омега:

  1. Автоматичне регулювання потужності двигуна в залежності від виду та якості покриття, що збільшує ретельність прибирання (наприклад, при сухому чищенні килима потужність збільшується);

  2. Спеціальні фільтри блокують залишковий викид в приміщення частинок пилу і алергенів, при цьому освіжається повітря;

  3. Комплекс навігаційних датчиків (35 шт.) Контролює розташування Робот прибиральник і направляють його на раніше не оброблені ділянки;

  4. У комплект входить пульт (ПДУ) для команд при локальної прибирання на незначній площі. (Наприклад, прокидався цукор або крупа).

Автоматичне регулювання потужності iClebo Omega

Перемога над шерстю

Цей робот-пилосос спеціально адаптований до збору вовни тварин і волосся будь-якої довжини, тому нижня турбощітка НЕ ​​намотує їх на себе. Це відбувається завдяки ламелям з гуми якими вона оснащена. Щітка встановлена ​​в плаваючому блоці, чітко повторює рельєф поверхні під час очищення.

Перемога над шерстю iClebo Omega

Режими роботи

Автоматичний (основний) - працює вся навігаційна система. Використовуючи вбудовану відеокамеру, Айклебо Омега становить схему і маршрут, потім планомірно починає процес збирання, пересуваючись по оптимально обраними напрямками. Це дозволяє скоротити час очищення без шкоди для якості. Подібний режим впевнено зарекомендував себе і на більш ранній моделі пилебота iСlebo Arte, чим заслужив позитивні відгуки всіх своїх власників.
Локальний (використовується рідко) - апарат по колу очищає невеликі забруднені ділянки (приблизно в радіусі 1м).
Максимальний (новий режим, який раніше не застосовувався Yujin robot) - схема прибирання полягає в почерговому проходженні розумним роботом всій площі приміщення смугами вздовж, а потім перпендикулярно. На даний момент визнаний найефективнішим режимом очищення.

Оновлена ​​система фільтрів

Нера фільтр оснащений додатковим захистом від швидкоплинного зносу, що входить в комплекс фільтрів iСlebo, освіжає повітря і блокує викид частинок пилу і алергенів в повітря. При цьому використовується раніше зарекомендувала себе п'ятиступінчаста система очищення, але в поліпшеному варіанті.

Оновлена ​​система фільтрів iClebo Omega

Система навігації

Потужний процесор і новітня навігаційна система дозволяють Айклебо Омега проникати в будь-які важкодоступні місця, де можуть бути скупчення вовни, пилу та інших забруднень. При створенні цієї моделі використані всі останні технології і розробки (в тому числі NST алгоритм). Чи не заплутуючись в проводах або ніжках стільців, пилосос робот завдяки своїй краплеподібної формі розробленої INNODESIGN, здатний повноцінно вичистити кути, без праці проникнувши під меблі.

Система навігації iClebo Omega

Потужність двигуна

Підвищена потужність двигуна і автоматичне регулювання поглинання сміття, робить автоматичний пилосос iClebo Omega безпрецедентно найбільш універсальним для будь-яких типів підлогових покриттів. Додатково існує можливість збільшувати потужність в примусовому порядку за допомогою ПДУ. Номінальний експлуатаційний термін двигуна більше 10 років. Модель має підвищений ККД, при незначному рівні шуму.

Потужність двигуна iClebo Omega

Автоматическая регулировка силы всасывания

Регулювання потужності двигуна здійснюється в автоматичному режимі в залежності від структури поверхні. Дії робота при сухого прибирання килимових покриттів супроводжуються збільшенням потужності, для підвищення якості очищення.

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Оптичний датчик (SLAM, vSLAM ...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 7000
Об'єм пилосбірника (л) 0.600
Ємність акумулятора (мАг) 4400
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 68
Кількість бічних щіток 2
Прибирання в кутах Так
Тип нижньої щітки Силіконова
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Так
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 354x346x87 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Ні
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Ні
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Ні
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Ні
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник iClebo
Країна виробник Південна Корея
Комплектація Робот-пилосос iClebo Omega
База для підзарядки
Адаптер і перехідник
Швабра
Щіточка для догляду
Інструкція (Російська мова)
Магнітна стрічка (Маркер) - 1 метр
Мікрофібра - 2 шт.
Пульт керування
Щітки бічні (пара)
Hepa фільтр
Гарантійний термін, міс. 12
Тип гарантії Виробник

Робот Пилосос iClebo Omega White (YCR-M07-20)

Немає в наявності
Артикул: 1102
13 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору