Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo T8 Plus (DLX11-54)

Модель знята з виробництва у 2021 році

Актуальний каталог роботів Ecovacs Deebot

Робот прибиральник Дебот Озмо Т8 Плюс від компанії Ecovacs крім класичної лазерної навігації DToF оснащений технологією TrueDetect 3D, яка дозволяє сканувати об'єкти знаходяться безпосередньо перед роботом і вміло обходити їх. Автоматичний пилосос працює в різних режимах як сухий, так гібридної або просто вологого прибирання. Робот Ozmo T8 + самостійно вибудовує маршрут і карту прибирання, а Wi-Fi модуль дозволяє управляти пилососом на будь-якій відстані, за допомогою програми ECOVACS Home, використовуючи смартфон або планшет. Технологія вологого прибирання OZMO з системою рухомий віброшвабри має великий бак для води і електронне регулювання подачі рідини.

Переваги Робота прибиральника: База Самочісткі (автоматичне очищення сміттєвого бака і фільтру після збирання), Потужна батарея 5200 mAh (здатна працювати до 200 хв), Регулювання потужності всмоктування і подачі води (через додаток), Дві бічні щітки (для відкидання від стін), запланована прибирання (складання графіка), Запам'ятовування декількох карт прибирання (для декількох поверхів). Система фільтрації Ecovacs Ozmo T8 Plus захистить від розпилення залишкових частинок пилу і алергенів, завдяки застосуванню HEPA фільтра тонкого очищення.

База з функцією автоочищення

Станція для автовигрузки OZMO T8 PLUS сама очищає контейнер для сміття! З такою базою автоматизований не тільки процес збирання, а й очищення контейнера. Тепер єдиною вашою турботою буде заміна мішка для сміття в самій базі. Робити це потрібно буде приблизно раз на місяць щоденних прибирань, а програма не дасть забути про заміну, надіславши повідомлення коли мішок буде заповнений. Якщо ж під час прибирання заб'ється контейнер або батарея буде повністю розряджена, розумний робот автоматично повернеться на док-станцію для очищення або дозарядки. А потім продовжить там де зупинився. (Колір бази може відрізнятися)

База з функцією автоочищення Ecovacs Deebot Ozmo T8 Plus

TrueDetect 3D

Робота Технології TrueDetect 3D, укладена в двох нових сенсорах розміщених на бампері робота і програмному забезпеченні здатному розрізняти з їх допомогою предмети на підлозі і спритно обходити їх. Це дозволяє скоротити час прибирання і вберегти робота від небажаного контакту.

TrueDetect 3D Ecovacs Deebot Ozmo T8 Plus

Лазерна система навігації

Пилосос оснащений оновленим лазерним скануванням DToF. У комбінації з рядом інших датчиків робот отримує саму передову систему навігації і картування. У міру того, як OZMO T8 PLUS сканує ваш будинок, він завдає дані на карту, що б надалі вибирати найбільш ефективний маршрут прибирання.

Лазерна система навігації Ecovacs Deebot Ozmo T8 Plus

Технологія миття підлоги

Завдяки електронній водяній помпі і резервуару ви можете регулювати силу подачі води на ганчірку. Робиться це в мобільному додатку. Потужність подачі води вибераем відповідно до типу поверхні, що прибирається і ступенем забруднення. Робот здатний мити і пилососити одночасно, залишаючи підлогу бездоганно чистим, але з встановленої шваброю уникатиме килимових покриттів.

Технологія миття підлоги Ecovacs Deebot Ozmo T8 Plus

Додаток

Чистий дім з будь-якого місця, в будь-який час. Можливість підключення до додатка дозволяє контролювати і планувати очищення або відслідковувати поточний стан очистки - все це у Вас під рукою.

1. Запланована прибирання. Просто призначте прибирання, і нехай Ваш робот подбає про все інше.
2. Якщо ви користувач Amazon Echo або Google Home, Ви можете пов'язати свої розумні домашні пристрої з Вашим роботом і повідомити йому, коли і як почати прибирання.

Додаток Ecovacs Deebot Ozmo T8 Plus

3. Можливість сканування і зберігання декількох карт прибирання, різних рівнів Вашого будинку. Робот автоматично налаштує свою роботу, як тільки визначить, на якій карті він знаходиться. Ви також можете самі налаштувати чистку, як ви хочете, щоб робот чистив на кожній карті.

4. Оновлений ​​Віртуальний Кордон тепер працює і для миття підлог. За допомогою програми Ви можете створювати віртуальні кордону, що обмежують робота від очищення певних областей.

5. Використовуючи технологію «Over The Air», Ви можете просто оновити додаток, щоб оптимізувати і розширити функції.

Віртуальний Кордон Ecovacs Deebot Ozmo T8 Plus

Якість очищення

  1. Три рівня потужності всмоктування: Normal, Max і Max Plus, щоб впоратися з будь-яким видом сміття.
  2. OZMO T8 миттєво виявить і відреагує на килим, збільшить потужність коли пилососить і уникне килима під час миття підлог.
  3. Революційна система підтримки тиску оптимізує енергоефективність і забезпечує високий рівень потужності з дивно низьким рівнем шуму.
  4. Завдяки новітній конструкції підвіски і оптимізованому дизайну щітки, робот може очищати шви в плитці глибиною до 4 мм.
  5. Як і раніше робот здатний мити і пилососити одночасно, залишаючи підлогу бездоганно чистим.

Якість очищення Ecovacs Deebot Ozmo T8 Plus

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Очищення пилозбірника, Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Розпізнавання предметів (DTOF, TOF...), Лазерний датчик (LDS, LiDAR...)
Сила всмоктування (Па) 1800
Об'єм пилосбірника (л) 0.420
Об'єм баку для води 0.300
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 67
Кількість бічних щіток 2
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Комбінована
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що не миється
Габарити 353x353x93 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Ecovacs
Країна виробник Китай
Комплектація Робот-пилосос
Самоочистна база
Фільтри (2 шт)
Бічні щітки (4 шт)
Насадка прямого всмоктування
Контейнер для води
Одноразові серветки (20 шт)
Універсальний чистячий інструмент
Інструкція
Гарантійний талон

Робот Пилосос Ecovacs Deebot Ozmo T8 Plus (DLX11-54)

Немає в наявності
Артикул: 1306
27 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Відгуки 1
Перед покупкой долго собирал максимум информации со всех русско- и англоязычных ресурсов (хотелось именно эту модель и именно этого производителя).
Обращаю, внимание это устройство при подключенном контейнере с водой работает именно как пылесос , а не как электровеник ( главная разница у недорогих пылесосов даже при навороченных
остальных характеристиках).
Но как всегда , практика использования внесла коррективы в теорию, потому что обзоры и отзывы крайне однобоки и одинаковы, на мелочи постоянного использования не обращают внимания.
Сразу скажу - пылесос отличный и заявленные функции выполняет полностью, но с некоторыми моментами.
Основные две претензии к нему:
1. Неожиданно оказалось, что шторы, свисающее с кровати постельное белье, даже полупрозрачный тюль пылесос видит как препятствие, и соответственно за почти ними не убирает. Приходится поднимать их на время уборки.
2. Ранее считал, что очень хорошо, что пылесос во время влажной уборки не мочит ковер. А оказалось , что он с пристегнутым баком с водой на ковры совсем не залазит. И получается следующая ситуация - хочешь пропылесосенный влажный пол получай, но с неубранными коврами. Хочешь убранные ковры и пол , получай их но без влажной уборки.
А если , как у меня в ванной коврик , лежащий посередине комнаты, занимает 50% пола, а окружающий его кафельный пол немного меньше диаметра пылесоса, то он и пол там тоже не моет, только пылесосит. В общем это самая весомая проблема, особенно если ты не дома. Решается убиранием ковриков.
Остальные нюансы в работе, это не проблемы а мелочи:
- одноразовые салфетки для влажной уборки не совсем тщательно убирают, нужно покупать и ставить именно многоразовые толстые из фибры.
- наличие режимов слабее максимальных (как в уборке так и в мойке) мне не совсем понятно, потом что убирает и моет лучше, а повышенная громкость и расход энергии практически не заметны.
В моей квартире 58м2 при наличии 4х небольших ковриков (ванная, туалет, прихожая и у кровати), пылесос моет и убирает в макс режимах 36м2 за 39 минут.
Я считаю качественно и очень быстро. В работе он тихий даже с вибробаком, кошка его совсем не боится ).
- на указанную выше уборку ( 36 кв, используемых в уборке и мойке квадратов при макс. режиме) уходит примерно 15-20% запаса аккума. Воды уходит на этот объём примерно процентов 60-70.
- волосами забивается как сама щетка ,так и они накручивается на валы щетки с обоих сторон, приходится их резать каждую вторую уборку.
Контейнер забивается где-то до половины за 2 уборки при режиме 3 раза в неделю.
- препятствия обходит отлично, в приложении хорошо видны маленькие ножки стульев, значит оптимизация софта и лидара очень хорошая.
Но, человек, у которого я его купил (пылесос еще 7 месяцев на гарантии в Розетке) , продал его по причине, того что у него зеркальная стена до пола, и
пылесос постоянно сбивался даже при наличии виртуальных стен, имейте это ввиду.
- небольшая проблема есть в том, что если вы не можете (например не дома) снять с пылесоса мокрый бак после уборки, это может быть проблемой для деревянных полов. Я сразу подложил гибкое стекло.
- вещи на полу во время уборки двигает иногда, стулья нет, а вот весы напольные и легкие коврики сдвигает весьма активно. Решение - купил липучки)
- круглый наполнитель на кисиного туалета собирается примерно на 80%, остальные откатываются от боковых щеток.
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору