Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робот‐пилосос Ecovacs Deebot 605 (D03G.02)

Модель знята з виробництва у 2021 році

Актуальний каталог роботів Ecovacs Deebot

Deebot 605 (Дебот 605) від компанії Ecovacs має Wi‐fi модуль, який дозволяє керувати пилососом роботом на будь-якій відстані, за допомогою спеціальної програми ECOVACS Home, використовуючи смартфон або планшет. Вологе прибирання за технологією "OZMO" залишає підлогу свіжою. Робот має прибиральний блок з комбінованою щіткою, яка універсально підходить для очищення будь-яких покриттів. Тонкий корпус пилососу дозволяє дістатися меблів, куди іншим роботам доступ неможливий. Дві бічні щітки відмінно справляються із відміткою сміття від стін та плінтусів.

Основні переваги Deebot 605: Потужність всмоктування 1500 Па; Навігація – гіроскоп; Налаштування графіка збирання; Тонкий корпус (79 мм); Система фільтрації (HEPA фільтр); Об'єм бака для сміття (520 мл); Об'єм резервуару для води (300 мл); Батарея 2600 mAh; Керування зі смартфона (Wi-Fi).

Навігація та режими роботи

Система навігації заснована на базі гіроскопа та дозволяє роботу пересуватися паралельними лініями. Це дозволяє систематизувати хід збирання. Додатково доступний режим збирання по периметру вздовж стін та плінтусів, та локальний режим для очищення невеликих ділянок. Три рівні потужності всмоктування: Normal, Max та Max Plus, регулюється у додатку.

Навігація Ecovacs Deebot 605

Технологія миття підлоги

Завдяки електронному водяному насосу та резервуару, Ваш робот може протирати підлогу та пилососити одночасно. Ви можете регулювати кількість витрат води за допомогою мобільного додатку відповідно до різних потреб. Ємність для води розрахована на використання з очищеною водою, без миючих засобів та має об'єм 300 мл..

Переваги нижньої щітки Ecovacs Deebot 605

Переваги нижньої щітки та тонкого корпусу

Універсальна комбінована туробо-щітка, обертаючись під роботом, збирає сміття, шерсть, волосся з однаковою ефективністю на будь-яких покриттях. Компактний корпус Ecovacs Deebot 605 здатний проходити в нижчі простори під меблями. Робот може легко перетинати перешкоди до 15 мм, (такі як пороги) і легко переміщатися по Вашому будинку, без перешкод для повного очищення.

Технологія миття підлоги Ecovacs Deebot 605

Управління за допомогою мобільного додатка

Чистий будинок із будь-якого місця, у будь-який час. Можливість підключення до програми дозволяє контролювати та планувати очищення або відстежувати поточний стан очищення - все це у Вас під рукою.

  1. Заплановане прибирання. Просто призначте прибирання, і нехай Ваш робот подбає про все інше.
  2. Якщо ви є користувачем Amazon Echo або Google Home, Ви можете зв'язати свої розумні домашні пристрої з Вашим роботом і керувати голосом.
  3. Використовуючи технологію «Over The Air», Ви можете просто оновити програму, щоб оптимізувати та розширити функції.

Управління за допомогою мобільного додатка Ecovacs Deebot 605

Датчики для безпечного пересування

Не турбуйтеся про сходи, робот відчує обрив і буде безпечно змінювати напрямок, продовжуючи ефективно прибирати Вашу оселю. А завдяки датчикам Anti-Collision і м'яким амортизаторам ваш робот уникне перешкод і захистить ваші меблі.

Датчики для безпечного пересування Ecovacs Deebot 605

Автоматична зарядка

Ніколи не турбуйтесь про зарядку свого робота. Коли батарея розряджена, Ваш інтелектуальний робот автоматично повернеться на док-станцію для заряджання.

Автоматична зарядка Ecovacs Deebot 605

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 1500
Об'єм пилосбірника (л) 0.520
Об'єм баку для води 0.300
Ємність акумулятора (мАг) 2600
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Менше 60
Рівень шуму (дБ) 66
Кількість бічних щіток 2
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Комбінована
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що не миється
Габарити 332x332x79 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Ні
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Ні
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Ні
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Ні
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Ecovacs
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
Зарядна база
Багаторазові серветки (2 шт)
Бічні щітки (4 шт)
Універсальний інструмент для чищення
Запасні фільтри (1 шт)
Насадка прямого всмоктування (1 шт)
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантійний термін, міс. 24
Тип гарантії Офіційна Гарантія

Робот Пилосос Ecovacs Deebot 605 White (D03G-02)

Немає в наявності
Артикул: 1304
6 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору