Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo 950 (DX9G)

Модель знята з виробництва у 2021 році

Актуальний каталог роботів Ecovacs Deebot

Deebot Ozmo 950 (Дебот Озмо 950) від компанії Ecovacs оснащений новітньою навігаційною системою з багаторівневою візуальної локалізацією (Smart Navi 3.0), завдяки якій Робот прибиральник самостійно вибудовує маршрут і карту прибирання. Смарт пилосос має Wi-fi модуль, який дозволяє управляти пилососом роботом на будь-якій відстані, за допомогою спеціального додатку ECOVACS Home, використовуючи смартфон або планшет. Система вологого прибирання OZMO "Швабра" вміє автоматично визначати килимові покриття і регулювати подачу миючої рідини.

Основні переваги Deebot Ozmo 950: Вдосконалений нижній збиральний блок; Необмежені віртуальні обмежувачі; Розпізнавання килимів в режимі вологого прибирання; Управління зі смартфона (Wi-Fi); Батарея 5200 mAh; Запам'ятовування декількох планів збирання; Режим зональної очищення; Збільшення потужності на килимах; Насадка для збору шерсті (в комплекті); Навігація LDS (Smart Navi 3.0)

Якість очищення

Три рівня потужності всмоктування: Normal, Max і Max Plus, щоб впоратися з будь-яким видом сміття.

 1. OZMO 950 миттєво виявить і відреагує на килим, потім вирішить збільшити потужність під час прибирання пилососом або уникнути килима під час миття підлог, знайшовши найкращу очищення для нього.
 2. Революційна система підтримки тиску оптимізує енергоефективність і забезпечує високий рівень потужності з дивно низьким рівнем шуму.
 3. Завдяки новітній конструкції підвіски і оптимізованому дизайну щітки, OZMO 950 може очищати шви в плитці глибиною до 4 мм.

Якість очищення Ecovacs Deebot Ozmo 950

Нова система навігації

На пилосос встановлено оновлене лазерне картографування і навігація Smart Navi 3.0 ™

 1. У міру того, як OZMO 950 дізнається ваш будинок, він вивчить найбільш ефективний шлях очищення для Ваших особливих потреб. Залишаючи Вас з бездоганною чистотою, кожен раз.
 2. Можливість сканування і зберігання декількох карт прибирання, різних рівнів Вашого будинку. Робот автоматично налаштує свою роботу, як тільки визначить, на якій карті він знаходиться. Ви також можете самі налаштувати чистку, як ви хочете, щоб робот чистив на кожній карті.
 3. Оновлена ​​Віртуальна Кордон тепер працює і для миття підлог. За допомогою програми Ви можете створювати віртуальні кордону, що обмежують робота від очищення певних областей.

Нова система навігації Ecovacs Deebot Ozmo 950

Технологія миття підлог

Завдяки інноваційному електронного водяного насосу та резервуару, Ваш робот буде мити і пилососити одночасно, залишаючи підлогу бездоганно чистим. Ви можете перемикати кількість витрати води за допомогою мобільного додатку відповідно до різними потребами.

Технологія миття підлог Ecovacs Deebot Ozmo 950

Технічні доопрацювання

 • Робот отримав покращений акумулятор (5200 мАч), для чищення великих будинків.
 • Висота робота всього 93 мм .. Завдяки компактній конструкції OZMO 950 входить в більш низькі простору під меблями.
 • DEEBOT 950 може легко перетинати перешкоди до 20 мм, (такі як пороги) і легко переміщатися по Вашому будинку, без перешкод для повного очищення.
 • Змінна основна щітка. На вибір є спеціальна насадка прямого всмоктування (без щітки) і V-образна комбінована основна щітка для більш глибокого очищення.

Технічні доопрацювання Ecovacs Deebot Ozmo 950

Додаток "Ecovacs Home"

Чистий дім з будь-якого місця, в будь-який час. Можливість підключення до додатка дозволяє контролювати і планувати очищення або відслідковувати поточний стан очистки - все це у Вас під рукою.

 • Запланована прибирання. Просто призначте прибирання, і нехай Ваш робот подбає про все інше.
 • Якщо ви є користувачем Amazon Echo або Google Home, Ви можете пов'язати свої розумні домашні пристрої з Вашим роботом і повідомити йому, коли і як почати прибирання.
 • Використовуючи технологію «Over The Air», Ви можете просто оновити додаток, щоб оптимізувати і розширити функції.

Додаток "Ecovacs Home" Deebot Ozmo 950

Датчики для безпечної роботи

Не турбуйтеся про сходи, робот відчує обрив і буде безпечно міняти напрямок, продовжуючи ефективно прибирати Ваш будинок. А завдяки датчикам Anti-Collision і м'яким амортизаторам ваш робот уникне перешкод і захистить ваші меблі.

Датчики для безпечної роботи Ecovacs Deebot Ozmo 950

Автоматична зарядка

Ніколи не турбуйтеся про зарядку свого робота. Коли батарея розряджена, Ваш інтелектуальний робот автоматично повернеться на док-станцію для зарядки.

Автоматична зарядка Ecovacs Deebot Ozmo 950

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 2000
Об'єм пилосбірника (л) 0.430
Об'єм баку для води 0.240
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 66
Кількість бічних щіток 2
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Комбінована
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

 1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
 2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 350x350x93 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Ecovacs
Країна виробник Китай
Комплектація Робот-пилосос
Зарядна база
Запасні фільтри (1 шт)
Бічні щітки (4 шт)
Насадка прямого всмоктування (1 шт)
V-образна насадка з щіткою (1 шт)
Контейнер для води (1 шт)
Багаторазова чищення насадка (1 шт)
Одноразові чистячі насадки (5 шт)
Універсальний чистячий інструмент (1 шт)
Гарантія (ОФІЦІАЛ 24 мес)

Робот Пилосос Ecovacs Deebot Ozmo 950 Black (DX9G)

Немає в наявності
Артикул: 1301
12 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Відгуки 1
Отличный пылесос, комплектация. Заводская коробка пришла запечатанная, но гарантийный талон заполнен, и лежал непосредственно в транспортировочной коробке.
Убирает отлично, турбощетка загребает кошачью шерсть на изи, ничего не запутывается, не наматывается.
Приложение удобное, можно делить площадь на зоны, задавать последовательность их уборки, количество, регулярность, зоны для влажной уборки, "no-go areas".
Единственное, чего нет в приложении: ручного управления. Надеюсь, со временем появится, чтоб полносьтю подчинить себе его волю )
Магазину огромная благодарность за совершенно безумный и качественный уровень работы с покупателями!
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору