Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Cecotec Conga 7090 IA Cyclone (CCTC-05425)

Модель знята з виробництва

Дивіться актуальний каталог Роботів Пилососів

Робот-пилосос Conga 7090 IA від Іспанського бренду CECOTEC. Головні відмінності робота прибиральника від інших моделей - це звичайно ж технологія штучного інтелекту. З її допомогою робот більш дбайливо ставиться до речей і предметів на підлозі і може працювати домашнім сторожем, передаючи Вам на смартфон картинку з тим, що відбувається в будинку під час Вашої відсутності. Решта переваги флагмана: підвищена потужність всмоктування, яку забезпечує новий Безщітковий двигун. А більш ємна батарея (6400 mAh) дозволяє роботу видавати ті ж характеристики за часом роботи і квадратуру, не дивлячись на підвищену Енергоспоживання двигуна. Робот представлений в розширеній комплектації: з Щіткою-Валиком, Силіконовій і комбінованої щіткою, завдяки чому призначений для очищення як твердих покриттів, так і килимових. Дуже добре справляється і з вовною домашніх тварин. Двигун має регулювання потужності (як ручну так і автоматичну) і здатний нагнітати силу всмоктування до 10000 Па ..

Основні переваги Цекотек Конга 7090 IA: передова навігація (запам'ятовування до 5 карт прибирання) і система штучного інтелекту, смарт-управління (смартфон), отрисовка карт прибирання (зонування, віртуальні стіни), гнучке налаштування графіка роботи, Різні щітки (для різних покриттів) , вологе прибирання і підтримка голосових асистентів. Безперервна робота до 120 хв., З покриттям площі понад 100 кв.м ..

Штучний інтелект - 3DIANA

3Diana - це революційне рішення в системі виявлення перешкод, що складається з двох камер і саморозвивається штучного інтелекту. Аналогічні технології застосовуються і іншими виробниками (ReactiveAl від Xiaomi, і AIVI від Ecovacs). Нейронна мережа дозволяє автоматично обчислювати місцеположення і розмір об'єктів на шляху руху робота, а потім визначати що це за предмет і коригувати маршрут руху в режимі реального часу. При цьому робот постійно інформує Вас у вигляді значків на екрані Вашого смартфона.

Штучний інтелект - 3DIANA Cecotec Conga 7090 IA Cyclone

Це дозволяє безпечно обходити взуття, дроти, іграшки, миски з водою для домашніх тварин і т.д. Загалом практично всі предмети в яких запутивются звичайні роботи, абсолютно не страшні роботу з технологією розпізнавання перешкод "3Diana". Поки що точність розпізнавання об'єкта залежить від освітлення і декількох інших факторів навколишнього середовища. Система постійно розвивається, розширюючи інтелектуальні можливості робота.

Cecotec Conga 7090 IA Cyclone безпечно обходить взуття, дроти, іграшки, миски з водою для домашніх тварин

ЦИФРОВИЙ безщітковий ДВИГУН

У назві Conga 7090 IA не дарма використовується приставка Cyclone, так як одним з основних переваг робота є цифровий Бесщеточний двигун з технологією Cy-Clean. Це виводить даного робота в зовсім іншу категорію, пристроїв здатних вичищати навіть килими із середнім і довгим ворсом. Більш потужний двигун природно споживає більше енергії, але тим не менше Конга 7090 IA не поступається іншим моделям за площею і часу роботи. Як? Відповідь дуже проста - Батарея на 6400 mAh!

ЦИФРОВИЙ безщітковий ДВИГУН Cecotec Conga 7090 IA Cyclone

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА LDS

Cecotec Conga 7090 IA оснащений передовою на даний момент навігаційною системою LDS (Laser Distance Sensor), яка не потребує освітленні і зоровому контакті зі стелею. Вона здатна працювати без збоїв навіть в повній темряві. Лазерний модуль в комбінації з десятками датчиків забезпечує швидке і точне картування приміщення, захищає робота від випадкових пошкоджень (падіння, ударів). У разі коли заряд батареї добігає кінця, але прибирання ще не закінчена - пилосос повернеться на базу, зарядиться і повернеться, щоб закінчити очищення.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА LDS Cecotec Conga 7090 IA Cyclone

СМАРТ УПРАВЛІННЯ

Додаток дозволяє виробляти повну настройку і управління роботом за допомогою смартфона і проводити оновлення прошивки через Wi-Fi. Робот в реальному часі становить карту забирається приміщення і дозволяє контролювати весь процес очищення, встановлювати віртуальні обмеження і це ще не все!

СМАРТ УПРАВЛІННЯ Cecotec Conga 7090 IA Cyclone

ЗАПАМ'ЯТОВУВАННЯ 5 РІЗНИХ КАРТ ПРИБИРАННЯ

Після закінчення першої прибирання в новому приміщенні Ви можете зберегти побудовану роботом карту і проводити з нею всі необхідні маніпуляції (розбивка площі на окремі кімнати, огородження ділянок в які заїжджати не потрібно і т.д.). При наступних прибираннях в тому ж приміщенні пилосос розпізнає де він і це підвищує продуктивність і забезпечує швидке очищення за оптимальним маршрутом. Робот Conga 7090 IA здатний запам'ятовувати цілих п'ять карт приміщень, що дозволяє з комфортом використовувати робота в двох або триповерхових будинках або навіть брати його з собою для прибирання на дачі.

ЗАПАМ'ЯТОВУВАННЯ 5 РІЗНИХ КАРТ ПРИБИРАННЯ Cecotec Conga 7090 IA Cyclone

Гнучке налаштування прибирань

Неймовірно варіативна настройка графіка прибирання дозволить Вам використовувати фантазію на повну. Наприклад "наказати" роботу провести очищення в тихому режимі всюди крім спалень, поки Ви ще не прокинулися. Далі днем на середньої потужності пропилососити спальні, а ближче до вечора окремо очистити килими, працюючи вже на повну потужність. Подібних планів очищення на кожен день тижня ви можете створити до 50 штук, на 5 різних картах.

Гнучка е налаштування прибирань Cecotec Conga 7090 IA Cyclone

ТРИ ВИДИ ЩІТОК

Для очищення різних поверхонь підходять різні щітки. Так для твердих покриттів (плитка, ламінат, паркет, леноліум) передбачена Щітка-Валик. Для килимів з коротким ворсом - Комбінована щітка. А для очищення довгого ворсу - Щітка з короткими силіконовими лопатями, здатна чистити килим не заплутуючись в ньому.

ТРИ ВИДИ ЩІТОК Cecotec Conga 7090 IA Cyclone

ВОЛОГЕ ПРИБИРАННЯ

CONGA 7090 IA оснащений двома контейнерами (один для сухої, а другий для сухого та вологого прибирання), знімним модулем для вологого прибирання, який кріпиться на робота одним рухом і так же легко знімається назад. Модуль складається з двох компонентів: швабри і чистить насадки з мікрофібри, яка кріпиться до швабри на липучці. Резервуар для води знаходиться в корпусі робота і з нього вода подається на ганчірку, так що Вам не доведеться зупиняти вологе прибирання, щоб змочувати її. Інтенсивність подачі води регулюється в додатку. Коли швабра встановлена ​​- робот переходить в режим вологого прибирання і перестає заїжджати на килимові покриття.

ВОЛОГЕ ПРИБИРАННЯ Cecotec Conga 7090 IA Cyclone

ПІДТРИМКА ДОМАШНІХ асистентів

Роботом можна керувати за допомогою голосових команд, підключивши їх до розумного будинку Amazon Alexa або Google Assistant.

ПІДТРИМКА ДОМАШНІХ асистентів Cecotec Conga 7090 IA Cyclone

Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Розпізнавання предметів (DTOF, TOF...), Лазерний датчик (LDS, LiDAR...)
Об'єм пилосбірника (л) 0.600
Об'єм баку для води 0.200
Ємність акумулятора (мАг) 6400
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 65
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Силіконова
Габарити 350x353x96 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Виробник Cecotec
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
зарядна база
Пульт керування
Стандартна нижня щітка (Ворс + Силікон)
Нижня щітка для вовни (Силікон)
Нижня щітка-валик (Мкрофібра)
Комбінований бак (вода + сміття)
Сухий бак (сміття)
Запасні бічні щітки
Інструкція
Гарантійний талон (ОФИЦИАЛ 12 міс)
Гарантійний термін, міс. 12
Тип гарантії Виробник

Робот Пилосос Cecotec Conga 7090 IA Cyclone (CCTC-05425)

Немає в наявності
Артикул: 11307
18 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору