Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робот-пилосос iClebo Arte для сухого та вологого прибирання

Модель знято з виробництва.

Дивіться новий каталог роботів пилососів

Корейський робот пилосос iClebo Arte по праву вважається одним із найпрогресивніших і найдосконаліших на ринку на 2017 рік. Компанія Yujin Robot відносить серію Арте до категорії - недорогий та якісний робот пилосос. Айклебо Арте досить компактний, але, незважаючи на свої розміри, впевнено долає перепади поверхні висотою (до 20 мм). На сьогодні це рекорд для автоматичних пилососів. Айклебо робот пилосос має п'ять ступенів очищення, адаптовані до різних покриттям підлоги турбощітки в додатку зі спеціальним скребком дають можливість апарату від Юджин робот очистити будь-який вид підлогового покриття - лінолеум, паркет, ламінат або ковролін.

Переваги Айклебо Арте:

 1. Для сухого прибирання приміщення є можливість використовувати одну з кілька програм за Вашим вибором виходячи з ситуації. Наприклад, режим локального очищення дозволяє прибрати невелику ділянку, якщо розбилася чашка або на підлозі виявилися сипучі продукти.
 2. Для вологого прибирання робот-пилосос iClebo Arte оснащений спеціальною міні-шваброю.
 3. Навігаційна система апарату, яку розробив Південнокорейський виробник налічує 15 датчиків, завдяки яким робот прекрасно орієнтується в просторі і не повторює прибирання двічі на одному місці.
 4. У комплект поставки входять всі необхідні витратні елементи з високими експлуатаційними характеристиками, в тому числі запасні миються фільтри.

Датчики і навігація

Навігаційна система встановлена на робот пилосос айклебо є однією з найбільш високотехнологічних. Вона включає в себе оптичний гіроскоп, скануючий приміщення по стелі, і задає роботу правильний вектор руху.

Датчики і навігація iClebo Arte

Навігаційний комплекс включає в себе цілий набір датчиків практично виключає можливість зіткнення апарату з меблями. Додатково, для захисту самого робота (наприклад, від падіння зі сходів) або огорожі зон не підлягають збиранню (наприклад, миски з водою домашніх тварин) в комплект поставки входить спеціальний маркер - магнітна стрічка. Вона клеїться або лягає на відстані 15-20 см від краю ступенів, пилосос айклебо фіксує магнітне загородження і розуміє, що в цьому напрямку слідувати заборонено.

Режими роботи

 • Автоматична прибирання - основний і найбільш використовуваний режим. Включені всі системи і все оснащення (навігація, камера, гіроскоп). Це дозволяє iClebo Arte YCR-M05-10 впевнено слідувати за наміченим маршрутом, минаючи всі перешкоди і проникаючи в усі куточки.
 • Вологе прибирання (протирання підлогових покриттів) - другий за затребуваністю режим. У комплект поставки входить міні-швабра і пара ганчірок з мікрофібри. Тканина змочується водою і після віджимання разом з міні-шваброю встановлюється на пилосос iClebo Arte. Це є сигналом апарату до початку вологого прибирання і він автоматично починає працювати в гібридному режимі. Одна швабра (т. Е. Одне змочування мікрофібри) передбачає вологе прибирання приміщень до 20 м²., Потім ганчірку необхідно замінити.
 • Хаотичний режим - навігаційна система відключена і пилебот Carbon Arte здійснює прибирання рухаючись хаотично. Включені тільки датчики виявлення перешкод. Режим має тимчасові рамки.
 • Максимальний режим - пилебот ретельно проводить очистку приміщення спершу в автоматичному режимі, а потім в хаотичному режимі, поки не сяде батарея.
 • Локальна прибирання - дуже зручна функція, якщо необхідне очищення на невеликій площі. Незважаючи на свою ефективність, використовується рідко, але сама наявність такого режиму вітається переважною більшістю користувачів.

Режими роботи iClebo Arte

П'ять рівнів очищення

Після сканування приміщення і оптимізації маршруту робот пилосос айклебо арте, починає прибирання використовуючи бічні щітки, які подають сміття направляючи його на основну турбощітку.

Нижня універсальна щетиниста щітка спеціально адаптована для збору волосся, вовни, крихт і іншого дрібнофракційних сміття. Двигун всмоктує зібрані щіткою забруднення і утримує їх в контейнері. Система фільтрації не дає дрібного пилу просочуватися назовні, очищуючи повітря. І закінчує прибирання швабра, залишає після себе чистий, вологий підлогу.

П'ять рівнів очищення iClebo Arte

Система навігації

Потужний процесор і новітня навігаційна система дозволяють Айклебо Арте проникати в будь-які важкодоступні місця, де можуть бути скупчення вовни, пилу та інших забруднень. При створенні цієї моделі використані всі останні технології і розробки (в тому числі NST алгоритм). Чи не заплутуючись в проводах або ніжках стільців, айклебо робот пилосос здатний повноцінно вичистити кути, без праці проникнувши під меблі.

Система навігації iClebo Arte

Технічні дані

Проходження порогів

iClebo Arte своєрідний рекордсмен серед подібних машин. Коли рівень висоти порога у роботів-пилососів конкуруючих компаній до сих пір складає 1,5 см (15 мм), цей трудяга впевнено долає перепад в 2 см (20 мм). Це можливо завдяки спеціальному режиму «подолання порогів» включеному в меню. З моменту установки міні-швабри цей режим автоматично відключається, що не дозволяє пилеботу несанкціоновано потрапляти на килимові покриття.

Автоматична підзарядка

Після закінчення виконання завдання iClebo Carbon Arte слід на базу для підзарядки. Якщо програма прибирання не виконана, після відновлення зарядки батареї пилебот продовжує чистку з того місця, де зупинив процес до повного завершення очищення.

Прибирає усі види покриття

Турбощітка за сприяння скребка здатні витягнути засмічення в найважче куточках приміщення на будь-яких типах покриття - мармур, лінолеум, ламінат, паркет, килими. Для вологого прибирання в комплекті передбачена міні-швабра.

Аксесуари

У комплектацію iClebo Arte входять усі необхідні аксесуари (включаючи фільтри), створені за високими технологіями з високим ресурсом експлуатації (довговічністю). Змінні витратні деталі (скребок, щітки) рекомендується міняти не частіше ніж один раз на рік. Південнокорейський виробник пишається своїми досягненнями у робототехніці та акцентує увагу на тому, що збирання пилоботу iClebo Arte Carbon проводиться саме в Кореї, а не в Китаї.

Акумулятор

2 години (120 хв.) безперебійної роботи забезпечує Li‐ion батарея, при досить низькому споживанні енергії, всього 40 Вт.

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Оптичний датчик (SLAM, vSLAM ...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 1500
Об'єм пилосбірника (л) 0.600
Ємність акумулятора (мАг) 2200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

60-100
Рівень шуму (дБ) 55
Кількість бічних щіток 2
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Ворсиста
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

 1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
 2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Тип фільтру Антибактеріальний фільтр, Фільтр, що миється
Габарити 340x340x89 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Ні
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Ні
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Ні
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Ні
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник iClebo
Країна виробник Південна Корея
Комплектація Робот-пилосос iClebo Arte
База для зарядки (під кришкою знаходиться щітка по догляду)
Пульт дистанційного керування + 2 батарейки
Адаптер живлення
Інструкція
Магнітна стрічка - 1 м.
Швабра + Комплект ганчірок - 2 шт.
Щітки бічні - 2 шт.
Запасні фільтри - 2 шт.
Гарантійний термін, міс. 12
Тип гарантії Виробник

Робот Пилосос iClebo Arte Silver (YCR-M05-20)

Немає в наявності
Артикул: 1104
11 499 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору