Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робот-пилосос iRobot Roomba Combo i5 (i517840)

Робот пилосос Roomba Combo i5 призначений для сухого, та вологого прибирання невеликих приміщень. Робот прибиральник iRobot i5 універсальний, і може використовуватись як гібридний пристрій, що пилососить і миє підлогу одночасно, або просто як робо-пилосос. Для якісного збирання волосся і шерсті використовує подвійні гумові щітки що прилягають до поверхні, і потужне всмоктування для очищення різних покриттів підлоги у Вашому домі. iRobot 5 управляється за допомогою додатку iRobot Home, дозволяючи Вам контролювати всі аспекти прибирання з телефону, і може стати частиною розумного будинку працюючи з Amazon Alexa, Google Assistant чи Echo.

Основні переваги Roomba Combo i5: Вологе прибирання; Технологія виявлення сміття Dirt Detect; Поновлення прибирання після дозарядки (продовжує прибирання з місця де розрядився); HEPA - фільтр; Можливість підключення бази самоочищення; Миється контейнер (сміттєзбірник), Просте управління на корпусі; Система орієнтування в просторі (переміщається змійкою); Wi-Fi управління  (iRobot Home); Сумісний з голосовими асистентами.

Вологе прибирання Combo

Головна перевага роботів комбо це здатність мити підлогу, а не лише пилососити. На відміну від моделей j-серії даний робот не вміє самостійно піднімати насадку на килимах, однак це не впливає на якість волого прибирання.

Вологе прибирання iRobot Roomba Combo i5

У даній моделі вологе прибирання здійснюється за рахунок спеціального контейнеру для гібридного прибирання, що містить як пилозбірник, так і бак для води. Також даний модуль комплектується пластиною для контакту з підлогою, на яку і вдягається насадка з мікрофібри.

Змінні баки iRobot Roomba Combo i5

Також Румба і5 комплектується і звичайним пилозбірником, тож якщо потрібно пропилососити килими, чи прибрати без миття, то потрібно буде змінити контейнер.

Чотирирівнева система чищення AeroForce

Як відомо на всі сучасні моделі від iRobot встановлюють кращі збиральні блоки. 1. Бокова щітка, що вимітає сміття вздовж стін і меблів. 2. Потужна сила всмоктування. На робот прибиральник Roomba Combo i5 встановлений потужний двигун. У порівнянні з першими роботами (500 - 600-й) серії, дані двигуни потужніші до 10 разів. Відповідно і прибирання як на твердих, так і на килимових покриттях тепер не проблема.

Потужний і надійний двигун iRobot Roomba Combo i5

3. Подвійний щітковий модуль, де кожна щітка - це гумовий валик. Система спроектована так, щоб постійно знаходиться в контакті з поверхнею і ідеально справлятися з будь-яким сміттям на будь-яких покриттях. Гумові ролики чудово збирають шерсть і волосся, при цьому майже не намотуючи його на себе, тож блок збору сміття практично не потребує догляду і очищення. 4. Вологе прибирання знімає останні пилинки з поверхні, лишаючи підлогу ідеально чистою.

Виявлення забруднень Dirt Detect

Технологія Dirt Detect дозводяє роботу визначати більш забруднені ділянки, і регулювати інтенсивність прибирання відповідно, тобто очищати їх більш ретельно. Однак на жаль дана функція стосується лише сухого прибирання, і пилосос не здатен інтенсифікувати миття підлоги.

Визначення забруднень iRobot Roomba Combo i5

Смарт керування iRobot Home

Roomba Combo i5 забезпечений сучасним функціоналом для керування: Побудова карт прибирання, Автоподзарядка з поновленням роботи, Складання графіка прибирань, Визначення типу поверхні, Можливість підключення до розумного будинку, Можливість підключення бази для самоочищення.

Сучасні технології iRobot Roomba Combo i5

Також Румба Комбо i5 може стати частиною розумного будинку (Amazon Alexa, Echo чи Google Assistant). Після того як робот вивчить Ваш будинок, Вам залишиться тільки давати йому команди за допомогою голосового управління.

Голосове керування iRobot Roomba Combo i5

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Ні (тільки сухе прибирання)
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 2100
Об'єм пилосбірника (л) 0.375
Ємність акумулятора (мАг) 1850
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

60-100
Рівень шуму (дБ) 60
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Подвійна
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Так
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що не миється
Габарити 339x339x92 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Ні
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Ні
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Ні
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Ні
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Підсвічування в темряві Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник iRobot
Країна виробник Китай
Комплектація Робот-пилосос
Змінний контейнер Roomba Combo
Насадка з мікрофібри
Зарядна база Home Base
Підкладка під місце для зарядки
Кабель живлення
Гарантійний термін, міс. 24
Тип гарантії Офіційна Гарантія

Робот Пилосос iRobot Roomba Combo i5 (i517840)

В наявності
Артикул: 1234
18 499 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
В кредит
Замовити швидко
  • ⚠️ ТУТ ОФІЦІЙНИЙ "iROBOT"
  • Гарантія 2 роки!
До кінця акції
0
дні
00
години
00
хв
00
сек
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору