Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Основні відмінності Deebot Ozmo T20 OMNI (DLX23)

Робот-пилосос від Ecovacs Deebot, в якому реалізований повний цикл самообслуговування (All in One). У процесі та після прибирання миючий робот пилосос самостійно скидає сміття в базу, стирає та сушить на ній свої миючі насадки. Датчики TrueDetect дозволяють розпізнавати предмети на підлозі. Пилосос робот Deebot T20 Ecovacs отримав максимально ефективний, ротаційний модуль вологого прибирання. Робот пылесос моющий обертає притиснуті до підлоги мокрі губки, і може самостійно піднімати їх на килимах. Також Эковакс демонструє рекордну на момент виходу потужність всмоктування - 6000 Pa. За побудову точних карт відповідає "TrueMapping 2.0" нового покоління.

Переваги Ecovacs Deebot Ozmo T20 OMNI: Навігація – TrueMapping 2.0 (малює 3D карту прибирання); Система DToF (розпізнає предмети на підлозі); Потужність всмоктування (6000 Па); Батарея (5200 mAh); Бак для сміття (300мл); Датчик визначення килимів (автоматично збільшує потужність та піднімає миючі диски на 9 мм); База повного самообслуговування; Прання ганчірки гарячою водою (55ºС); Запам'ятовує кілька карт прибирання; Індивідуальний режим прибирання housekeeper mode 2.0; Функція YIKO – спеціальний голосовий асистент.

Повний цикл самообслуговування

Робот пилосос з вологим прибиранням T20 Deebot комплектується сучасною базою самообслуговування (All-in-One). Вона забезпечує роботу повне обслуговування. Станція висмоктує з контейнера робота сміття та продуває фільтр. Під час вологого прибирання станція промиває миючі насадки робота гарячою водою (55ºC), а по закінченню висушує гарячим повітрям.

Повний цикл самообслуговування Deebot Ozmo T20 OMNI

Датчики TrueDetect

Тривимірний сканер – здатний фіксувати невеликі об'єкти, не помітні для лідара. Фронтальна камера дозволяє розпізнавати у них предмети з допомогою машинного навчання. Це робить Deebot Ecovacs дуже акуратним по відношенню до меблів та мінімізує контакт із зустрічними предметами на підлозі. Система постійно оновлюється і дозволяє роботу все більше і краще ініціалізувати предмети, що зустрічаються.

Датчики TrueDetect Deebot Ozmo T20 OMNI

Миття за технологією OZMO Turbo 2.0

У процесі миття робот обертає губки на підлозі. Чи варто говорити, що якість вологого прибирання у даної моделі залишає позаду навіть роботів, що позиціонуються як натирачі. У програмі доступне регулювання частоти промивання миючих насадок. Це може бути 10, 15 чи 25 хвилин. Миючий робот пилосос автоматично бігатиме на базу і промиватиме свої насадки, згідно з заданим інтервалом.

Миття OZMO Turbo 2.0 Deebot Ozmo T20 OMNI

Крім того, ці режими можна розподіляти по простору в залежності від покриття (наприклад, рясна змочування на плитці, і слабке на ламінаті) або інших умов. На килимах робот самостійно піднімає миючі диски, тому можна пилососити їх одночасно з миттям підлоги.

На килимах робот Deebot Ozmo T20 OMNI самостійно піднімає миючі диски, тому можна пилососити їх одночасно з миттям підлоги

Але якщо у вас килими з довгим ворсом, то можна налаштувати робота спочатку пилососити, взагалі не включаючи мийку, а потім уже мити підлогу на твердих покриттях. Таким чином уникаючи будь-якого контакту мокрих губок із поверхнею килимів.

Смарт управління

Робот пилосос може зберігати багато карт приміщень, що дозволяє комфортно використовувати його в двох або триповерхових будинках. Зони в які заїжджати не варто можна відзначити як "заборонені", і робот не перетинатиме їх меж. Робот автоматично визначає килимові покриття і може в режимі вологого прибирання акуратно їх обходити.

Смарт управління Deebot Ozmo T20 OMNI

Звісно покриття підлоги, види та частота забруднень у межах будинку можуть відрізнятись, причому значно. Тому робот розбиває карту на кімнати, і в кожній з них дозволяє налаштувати індивідуальні параметри і час прибирання, а за допомогою фірмового голосового асистента YIKO, навіть відправити робота в конкретне місце.

Інші функції

Дебот робот пилосос сумісний з розумним будинком і після синхронізації Ви зможете керувати ним за допомогою фірмового голосового асистента - YIKO. Ємний акумулятор на 5200 мАг дозволяє прибирати до 120 м² на одній зарядці і близько 300 м² за три підходи. Робот пилосос Deebot стабільно долає пороги до 2 см.. Безліч датчиків убереже Дебот від падінь та зіткнень, і не дозволить заплутатися навіть у найскладніших умовах.

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Очищення пилозбірника, Промивання миючої насадки (гаряча вода), Сушіння миючих насадок (гаряче повітря), Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості, Притискання швабри до підлоги, Підйом швабри на килимах, Ротаційні диски
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Розпізнавання предметів (DTOF, TOF...), Лазерний 3D датчик (PreciSense LiDAR), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 6000
Об'єм пилосбірника (л) 0.300
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 69
Кількість бічних щіток 2
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Силіконова
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Так
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 362х362х103 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Так
Підсвічування в темряві Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Так
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Так
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Ecovacs
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
Мультифункціональна зарядна станція
Миючі насадки - 4 шт.,
Запасний мішок для сміття - 1 шт.
Інструкція
Гарантійний термін, міс. 12
Тип гарантії Виробник

Робот Пилосос Ecovacs Deebot Ozmo T20 OMNI (DLX23)

В наявності
Артикул: 1329
34 999 грн
39 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
В кредит
Замовити швидко
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору