Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Купити робот пилосос Neato Botvac D6 Connected

Робот прибиральник Neato Botvac D6 Connected (НЕАТО Д6) поповнив лінійку розумних роботів преміум сегменту. Пилосос робот Neato Botvac D6 має гідний функціонал сучасного смарт пилососа. Сучасна технологія навігації LaserSmart, яка застосовується у Ніто Д6, дозволить Вашому роботу охопити велику площу за менший час, направляючи робот пилосос за логічною схемою. Робот створює докладну карту прибирання Вашого будинку, відображає її на вашому смартфоні, щоб Ви могли точно бачити і повністю контролювати хід очищення. Встановивши офіційний додаток "NEATO" на свій смартфон, Ви відкриєте повний фукціонал налаштувань робота пилососа, включаючи функцію No-Go Line - можливість додавати віртуальні лінії для обмеження руху. Так що Ви можете вказати своєму роботу куди не слід йти, не турбуючись про те, що він зіткнеться з мисками для тварин або купою іграшок. Для повної автономності роботи приладу, є можливість для точного налаштування графіка прибирання, як по днях тижня, так і за часом. Botvac D6 може запам'ятати до трьох планів поверхів, щоб Ви могли створити індивідуальний план очищення для кожного поверху. Акумулятор дозволяє проводити прибирання до 2 годин автономної роботи, що ідеально підходить навіть для найбільших будинків.

Основні переваги Botvac D6: Навігація LDS; Управління зі смартфона (Wi-Fi); Потужний двигун (до 7500 Па); Збиральний блок 34 см (ширина захвату сміття); Необмежені віртуальні обмежувачі (No-Go лінії); Запам'ятовує кілька планів збирання; Батарея 4200 mAh; Режим зональної очищення; Збільшення потужності на килимах; D-подібна форма корпусу (краще заходить в кути).

Чищення шерсті домашніх тварин

Шерсть домашніх тварин з Botvac D6 більше не буде проблемою. НЕАТ Д6 має нову комбіновану щітку, яка на 30% більше, ніж у круглих роботів і збирає сміття набагато ефективніше. Вона відмінно підходить для чищення твердих покриттів (плитка, паркет, ламінат) або килимових з висотою ворсу до 3-х см .. Переключивши пилосос в Турбо-режим Ви отримаєте максимальний результат очищення. Робот не тільки збільшує потужність всмоктування, а й прискорює обертання нижньої турбо-щітки. Ультраефективний Hepa фільтр вловлює 99% крихітних пилових кліщів і алергенів, які приносять Ваші вихованці. Для якісної очистки вздовж стін і плінтусів робот обладнаний 5-ти пелюстковою бічною щіткою.

Чищення шерсті свійських тварин Neato Botvac D6 Connected

Лазерна навігація з використанням технології LIDAR

Botvac D6 використовує навігацію LaserSmart для сканування і побудови карти всього Вашого будинку, створюючи план прибирання. Це технологія створена на основі лазерного гіроскопа (LDS), аналогічна тій, яка використовується в автомобілях з автопілотом. Тому Botvac D6 рухається саме так, як повинен робити розумний робот, по прямих лініях, а не хаотично. Оскільки LaserSmart використовує лазери, ваш робот може працювати навіть у повній темряві.

Лазерна навігація Neato Botvac D6 Connected з використанням технології LIDAR

Налаштуйте своє прибирання з кількома планами поверхів

Botvac D6 розумніші, ніж будь-коли, має функцію багатоповерхового плану, в якій можна зберігати до трьох поверхових планів. Вам знадобиться це, якщо у Вас декілька рівнів для очищення. Ви зможете встановити обмежувальні лінії на кожному поверсі, щоб Ваш робот уникав небажаних зон.

Neato Botvac D6 Connected прибирання з кількома планами поверхів

Встановлюйте віртуальні кордону за допомогою No-Go Lines

Віртуальні заборонені лінії повідомляють вашому Botvac D6, куди не слід йти. Якщо є приміщення або місця в які не слід заїжджати роботу пилососа, то просто додайте No-Go Line на вході в кімнату прямо з додатку Neato.

Встановлюйте віртуальні кордону Neato Botvac D6 Connected за допомогою No-Go Lines

D-подібна форма корпусу

Унікальна конструкція D-форми передньої частини Botvac D6 Connected, дозволяє глибоко проникати в кути і чистити уздовж плінтусів.

D-подібна форма корпусу Neato Botvac D6 Connected

Оновлення, Графік прибирання, Сповіщення

Підключайте офіційний додаток "Neato" на своєму смартфоні і Ви розкриєте функціонал пилососа на повну. Робот сам запропонує Вам оновити програмне забезпечення, якщо таке є. При бажанні можна налаштувати і використовувати зручний графік прибирання, як по днях тижня, так і за часом. Для зручності налаштована грамотна система оповіщень як про хід збирання, так і про виниклі складнощі. Повідомлення приходять на Ваш смартфон, що дозволяє моментально відреагувати.

Графік прибирання Neato Botvac D6 Connected

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Ні (тільки сухе прибирання)
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 7500
Об'єм пилосбірника (л) 0.700
Ємність акумулятора (мАг) 4200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 75
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Комбінована
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Тип фільтру Hepa Ultra Performance
Габарити 321x335x110 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Ні
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Neato
Країна виробник Китай
Комплектація Neato Botvac D6 Connected
Зарядна база
Мережевий шнур
Інструмент для догляду за роботом
Магнітна стрічка (2м)
Бічна щітка (встановлена)
Оновлена комбо-щітка (встановлена)
Hepa-фільтр (встановлений)
Акумулятор Li-ion ємністю 4200 mA \ h (встановлений)
Офіційна гарантія - 12 місяців
Інструкція по підключенню в коробці

Робот Пилосос Neato Botvac D6 Connected

В наявності
Артикул: 1413
19 949 грн
24 455 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
В кредит
Замовити швидко
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору