Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робот Пилосос Hobot Legee D8 Lulu

Гібридний робот-пилосос Hobot Legee D8 створений для безперервного прибирання комбінованих покриттів, що включає як миття твердої підлоги, так і якісне прибирання килимів. Реалізовано це завдяки рухомій платформі для миття підлоги, яку робот щільно притискає до твердих поверхонь і за потреби піднімає, заїжджаючи на килими або переступаючи поріжки. Паралельно робот підтримує рівномірне розпилення миючої рідини за допомогою чотирьох форсунок прямо на поверхню роботи, а виявивши килим відключає мийку та підвищує силу всмоктування для якісного очищення ворсу. Відразу сім встановлених режимів прибирання та свій кастомний режим можна налаштувати за допомогою мобільної програми.

Особливості Хобот Ліги 8: Навігація (LDS + датчики розпізнавання предметів на підлозі); Запам'ятовує до 5-ти карт (планів) прибирання; Покімнатна розбивка (можна відправляти до окремої кімнати для прибирання); Зональні та віртуальні обмежувачі; Механізм швабри (вібрація + ліфт на килимах 7 мм); Бак для води (320мл); Потужність (5000 Па); Батарея (4900 mAh); Система пресування сміття; ECO Compactor (бак для сміття 500 мл); Система прямого всмоктування "Tangless"; Підходить для килимових покриттів; Голосове керування (Ok Google + Siri); Сім режимів очищення та ручне налаштування; База самообслуговування LuLu в комплекті.

Безперервне очищення на будь-яких покриттях

Legee D8 самостійно визначає тип поверхні, по якій пересувається і автоматично регулює і налаштовує свої параметри прибирання відповідно. Перебуваючи на твердій підлозі, він пилососить і чистить поверхню передньою частиною корпусу, а задньою частиною здійснює мийку, розпорошуючи воду і щільно притискаючи миючу насадку до підлоги. А на маягих килимових покриттях підтягує швабру до днища, і припиняючи миття поки не повернеться на тверду підлогу.

Безперервне очищення на будь-яких покриттях Hobot Legee D8 Lulu

Нова конструкція збирального блоку включає пряме всмоктування великої потужності безпосередньо перед ротаційною щіткою, що значно знижує забивання щітки вовною або волоссям. D-подібна форма корпусу робота і добре бічна щітка, що виступає, сприяє відмінному виметанню вздовж стін і з кутів кімнат.

Гусеничний привід "Caterpillar" має велику пляму контакту з поверхнею і виключає прослизання коліс на мокрій підлозі.

Якість сухого та вологого прибирання Hobot Legee D8 Lulu

Якість сухого та вологого прибирання

Гібридне прибирання Legee D8 має на увазі, що кожна ділянка килима пройде через очищення в 2 етапи, а кожна ділянка твердої підлоги в 4 етапи. Як це відбувається?

  1. Легке сміття (таке як пил, волосся, шерсть) затягується в контейнер за допомогою системи прямого всмоктування великої потужності.
  2. Більш важкі частки (такі як пісок, камінці, крупи) вигрібаються вже за допомогою комбінації всмоктування та турбо-щітки. Від комбінованої щітки (з щетинистими та силіконовими лопатями) сміття не сховається навіть у килимовому ворсі.
  3. Наступним етапом на підлогу через чотири форсунки рівномірно розпорошується миюча рідина.
  4. Потім зволожена поверхня миється насадкою, що миє, зі спеціальної мікрофібри, яку робот щільно притискає до підлоги.

Перевага рухомої віброшвабри на відміну від популярного ротаційного способу миття в тому, що віброшвабра має велику площу прилягання до підлоги і не залишає центрального сліду при миття.

Якість вологого прибирання Hobot Legee D8 Lulu

Еволюційні рішення для самообслуговування

Інноваційна станція самообслуговування "LULU" промиває та сушить миючу насадку (мікрофібру), а також заправляє бак для води. Причому сушіння відбувається гарячим повітрям і виключає пліснявіння та гниття мокрої мікрофібри під роботом. Таким чином весь ресурс для наступного вологого прибирання заповнюється автоматично, одночасно з зарядкою робота-пилососа LEGEE.

Станція самообслуговування "LULU" Hobot Legee D8 Lulu

Нова конструкція сміттєвого бака із системою "ECO Compactor" включає механізм пресування сміття та очищення фільтруючого елемента в баку. Це дозволяє взагалі не втрачати потужності всмоктування по всій протяжності прибирання. А найголовніше - ця система дозволяє значно продовжити використання бака без очищення та уникнути громіздкої системи самоочищення сміття в базі самообслуговування.

Нова конструкція сміттєвого бака Hobot Legee D8 Lulu

Навігація та безпека

Найбільш швидке, стабільне та точне картування приміщення забезпечує навігаційна система LDS (Лідар). Ця система є найкращою технологією на ринку, адже з нею немає необхідності у освітленні та прямому зоровому контакті зі стелею. Крім лідара на роботі в передній частині розміщена нова система датчиків, які можуть розпізнавати та ініціалізувати предмети, що зустрічаються на підлозі. Ця система дозволяє практично повністю уникнути контакту робота з меблями, взуттям, іграшками. У процесі роботи ще десятки допоміжних датчиків допомагають роботі, які визначають тип поверхні, запобігають падінню зі сходів.

Додаток Hobot Legee D8 Lulu

Legee D8 може скласти і зберігати до 5 карт, так що прибирання в будинках з кількома поверхами або на дачі ніяких проблем з повноцінним використанням не виникне. Карту кожного приміщення робот розбиває на кімнати (Кухня, Вітальня, Коридор тощо), для кожної кімнати можна вибрати окремий режим прибирання. Режими відрізняються між собою налаштуваннями потужності всмоктування, об'ємом води, що розпилюється, і швидкістю пересування. Крім встановлених режимів (які в принципі включають усі необхідні), можна виставити налаштування індивідуально.

Hobot Legee D8 Lulu зберігає до 5 карт, Зональне прибирання, Локальне прибирання, Віртуальні обмежувачі

Зональне прибирання - дозволяє посилати робота тільки в обрані кімнати, або складати графік з різним часом відправлення в ту чи іншу кімнату.

Локальне прибирання - направляє пилосос безпосередньо в забруднену область (наприклад якщо ви щось розсипали).

Віртуальні обмежувачі - блокують заїзд у вказану ділянку (робот прибере все крім нього). Вони дозволяють огородити тендітні об'єкти, килимок із дитячим конструктором, загалом будь-яку ділянку, куди роботу їхати не варто.

Голосове управління та інші "плюшки"

Під будь-яку команду з програми (яка зазвичай активується натисканням) є можливість запрограмувати голосову команду, яка активуватиме цю дію. При цьому сама команда може звучати як завгодно, можна не відмовляти собі в оригінальності. Ще однією плюшкою стала можливість записувати голосові нагадування собі самому, які робот ретранслюватиме у вказаний час.

Ліги Д8 без проблем конектиться до роутерів на частоті 5G, тоді як інші роботи-пилососи працюють виключно на застарілій частоті 2,4 герц. Але виробник пішов далі, і цього робота можна підключати до точки доступу на телефоні, тому коректна робота програми тепер можлива взагалі без роутера.

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Заповнення бака водою, Промивання миючої насадки (холодна вода), Сушіння миючих насадок (холодне повітря), Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості, Притискання швабри до підлоги, Підйом швабри на килимах, Вібрація швабри
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Розпізнавання предметів (DTOF, TOF...), Лазерний датчик (LDS, LiDAR...)
Сила всмоктування (Па) 5000
Об'єм пилосбірника (л) 0.500
Об'єм баку для води 0.340
Ємність акумулятора (мАг) 4900
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 65
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Так
Тип нижньої щітки Комбінована
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 344/343/98
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Так
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Так
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Так
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Hobot
Країна виробник Тайвань
Комплектація Миючий робот-пилосос
База для заряджання
Станція самообслуговування "LuLu"
Адаптер живлення
Бічні щітки (3 шт)
HEPA-фільтр
Чистячі насадки для вологого прибирання (2 шт)
Ємність для заповнення резервуару
Форсунки (4 шт)
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон (ОФІЦІАЛ 24 міс)
Гарантійний термін, міс. 24
Тип гарантії Офіційна Гарантія

Миючий Робот Пилосос Hobot Legee D8 LuLu

В наявності
Артикул: 1816
43 570 грн
46 780 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
В кредит
Замовити швидко
  • ❤️ ТУТ ОФІЦІЙНИЙ "HOBOT"
  • Гарантія 2 роки!
До кінця акції
0
дні
00
години
00
хв
00
сек
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Відгуки 1
Благодарю менеджеров магазина ROBOTICS г. Одесса за рекомендацию в приобретении данного моющего робота пылесоса Hobot Legee D8 LuLu. Техникой очень доволен, рекомендую товар к покупке в данном магазине.
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору