Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робот-пилосос Ecovacs Deebot OZMO U2 White (DGN22-62EC)

Модель знята з виробництва у 2022 році

Нові моделі Ecovacs Deebot чекають на Вас у цьому каталозі

Дебот Озмо U2 від компанії Ecovacs - це недорогий робот-прибиральник 2020 модельного року. Deebot U2 має вбудований Wi-fi модуль, який дозволяє керувати і налаштовувати пилосос на будь-якій відстані, за допомогою спеціального мобільного додатку - ECOVACS Home. Модель комплектується вологим прибиранням за новітньою технологією "OZMO", з електронним регулюванням подачі води. Автоматичний пилосос має три режими прибирання, включаючи автоматичний (рух паралельними лініями). Система фільтрації захистить від розпилення залишкових частинок пилу і алергенів, завдяки застосуванню HEPA фільтра тонкого очищення.

Переваги: ​​Низька, Регулювання потужності всмоктування (3 рівня) і подачі води (2 рівня), Дві бічні щітки (для відкидання від стін), Запланована прибирання (складання графіка), HEPA фільтр, Смарт управління (Wi-Fi), Можливість розширити можливості робота додатковими аксесуарами. Як обмежувач зон можна використовувати магнітну стрічку (в комплект не входить)

Недоліки: Відсутність повноцінного модуля навігації (орієнтація за допомогою гіроскопа і датчиків), Чи не малює карту прибирання, Немає можливості установки віртуальних стін.

Чудово справляється з шерстю

Завдяки двом бічним щіток і можливості працювати в гібридному режимі (пилососити і мити одночасно) - Deebot U2 відмінно справляється з вовною домашніх тварин. Додатково можна придбати спеціальну гумову нижню щітку-валик для більш ефективного збору вовни.

Ecovacs Deebot OZMO U2 Чудово справляється з шерстю

Технологія вологого прибирання - OZMO

Інтенсивність подачі води під час вологого прибирання регулюється помпою з електронним управлінням. Вода рівномірно розподіляється по тканині завдяки, що дозволяє уникати як розлучень так і сухих плям на підлозі. Кількість подається на ганчірку води можна регулювати в додатку. Бак має обсяг 300 мл., І розрахований на протирання підлоги на площі до 70 кв.м..

Технологія вологого прибирання - OZMO Ecovacs Deebot OZMO U2

Датчики

Deebot U2 має ряд високоточних датчиків, які захищають його від падіння зі сходів і ударів об меблі. У комбінації з вбудованим гіроскопом вони дозволяють роботові досить точно покривати всі приміщення, не дивлячись на відсутність повноцінного модуля навігації.

Датчики Ecovacs Deebot OZMO U2

Смарт управління і мобільний додаток Ecovacs HOME

Чистий дім з будь-якого місця, в будь-який час! Можливість підключення до додатка дозволяє контролювати і планувати очищення або відслідковувати поточний стан очистки - все це у Вас під рукою.

  • Запланована прибирання - просто призначте прибирання і нехай Ваш робот подбає про все інше.
  • Якщо ви є користувачем Amazon Echo або Google Home, Ви можете пов'язати свої розумні домашні пристрої з Вашим роботом і повідомити йому, коли і як почати прибирання.
  • Три режиму прибирання - "Авто" паралельними лініями, "Точковий" на невеликій області, і "Периметр" прохід вздовж плінтусів.
  • Використовуючи технологію «Over The Air», Ви можете просто оновити додаток, щоб оптимізувати і розширити функції управління.

Смарт управління і мобільний додаток Ecovacs Deebot OZMO U2

Автоматична зарядка

Ніколи не турбуйтеся про зарядку Вашого Deebot. Коли батарея розряджена, розумний робот автоматично повернеться на док-станцію для дозарядки. А потім продовжить прибирання з місця, там де зупинився.

Автоматична зарядка Ecovacs Deebot OZMO U2

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 1800
Об'єм пилосбірника (л) 0.400
Об'єм баку для води 0.300
Ємність акумулятора (мАг) 2600
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

60-100
Рівень шуму (дБ) 66
Кількість бічних щіток 2
Тип нижньої щітки Комбінована
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 353x353x93 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Ні
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Ні
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Ні
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Ні
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Ecovacs
Країна виробник Китай
Комплектація Робот-пилосос (1шт)
Зарядна база (1шт)
Універсальний чистячий інструмент (1шт)
Фільтри (2шт)
Бічні щітки (4 шт)
Насадка на швабру (мікрофібра) (1шт)
Одноразові насадки на швабру (5шт)
Бак для води OZMO (1шт)
Інструкція
Гарантійний талон (ОФІЦІАЛ 24 міс)

Робот Пилосос Ecovacs Deebot Ozmo U2 White (DGN22-62EC)

Немає в наявності
Артикул: 1308
7 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору